film - komentarze


Ella Enchanted

Ella (Anne Hathaway) mieszka w magicznym świecie, gdzie wszystkie dzieci w dniu swoich urodzin otrzymują "dar" od matki-wróżki. Mała Ella w urodzinowym darze otrzymuje dar posłuszeństwa wobec innych, który szybko staje się jej przekleństwem, ponieważ dziewczyna nie może odmówić wykonania żadnego polecenia i dlatego często jest przez innych wykorzystywana. Aby uwolnić się od zaklęcia i przejąć kontrolę nad własnym życiem, Ella wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, w czasie której musi przechytrzyć najprzeróżniejsze dziwne stwory. Ale jeśli się jej poszczęści odnajdzie również miłość swojego życia.

Oglądałam ten film, według mnie on jest wspaniały!dawno nie oglądałam czegoś takiego!Całkowicie mnie wciągnął a ta jego atmosfera jest cudna, obsada bardzo dobrze dobrana, muzyka tesh świetna a co do jakiś specjanych efektów też super!ogólnie według mnie nie można mu nic zarzucić!Jest duża dawka humoru, troche romansu!To nie jest typowy film!Pewnie myślicie, że ella jest typową głupiutką ślicznotką która wyjdzie za księcia i bedzie żyła długo i szczęśliwie!No może troche racji jest w tym ale napewno nie jest słodka idiotka,jest inteligentną dziewczyna i gra trudną do zdobycia!






Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć