23.09.2006 :: 19:50
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek rozstała się z Marcinem Hakielem - ale jedynie chwilowo - czytamy na łamach "Super Expressu". Marcin Hakiel pozostawił swoją partnerkę z parkietu i życia - Katarzynę Cichopek - samą w Warszawie. Tancerz wyjechał do Zakopanego, gdzie uruchomił letnią szkołę tańca. Studentka i telewizyjna aktorka, znana z serialu "M jak miłość", będzie do niego przyjeżdżać. Wspólnie będą prezentowali swoje najlepsze numery taneczne w specjalnych show dla turystów. Po wakacjach w Warszawie ruszy całoroczna szkoła tańca Marcina i Kasi. - Czekam tylko na jeden podpis. Zajęcia powinny zacząć się we wrześniu - zapowiada Hakiel w rozmowie z "Super Expressem". Przypomnijmy, iż Marcina Hakiela i Katarzynę Cichopek połączył wspólny udział w bijącym rekordy popularności show rozrywkowym telewizji TVN - "Taniec z gwiazdami". Para wspólnie wytańczyła główne trofeum programu - Kryształową Kulę. W czerwcu wszyscy miłośnicy tańca oraz fani programu i pary mogli ich oglądać na żywo w koncertach ogólnopolskiej trasy "Telewizyjne szaleństwo". - Bardzo się z Marcinem uzupełniamy. Kiedy jakieś rzeczy zaczynają go przerastać, dla niego udaję twardziela. Ale kiedy ja łapię doła, zjawia się Marcin i dodaje wiary - zdradza Kasia Cichopek w rozmowie z "Kobietą", dodatkiem "Faktu". - W duecie czujemy się silniejsi. Już tak łatwo nam nikt nie powie: tacy młodzi, naiwni! - dodaje, mówiąc, iż rodzina serdecznie przyjęła jej zażyłość z Hakielem. W mediach coraz częściej pojawiają się informacje o planowanym ślubie pary. Oni sami doniesień tych nie potwierdzają, ale równocześnie im nie zaprzeczają, przeciwnie, tajemniczo się uśmiechają. Kasia Cichopek broni swej prywatności Katarzyna Cichopek nie przyjęła propozycji reklamowania plastrów antykoncepcyjnych. - Dla mnie to sprawa każdej pary. Ja nie chcę do tego nikogo nakłaniać - mówi zwyciężczyni drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". Uważa, że nie musi się obnosić z tym, co myśli na temat antykoncepcji. - To kwestia wyboru. Jest to zbyt intymne, żeby o tym mówić - stwierdza. Dodaje, że w Polsce ten temat jest bardzo kontrowersyjny, bo zahaczający o politykę. - Ja do polityki nie chcę się mieszać - mówi Kasia. Cichopek nie ma jednak nic przeciwko temu, że plastry reklamują jej koleżanki. Twierdzi, że to ich sprawa, ale ona by tego nie zrobiła. Reklamowanie plastrów antykoncepcyjnych jest ostatnio bardzo modne wśród młodych aktorek i piosenkarek. Są wśród nich Anna Mucha, Kaja Paschalska, Reni Jusis i Patrycja Markowska. Jak podaje dziennik "Fakt", Cichopek i jej chłopak Marcin Hakiel mogli by zarobić na tym nawet około 100 tysięcy złotych. Zdjęci są min. z takich uroczystości: Na przyjęciu dla Anny Dymnej Na prezentacji książki "Szmnika w wielkim mieście" Taniec z Gwiazdami III edycja - finał Finał Serce masz tylko jedno 50 Najbardziej wpływowych kobiet Pokaz mody RESERVED - kolekcja lato 2006