film - komentarze


Chad Michael Murray i Sophia Bush

Mam przykrą wiadomość dla dziewczyn zakochanych w Chad Michael Murray!JEST JUSH ZAOBRONCZKOWANY!

23-letni Chad Michael Murray i 22-letnia Sophia Bush powiedzieli sobie sakramentalne tak podczas ceremonii, która odbyła się w Santa Monica. Pan młody miał na sobie smoking od Ralpha Laurena, a panna młoda suknię projektu Very Wang. Przyjęcie weselne odbyło się w hotelu Casa Del Mar.

Murray i Bush spotykali się od 2003 roku. Poznali się na planie filmu "One Tree Hill". W maju tego roku zaręczyli się. Aktor oświadczył się swej wybrance w Australii, gdzie pracował na planie horroru "House Of Wax".






Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.12.2006 :: 19:30 :: ecl106.internetdsl.tpnet.pl

kacha

super blogas!! nie ma co! - wpisuje cie w moich odnosnikach na wierszach i u Kelly Clarskon. Wpadnij do mnie i pozostaw œlad:
www.kellyclarkson.mjblog.pl albo www.wierszeipiosenki.mjblog.pl
(mi tez nie podoba się styl olsenek=P)
13.07.2006 :: 11:22 :: proxy.koba.pl

Justyna

Super blog. Miałaś bardzo dobry pomysł żeby pisac o różnych gwiazdach i wogóle fajnie tu u ciebie. JAk bys mogła to napisz i daj kilka fotek BENJAMINA MCKENZIEGO. Prosze! :)
03.07.2006 :: 23:06 :: staticline10534.toya.net.pl

Fajny Blog
Bardzo cię proszę abyś napisała, a przede wszystkim dała zdjęcia o Mischa Borton!
Chciałabym żeby notka wyglądała tak jak z serialem Kochane Kłopoty!
Wpadnij do mnie www.foks0.blog.onet.pl
20.05.2006 :: 14:54 :: aaxj198.neoplus.adsl.tpnet.pl

Olusia

Wiesz co, nie chcę być nie miła, ale mogłabyś czasami odświerzać bloga,poniważ Chad i Sophia nie tylko są po zaręczynach i slubie, ale i niestety już po rozwodzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Więc, jest sam, a dziewczyny kochające go moją cieszyć się od nowa!!
28.04.2006 :: 08:35 :: anv210.internetdsl.tpnet.pl

ewela

Prosze napisz coś o Kelly Clarkson!!!!!!!plissssss
a co do tego że jest śliczny zgadzam sie z wami:::
09.10.2005 :: 20:04 :: 81.210.24.26

Chaduś jest prześliczy i przesłodziutki,jak ja bym chciała miec takiego chłopaka jak on!!!ehhhhhhhhhhhhhh
22.05.2005 :: 20:13 :: n4.k1.isko.net.pl

ale brad pitt nie jest tak oszalamiajacy jak chad. przez chad'a napewno dziewczyny nie mogly spac i jesc.....
22.05.2005 :: 20:03 :: n4.k1.isko.net.pl

on jest taki sliczny ze az slodki. pisz wiecej o nim.bo ten chlopak jest wart tego. on jest poprostu jak ksiaze z bajki jak moj wymarzony chlopak jednym slowem on jest sliczny. :* mam nadzieje ze on sie z nia rozejdzie, ale wiem ze i tak nie mam szans musialabym byc jakas extra gwiazda. ale jak bede szukala chlopaka to musi byc podobny do CHAD'A. on jest naj naj przystojniejszym chlopakiem na swiecie :* nikt tego nie zmieni, pisz wiecej o nim
22.05.2005 :: 19:38 :: n4.k1.isko.net.pl

marysia

on jest za ladny na ta dziewczyne. Powinien znalezc sobie ladniejsza
01.05.2005 :: 21:53 :: brm59.neoplus.adsl.tpnet.pl

ofca

e tam nic straconego, Pitt tez byl zakochany, zaobraczkowany i co??
Talk.pl :: Wróć