film - komentarze


TO CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI ZGOTOWAŁ TAKI LOS!!!!!!

Chyba pierwszy raz będe pisać na blogu tak intymne, głębokie przemyślenia,te myśli kłębiom mi się już od dłuższego czasu, lecz niewiem, może nie miałam odwagi lub nie wiedziałam jak je przelać, zamienić w słowa! Jestem nastolatką, której zaniedługo stuknie 18!No i co dalej? Gdzie mi przyjdzie żyć za kilka lat??w jakim świecie?co moge powiedziec ten nasz dzisieszy swiat przypomina piekło!Jest pełne nienawisci,żalu, smutku, biedy, cierpienia,strachu, bólu a gdzie tu miejsce na miłość??Hmmmmmm.......NIEMA!Wystarczy oglądnąc byle wiadomości dziennik lub przeczytać gazete!!WIECIE co nie wstydze sie tego ze jestem polką ponieważ moi przodkowie walczyli, oddawali życie bym byla wolna!ALE WTYDZE SIE ZE MIESZKAM W POLSCE!W TYM PIEKLE NA ZIEMI!
Nikt tu nie szanuje nikogo, polityka to jedno wielko gówno!Pełne kretaczy, złodzieji, morderców, bandytów, ludzi skorumpowanych, bez skrupółów i żadnych poztywnych uczuć!Tylko umieja okradac nas, nakladaja podatki za byle pierdołe, takie że niekiedy ludzie sie zastanawiaja czy warto życ,jak sobie poradzimy, co wsadzimy do garnka jutro,pojutrze za miesiac??TAKIE LUDZIE ZADAJA PYTANIA a to dlatego by taki jeden pan z drugim mieli 10 mercedesów, słóżby tysiące, wille, pałace!!A gdzie my jesteśmy w tym świecie?Nikt nie przewidział dla nas miejsca, zostalismy strąceni na same dno!TYLKO WIECIE DZIWNE JEST ZE TAKI JEDEN PAN Z DRUGIM NIE ZAUWAŻYLI ZE NA TYM DNIE ZNAJDUJE SIĘ PONAD 90% LOUDZI!!!!!A dlaczego my sie tak dalejmy ponizac, hambić nie wiem?nie mamy chyba odwagi czegoś zmienić, jak byłam mała zastanawiałam się dlaczego my polacy nie możemy zrobić jakiejś rewolucji,powstania, no czegoś takiego by było lepiej zebysmy byli traktowani jak ludzie a nie zwierzęta!No bo w mojej malutkiej głowce kłebiły sie takie pytania: hmmmm ucze sie o tych powstaniach o tej calej historii polski!po co by ten cały bagaż doświadczeń wyżucić w błoto!Dlaczego oni umieli walczyć dlaczgeo my tak samo nie możemy??Wiecie ten świat dla nas polaków jest okrutny!ludzie stojący nad nami niszcza nas!a dlaczego?by jego lub jej córka mogła kupić sobie następny samochów za sumke z wiloma zeramiiiiii?!?!Umarł jeden z naszych rodaków i to była chyba jedyna osoba która jeszcze szanowała jakieś wartości, nie miała nas ludzi gdzies głęboko!Jan Paweł II był człowiekiem któremu nie były obce słowa miłość, dobroć, szacunek, troska, Wiele z nas nie było by godnych całować jego stopy!LUDZIE TO MY JESTESMY WIEKSZOSCIA TO OD NAS ZALEZY JAK BEDZIEMY ZYC!My najpierw musimy się zmienić, musi zapłonąc w naszych sercach płomyk miłosierdzia!JEZELI MY BEDZIEMY DLA SIEBIE BRACMI NIKT NAS NIE ZNISZCZY!ALE JEZELI MY NIE BEDZIEMY SIE SZANOWAC NIKT TEGO NIE ZROBI!WIECIE DLACZEGO JEST TYLE PRZETĘPCZOSCI,ZWYRODNIENIA,PATOLOGI?To przez biede i bezrobocie!to własnie to sprawia ze człowiek zamienia się w zwierze, obojętne jest temu człowiekowi co się stanie z nim samym, a jezeli nawet nie obchodzi go własna osoba to myslicie ze bedzie obchodzić go ktoś inny!Ja mam naszczęscie normalny kochajcy dom!ale nie wszyscy tak mają!Niwiem co będzie za kilka lat, jak będe żyć kiedy będe zakładać własny dom!Wy tez tego niewiecie!Pamietajcie w jedności siła.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.04.2005 :: 18:00 :: talk.pl

ofca

eh....moze jakies leki na depresje ... jam yslalam, ze po 18 cos sie zmieni...i co sie zmienilo? zupelnie nic, poza tym, ze sama place swoje rachunki, co oznacza,ze mam mniej kasy dla siebie z kieszonkowego
Talk.pl :: Wróć