film - komentarze


Orlando Bloom

najnowszy wywiad z nim:

"A One-boy man-bend"
Elle (Wielka Brytania), maj 2005r.
Tłumaczenie: Ginny

E: Co słychać u Ciebie?

O: W porządku, ostatnio jestem trochę zakręcony, właśnie skończyłem pracować z Cameronem Crowem przy jego najnowszym filmie Elizabethtown gdzie mówiłem z amerykańskim akcentem. Teraz przygotowuję się do drugiej części piratów i udzielam wywiadów w związku z premierą Kingdom Of Heaven.

E: Wygląda na to, że potrzebujesz przerwy.

O: Ostatnio pojechałem do Brazylii na cztery tygodnie, spędziłem tam święta i było na prawdę wspaniale. Nie planuje jeszcze przerwy, będę miał dużo czasu na odpoczynek kiedy będę stary. Byłbym głupcem gdybym zaprzepaścił szansę pracy z takimi ludźmi jak Cameron Crowe czy Ridley Scott.

E: W Elizabethtown grasz chłopaka na krawędzi samobójstwa. Nieoczekiwanie spotyka on dziewczynę która mogłaby uratować go.

O: Tak. To bardzo dobrze, że postać Drew różni się o tej którą gram w Kingdom Of Heaven.

E: Jesteś romantyczny?

O: Chciałbym powiedzieć, że jestem romantyczny. Ciężko pracuję a moja głowa jest zaprzątnięta pracą, wywiadami i podróżami, ale myślę, że mam zadatki na to aby być bardzo romantycznym.

E: Bardzo mi przykro z powodu twojego rozstania z Kate.

O: Dzięki. Jesteśmy z sobą w bardzo dobrych stosunkach. Oboje wiemy, że w najbliższym czasie spędzimy dużo czasu oddzielnie. Pomyśleliśmy , że moglibyśmy zostawić drzwi otwarte i zobaczymy co będzie dalej.

E: Więc na razie chcecie dać sobie trochę wolnego.

O: Dokładnie. Ale jesteśmy z sobą bardzo blisko a drzwi są otwarte.

E: Jak to jest być obiektem zainteresowania tylu kobiet?

O: [Jęk] Na prawdę, nie zabiegam o to.

E: Istnieje bardzo dużo stron internetowych poświęconych tobie.

O: Wolałbym raczej o tym nie wiedzieć. Chcę spotykać ludzi jako ludzi i chcę by czuli to samo wobec mnie. Jesteśmy ludzkimi istotami, ważne jest aby pamiętać skąd pochodzisz.

E: Tobie się to udaje?

O: Moja mama i siostra nie pozwalają mi bujać w obłokach. Moi przyjaciele również. Próbuje pamiętać, że wszyscy mają jakieś problemy w życiu przez które muszą przebrnąć.

E: Czy bycie sławnym utrudnia poznawanie nowych ludzi?

O: Miłe jest gdy ludzie z góry nie zakładają jakim jestem człowiekiem. Nagle odnajduje siebie wiecznie udowadniającego innym, że jestem normalnym facetem posiadającym serce i puls.

E: Ja Ci się układa z kobietami?

O: Mam nadzieję, że dobrze. W moim życiu są dwie silne kobiety: moja matka i siostra, zawsze staram się być z nimi blisko.

E: Co według Ciebie może być sexowne?

O: Podam Ci pewien przykład. Szedłem kiedyś ulicą w Brazylii i w półmroku zobaczyłem młodą, całującą się parę. Wiesz co było sexowne ? Nie chodziło o pocałunek tylko to w jaki dziewczyna trzymała stopę, opierała ją o chodnik palcem. To właśnie było sexowne [śmiech] może to być również sposób w jaki włosy opadały na jej twarz.

E: Chcesz się ożenić i mieć dzieci?

O: Oczywiście. Chcę mieć dużo dzieci. Czuję, że będę dobrym tatą, ale skończyłem dopiero 28 lat i musi zakończyć się pewien etap w moim życiu zanim rozpocznie się nowy.







Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.06.2005 :: 12:02 :: deg44.neoplus.adsl.tpnet.pl

vanillaninja

Hejka masz zaczepistego bloga. Miło by mi było gdybyś wpadł/a na mojego bloga. Pomóż mi by mój blog był w najczęsciej odwiedzanych. Jak napiszesz mi komenta to będziesz u mnie w linkach i będę ci często komciować. http://vanillaninjamusic.blog.onet.pl
Z góry wielkoe Thx i Pozdro 4 you
Talk.pl :: Wróć