10.10.2005 :: 16:57
Marcin Bosak odejdzie z "M jak miłość"? Aktor grający Kamila w popularnym serialu "M jak miłość" prawdopodobnie zniknie z obsady. A wszystko to z powodu zbyt dużej popularności. Marcin Bosak ostatnio wziął udział w zdjęciach do komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj" Ryszarda Zatorskiego, ale teraz planuje kolejne bardziej ambitne role. Producenci nie potwierdzają jednak tych rewelacji. - Mogę jedynie powtórzyć, że zgodnie z moją wiedzą nic mi nie wiadomo, na temat odejścia Marcina Bosaka z serialu - powiedział nam Paweł Czajkowski z MTL Maxfilm, która produkuje "M jak miłość". - Aktor ma podpisaną umowę na grę w serialu do 400 odcinka, a to oznacza, że będziemy go mogli oglądać w serialu na pewno do wiosny przyszłego roku. Dalsze losy Kamila, zależeć będą od scenarzystów, a w szczególności od Pani Ilony Łepkowskiej - dodał. Według "Super Expressu" do 400. odcinka Kamil będzie walczył o Madzię (Anna Mucha). Podobno wkrótce ma on również znaleźć pracę w agencji nieruchomości. Tam spróbuje poderwać atrakcyjną szefową. Problem w tym, że ona nie będzie raczej tym zainteresowana. Madzia ostatecznie odrzuci amory Kamila. Powie mu prosto w oczy, że może ich łączyć jedynie przyjaźń. Niebawem jednak będzie otrzymywać bukiety kwiatów i czekoladki od tajemniczego wielbiciela. Okaże się nim... ojciec Kamila. Kinga wyjedzie do Londynu, co spowodowane jest dużym zaangażowaniem aktorki w program "Taniec z gwiazdami". Marcin Bosak Anna Mucha