08.05.2005 :: 11:49
Paris Hilton Ta notka jest specjalnie dla ailene. Po twoim komentarzu tak się zaczełam zastanawiać czemu właściwie ona jest sławna.Poszukałam troche i okazało się że jest ona modelką oraz zagrała w paru filmach. Według mnie to mały kurwiszon który wszystko ma dzięki pieniążkom tatusia nawet sławe i urode!(właściwie taka piękna to nie jest!) A co wy o tym sądzicie?Ps.:Jej ulubionych zajęciem chyba jest pokazywanie swojego ciała, na jaką strone bym nie weszła to wszystkie zawierają jej rozbierane zdjęcia. Oto jej życiorys i filmografia: Biografia Paris Hilton (pseudonim Star) urodziła się 17. lutego 1981 w miejscowości New York. Kraj, którego jest obywatelką to USA. Jej matką jest Kathy Richards Hilton. Jej ojcem jest Rick Hilton. Jest to biała blondynka, jej zawód to modelka. Pracuje także jako aktorka. Ma 173cm wzrostu. Jej znakiem zodiaku jest Wodnik. Ostatnie filmy, w których grała Paris Hilton to "Pledge This!" (2005) gdzie grała Victoria , "House of Wax" (2005) gdzie grała Paige Edwards i "The Hillz" (2004) gdzie grała Heather. Jej siostra to Nicky Hilton. Filmografia Tytuł (rok premiery) Postać Pledge This! (2005) Victoria House of Wax (2005) Paige Edwards The Hillz (2004) Heather Raising Helen (2004) Amber L.A. Knights (2003) Sadie The Cat in the Hat (2003) Female Club-Goer Wonderland (2003) Barbie QIK2JDG (2002) Strung-out Supermodel Nine Lives (2002) Jo Wishman (1991) Girl on Beach widzicie sami:/