film - komentarze


Sława nie uderzy jej już do głowy

Eva Longoria cieszy się, że jej kariera aktorska nie rozwinęła się przed 30 rokiem życia, ponieważ wówczas sława mogłaby uderzyć jej do głowy.

Gwiazda serialu "Desperate Housewives" jest jedyną aktorką w obsadzie, która nie miała na swoim koncie żadnych znaczących osiągnięć zawodowych, jednak przyznaje, że w młodszym wieku mogłaby nie poradzić sobie z ciężarem popularności.

- Jako aktorka odniosłam sukces dopiero po 30-tce i bardzo się z tego cieszę, bo jeszcze 10 lat temu sława na pewno uderzyłaby mi do głowy i nie sądzę, abym wiedziała, jak sobie z tym poradzić - wyznaje kruczowłosa piękność.


JA TESH CHCE TAK WYGLĄDAĆ HLIP HLIP......



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.02.2007 :: 15:16 :: fbs178.internetdsl.tpnet.pl

z_charakterem@o

Fajny blog, szkoda, ze nikt go nie odwiedza:P a tak po za tym to mozesz pisac o Dodzie... lubie ja.... czemu nie moge tu pisac polskich znakow, a inni moga tylko tu i w googlach ja tak nie chce..... Help me..............
04.04.2006 :: 12:29 :: s6.zabrze.net.pl

marti-diddl

Heyka:*:* masz naprawdę zarąbistego blogaska!!! jest supcia!! mam do Ciebie jedno pytanko. W jakim filmie labo serialu grał Jesse McCartney? bo wszędzie juz szukałam i nigdzie tego nie ma:D jak znajdziesz odpowiedx to napisz mi na blogu www.marti-diddl.blog.pl w komentarzch :) liczę na ciebie:*:* buziaki:D
02.01.2006 :: 13:57 :: afk34.internetdsl.tpnet.pl

Owszem jest ładna, ale ja nie chciałabym tak wyglądać. Wiesz ile ona ma na sobie tapety

Talk.pl :: Wróć