film - komentarze


”Cała Ona”(She’s all that)

Film "Cała ona" jest kolejną amerykańską komedią romantyczną. W wielu filmach jest tak samo, piękny znany i lubiany chłopak zakochuje się w nieznanej dziewczynie. W tym przypadku było tak samo. Jeden z najpopularniejszych uczniów w szkole zakłada się z kolegą, iż zrobi z jednej z najbrzydszych dziewczyn w szkole (tak im się wtedy wydawało) królową balu szkolnego. Kiedy Zack zaczyna więcej czasu spędzać z Laney zakochują się w sobie. Perypetie miłosne tych dwojga długo pozostaną w waszej pamięci. Nie różni się wieloma szczegółami od innych komedii romantycznych, ale i tak warto jest obejrzeć ten film. Polecam go szczególnie fanom komedii jak i romantykom, a w szczególności warto zwrócić na boskiego Freddiego Prinze'a .Jr. Jest to recenzja ze strony www.film.onet.pl J Dla mnie osobiście jest to wspaniały film, oglądałam go kilka razy a za każdym razem wydawał się dla mnie tak samo wyjątkowy! Warto go obejrzeć! To moja ulubiona komedia romantyczna w tym filmie po raz pierwszy ujrzałam Freddiego !On jest po prostu boski i ma cudowny uśmiech!ahhhh. Leciał już kilka razy w TV ale również znajduje się w każdej wypożyczalni!POLECAM




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.03.2005 :: 17:33 :: 80.54.200.2

ailene

Film jest całkiem fajny jednak jedno mnie dziwi (wiem, to spostrzezenie moze wydawac sie glupie). Czemu głowna bohaterke okreslili jako brzydka, jak byla naprawde bardzo ładna. Pozdrawiam!
Talk.pl :: Wróć