04.10.2005 :: 09:05
Paris Hilton zerwała zaręczyny Po pięciu miesiącach Paris Hilton zerwała zaręczyny z synem greckiego armatora. Dziedziczka fortuny hotelarzy nie poślubi Parisa Latsisa. Jak podał internetowy serwis magazynu "Us Weekly", Hilton uważa, iż to według niej to najlepsza decyzja na jaką może się obecnie zdobyć. - Pozostajemy najlepszymi przyjaciółmi i zawsze będę go kochać - stwierdziła w oficjalnym oświadczeniu modelka i aktorka. - Mam nadzieję, że ludzie uszanują moją prywatność w tym ciężkim dla mnie okresie. Przypomnijmy, że 24-letnia Hilton i 22-letni Latsis zaręczyli się na wiosnę tego roku. Wówczas dziedziczka fortuny hotelarzy była wniebowzięta. - Jestem bardzo zakochana i szczęśliwa, że udało mi się znaleźć taką uczciwą i lojalną osobę - wyznała w jednym z wywiadów. Jak widać nic nie trwa wiecznie... Latsis prosząc o rękę Hilton podarował 24-karatowy pierścionek z diamentem, którego wartość szacowana jest na 5 milionów dolarów. Jak na razie nie wiadomo co Paris zrobiła z podarunkiem.