film - komentarze


Paris Hilton

Ta notka jest specjalnie dla ailene. Po twoim komentarzu tak się zaczełam zastanawiać czemu właściwie ona jest sławna.Poszukałam troche i okazało się że jest ona modelką oraz zagrała w paru filmach. Według mnie to mały kurwiszon który wszystko ma dzięki pieniążkom tatusia nawet sławe i urode!(właściwie taka piękna to nie jest!) A co wy o tym sądzicie?Ps.:Jej ulubionych zajęciem chyba jest pokazywanie swojego ciała, na jaką strone bym nie weszła to wszystkie zawierają jej rozbierane zdjęcia.

Oto jej życiorys i filmografia:

Biografia
Paris Hilton (pseudonim Star) urodziła się 17. lutego 1981 w miejscowości New York. Kraj, którego jest obywatelką to USA. Jej matką jest Kathy Richards Hilton. Jej ojcem jest Rick Hilton. Jest to biała blondynka, jej zawód to modelka. Pracuje także jako aktorka. Ma 173cm wzrostu. Jej znakiem zodiaku jest Wodnik. Ostatnie filmy, w których grała Paris Hilton to "Pledge This!" (2005) gdzie grała Victoria , "House of Wax" (2005) gdzie grała Paige Edwards i "The Hillz" (2004) gdzie grała Heather. Jej siostra to Nicky Hilton.

Filmografia

Tytuł (rok premiery) Postać
Pledge This! (2005) Victoria
House of Wax (2005) Paige Edwards
The Hillz (2004) Heather
Raising Helen (2004) Amber
L.A. Knights (2003) Sadie
The Cat in the Hat (2003) Female Club-Goer
Wonderland (2003) Barbie
QIK2JDG (2002) Strung-out Supermodel
Nine Lives (2002) Jo
Wishman (1991) Girl on Beach


widzicie sami:/

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.11.2009 :: 02:03 :: cgl243.neoplus.adsl.tpnet.pl

cioa

szmata jebana
09.05.2005 :: 10:19 :: 80.54.200.2

ailene

Biała aczkolwiek po solarium. MAm podobne zdanie do Ciebie. Strasznie mnie denerwyja panienki usiłujace za wszelką cene zrobic kariere, kosztem rozbieranyk fotek i pieniedzy tatusia. I jeszcze to nazywane //gwiazda// kogos, ktoz kilka razy pojawil sie na ekranie, pzebiegl sie po wybiegu. Zeby jeszcze miala filmografie imponujaca. A tu co? Nic... Nie jestem kinowym ignorantem. Smiem twierdzic, ze w tej dziedzinie orientuje sie calkiem niezle, a tutatj zaden tytul, ktorybym w jakims stopniu kojarzyla. Dodam jeszcze tyle, ze gwiazda to dla mnie ktos, kogo nawisko powiesz tutaj, w ameryce i amazonskiej dzungli, a kazdy bedzie wiedzial o co chodzi. no moze troche przesadzialm z ta dzungla ;) Popierat Twoje trafne okreslenie na K ;) taka druga Torri Spelling. Buziaki!
Talk.pl :: Wróć