03.10.2005 :: 11:39
"Ich troje" FOR DARIA Zaczynał jako biznesmen i to na wielką skalę. Po czasie stwierdził, że nerwowe życie biznesmena, nie jest dla niego, a ponieważ muzyka od zawsze była jego pasją, więc postanowił związać z nią swoje losy. Prywatnie romantyk, który jak sam twierdzi najbardziej w życiu ceni serdeczną przyjaźń oraz błogi spokój po ciężkiej pracy. W zespole jest wokalistą, autorem większości tekstów i wielu pomysłów aranżacyjnych. Ma w sobie magnes przyciągający coraz wiekszą rzeczę wielbicieli (a raczej wielbicielek..) :-). Ma niesamowitą, bardzo błyskotliwą osobowość, a jednocześnie nie jest obojętny na otaczający go świat, czego dowodem są teksty piosenek. Jak sam często powtarza: on nie śpiewa, on tworzy klimat i rzeczywiście ten klimat promieniuje na cały zespół. Uwielbia kontakt z fanami o czym można się przekonać na koncertach. Od dzieciństwa jest w branży estradowo-scenicznej. Jako dziecko aktorów robił dubbing do bajek, występował w przedstawieniach, słowem wychował się za kulisami. Spędził dwa lata w zespole Varius Manx i dwa lata w Ta-merlane. W Ich Troje pełni funkcję kierownika muzycznego i aranżera. Jego autorstwa są wszystkie kompozycje. Do niedawna grał na instrumentach klawiszowych i usuwał się w cień. Ostatnio przeszedł swoistą metamorfozę i pozwolił zastąpić się na scenie Markowi Błaszczykowi, a sam wziął do ręki mikrofon i razem z Justyną i Michałem wyszedł na pierwszy plan. Prywatnie? Stateczny małżonek, który 27 czerwca 2001 r. został ojcem :-). Ma 26 lat. Zaliczyła właśnie 4 rok nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Pochodzi z Lublińca. Jej przygoda z mediami i popularnocią rozpoczęła się w momencie wygrania w 1996 roku finału "Szansy na Sukces" z piosenką "Pamiętasz była jesień?". W tym samym roku wygrała również opolskie debiuty. Ostatnio można było ją oglądać w programie "Jaka to melodia?". Do zespołu trafiła za sprawą menagera Maćka Durczaka, który wypatrzył ją na tegorocznym festiwalu w Opolu. Słyszałam, że podobno jeszcze raz ma zejść się stary skład ale nie wiem czy to prawda, nie mam na to dowodów! O to kilka zdjęć: