film - komentarze


Hayden Christensen

A tu masz kilka plotek o nim (miektóre mie są najnowsze:( ):

Hayden Christensen uwielbia całować Natalie Portman

Hayden Christensen doprowadzał do rozpaczy ekipę "Gwiezdnych wojen", gdyż zmuszał ich do ponownego kręcenia scen, podczas których całował się z piękną Natalie Portman.

Po zakończonym ujęciu aktor odwracał się bowiem do kamery z szerokim uśmiechem i podniesionymi do góry kciukami. Christensen wspomina: "Mówili mi: 'Hyden przestań! Teraz musimy kręcić całą scenę od początku', a ja im na to: 'No to świetnie'".
(wenn, NN/9 maja 2002 11:54)
----------------------------------------------------------------
Gdzie się podzieje Hayden Christensen?

Hayden Christensen i jego brat zostali wyrzuceni z zajmowanego przez nich domu w Hollywood ponieważ nie płacili czynszu w terminie.

Właściciel wartej 1,8 miliona dolarów nieruchomości, Vince Localio, przesłał Haydenowi i jego bratu Tove nakaz eksmisyjny. Po zakończeniu zdjęć do "Epizodu III Gwiezdnych Wojen" obaj będą musieli znaleźć sobie nowe lokum.

"Hayden jest dobrym aktorem ale złym lokatorem. Chcę, by jak najszybciej się wyprowadził" - mówi LoCalio.

Tymczasem lokatorzy sąsiednich posesji będą niepocieszeni, gdyż Christensenowie byli idealnymi sąsiadami. Jeden z nich wyjaśnia: "Tydzień po tym, jak się wprowadzili zorganizowali głośną imprezę, ale od tego czasu przez prawie trzy lata mieliśmy tu święty spokój."
(WENN, ds/6 września 2003 11:27)
----------------------------------------------------------------
Eksmisja aktora "Gwiezdnych wojen"

Znany z "Gwiezdnych wojen" Hayden Christensen wyśmiał doniesienia mówiące o tym, że eksmitowano go z domu, ponieważ jego zadaniem cały incydent był jedynie nieudanym chwytem reklamowym.

We wrześniu głośno było o tym, że właściciel domu w Hollywood Vince Localio wyrzucił 22-letniego aktora, ponieważ ten zalegał z czynszem i był "złym lokatorem". Teraz Christensen wyjaśnia, że to Localio zmyślił całą historię.
(Wenn, Gal/17 października 2003 06:51)
----------------------------------------------------------------
Najgorętsze gwiazdy przed 25-tką

Po raz ósmy amerykański magazyn "Teen People" przygotował zestawienie najgorętszych gwiazd, które nie ukończyły jeszcze 25 roku życia. W rankingu znalazły się zarówno sławy ze świata filmu, jak i muzyki.

Po raz pierwszy w przygotowywanym co roku zestawieniu znalazła się 24-letnia dziedziczka fortuny hotelarzy, Paris Hilton. Na liście można również znaleźć odtwórcę jednej z głównych ról w nowej trylogii "Gwiezdnych wojen", Haydena Christensena, znanego z filmowej adaptacji "Władcy Pierścieni" Elijah Wooda, a także raperkę Ciarę oraz zwyciężczynię programu "American Idol", Kelly Clarkson.

Na liście pojawiły się również nazwiska, które można było odnaleźć w poprzednich edycjach. Wśród "weteranów" najgorętszych młodych gwiazd znaleźli się: Britney Spears, jej były chłopak Justin Timberlake, Alicia Keys, Jessica Alba, członkinie tria Destiny's Child, Scarlett Johansson, Avril Lavigne, Kirsten Dunst, oraz 19-letnie bliźniaczki Olsen i Ashlee Simpson.

W rankingu zmieścili się również: Jesse McCartney, Jake Gyllenhaal, Lindsay Lohan, Natalie Portman, raper T.I. i obsada serialu "The O.C." bez Benjamina McKenzie, który skończył 26 lat.
(Ananova, Gal/6 maja 2005 10:39)
----------------------------------------------------------------
Niezgrabny Darth Vader

George Lucas polecił kostiumologom, aby strój Dartha Vadera był bardzo niewygodny, ponieważ chciał, aby ruchy tej postaci sprawiały wrażenie bardzo dziwacznych i niezgrabnych.

Reżyser postanowił, że kostium mrocznego Vadera będzie ciasny i bardzo ciężki, więc grający w filmie Vadera Hayden Christensen miał poważne problemy z poruszaniem się na planie.

- W ruchach Vadera jest coś dziwnego i niezgrabnego, ponieważ nie zdążył jeszcze zbyt dobrze poznać swojej nowej osobowości. Moim zdaniem to świetny pomysł, bo w ten sposób pokazaliśmy trudne początki tej postaci. Powiedziałem George'owi, że kostium jest bardzo niewygodny i sztywny, więc mam problemy z poruszaniem się , zwłaszcza ze względu na ciężkie koturny umieszczone w butach, które dodawały mi wzrostu. Początkowo obawiałem się, że nie będzie to dobrze wyglądać, ale George powiedział tylko -'Będziesz wyglądać, jakbyś nigdy wcześniej nie nosił czegoś takiego - właśnie taki efekt chcę osiągnąć' - wspomina Christensen.

Aktor mówi: "Słyszałam wiele dziwnych historii i to jest właśnie jedna z nich. Nie zostałem eksmitowany z domu. Wynajmowałem dom w Los Angeles i jego właściciel zdecydował, że go sprzeda. Nie byłem zainteresowany kupieniem tego domu, więc się wyprowadziłem. Tymczasem on doszedł do wniosku, że wiadomość o mojej eksmisji będzie dobrą reklamą dla domu i że być może uda mu się na tym zarobić kilka dolarów więcej. I tak to było. Nie rozmawiałem z nim od tego czasu".
(Wenn, Gal/17 maja 2005 13:58)
----------------------------------------------------------------
Hayden Christensen chce być architektem

Hayden Christensen nie wyklucza, ze w najbliższej przyszłości porzuci aktorstwo i zajmie się studiowaniem architektury.

Kanadyjski aktor, który obecnie kręci we Włoszech film "Dekameron", nie jest pewny, czy aktorstwo jest rzeczywiście jego powołaniem.

- Hollywood nie wydaje mi się interesujące, więc zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej, gdybym zaczął studiować architekturę. Film to produkt, więc żeby go sprzedać, aktor musi przede wszystkim sprzedać siebie. Nie można być aktorem jeżeli nie jest się gotowym na takie poświęcenie. Być może taki system pasuje takim aktorom, jak Orlando Bloom, ale ja chyba wysiadam – wyjaśnia aktor.
(Wenn, Gal/24 maja 2005 14:20)
----------------------------------------------------------------
THE END





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć