01.06.2005 :: 07:21
Paris Hilton zaręczyła się Słynna dziedziczka fortuny hotelarzy, a także gwiazda reality show "The Simple Life" oraz horroru "Dom woskowych ciał" - Paris Hilton zaręczyła się. Wybrankiem aktorki i modelki jest Grek Paris Latsis. - Są szczęśliwi i podekscytowani - zdradził rzecznik prasowy Hilton, Rob Shuter. 27-letni Latsis oświadczył się 24-letniej Hilton w ubiegłą środę, po tym jak córka hotelarzy wróciła z trasy promującej film "Dom woskowych ciał". - Jestem bardzo zakochana i wdzięczna, że udało mi się znaleźć tak uczciwego i lojalnego partnera - wyznała Hilton w rozmowie z magazynem "Us Weekly". - Wydaje mi się, że jesteśmy sobie przeznaczeni. Cieszę się, że znalazłam kogoś, z kim spędzę resztę życia. W podobnych superlatywach wyraża się Latsis o swej narzeczonej. - To najpiękniejsza kobieta jaką kiedykolwiek spotkałem - wyznał. - Jestem najszczęśliwszym facetem na świecie. Para spotyka się ze sobą od ośmiu miesięcy. O zaręczynach swe rodziny powiadomili w ubiegłą sobotę w czasie barbecue w domu na Wzgórzach Hollywood. Jak na razie data ślubu nie została jeszcze ustalona. Zarówno dla Hilton jak i Latsisa będzie to pierwsze małżeństwo. Zobacz galerię zdjęć Paris Hilton! Pffffffff obydwoje są beznadziejeni