19.06.2005 :: 18:22
Tom Cruise oświadczył się Katie Holmes! Tom Cruise oświadczył się Katie Holmes. Hollywoodzki gwiazdor zrobił to w bardzo romantyczny sposób, pod wieżą Eiffela w Paryżu. - Tak, oświadczyłem się - przyznał dzisiaj aktor. - Poprosiłem ją wczesnym rankiem, więc w ogóle nie spałem. To dla mnie wspaniały dzień! Zaręczyłem się ze wspaniałą kobietą. Zapytany przez dziennikarzy dlaczego wybrał tak popularną lokalizację w Paryżu na miejsce oświadczył, zdradził, iż: "Nigdy wcześniej nie byłem pod wieżą Eiffela. To Paryż, piękne miasto, bardzo romantyczne." Holmes nosi już pierścionek zaręczynowy z wielkim diamentem. Cruise poprosił gwiazdę serialu "Jezioro marzeń" po niespełna dwóch miesiącach znajomości. Obecnie para przebywa we Francji, gdzie Cruise promuje najnowszy film ze swoim udziałem, "Wojna światów". Przypomnijmy, że 42-letni Cruise wcześniej był żonaty z innymi aktorkami Mimi Rogers i Nicole Kidman, z którą rozstał się w 2001 roku. Następnie przez dwa lata spotykał się z Penelope Cruz. Dla 26-letniej Holmes będzie to pierwsze małżeństwo. Do niedawna zaręczona była z aktorem Chrisem Kleinem. Ich związek rozpadł się na początku tego roku. Oni razem: