film - komentarze


Paris Hilton zaręczyła się

Słynna dziedziczka fortuny hotelarzy, a także gwiazda reality show "The Simple Life" oraz horroru "Dom woskowych ciał" - Paris Hilton zaręczyła się.


Wybrankiem aktorki i modelki jest Grek Paris Latsis.

- Są szczęśliwi i podekscytowani - zdradził rzecznik prasowy Hilton, Rob Shuter.

27-letni Latsis oświadczył się 24-letniej Hilton w ubiegłą środę, po tym jak córka hotelarzy wróciła z trasy promującej film "Dom woskowych ciał".

- Jestem bardzo zakochana i wdzięczna, że udało mi się znaleźć tak uczciwego i lojalnego partnera - wyznała Hilton w rozmowie z magazynem "Us Weekly". - Wydaje mi się, że jesteśmy sobie przeznaczeni. Cieszę się, że znalazłam kogoś, z kim spędzę resztę życia.

W podobnych superlatywach wyraża się Latsis o swej narzeczonej. - To najpiękniejsza kobieta jaką kiedykolwiek spotkałem - wyznał. - Jestem najszczęśliwszym facetem na świecie.

Para spotyka się ze sobą od ośmiu miesięcy. O zaręczynach swe rodziny powiadomili w ubiegłą sobotę w czasie barbecue w domu na Wzgórzach Hollywood. Jak na razie data ślubu nie została jeszcze ustalona. Zarówno dla Hilton jak i Latsisa będzie to pierwsze małżeństwo.

Zobacz galerię zdjęć Paris Hilton!


Pffffffff obydwoje są beznadziejeni





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.06.2005 :: 17:58 :: talk.pl

ofca

nie slepy a chciwy...taka fortuna! kazdy by z nia poszed za te pieniadze ( no ok, prawie kazdy )
01.06.2005 :: 10:35 :: 80.54.200.2

ailene

Hmm dla mnie ona wyglada jak figura woskowa, zero naturalnosci... Facet chyba jest slepy... Dobra koncze ze zlosliwosciea ;) Pozdrowienia
Talk.pl :: Wróć