film - komentarze


Pupil Mariah Carey wyproszony z pierwszej klasy

Mariah Carey wpadła w furię kiedy linie lotnicze nie zezwoliły, aby Jack Russell podróżował pierwszą klasą. Dla niewtajemniczonych, Jack Russell jest... psem artystki.

Piosenkarka była bardziej niż niezadowolona, kiedy personel pokładowy odmówił pupilkowi miejsca w luksusowej kabinie, w której podróżowała Carey. - Powiedzieli, że nie mogę posadzić go na fotelu w pierwszej klasie, ponieważ jest zbyt duży - mówiła rozgoryczona Mariah. - Na dodatek stwierdzili, że nie jest wystarczająco sławnym psem. Litości! On ma przecież trzy strony internetowe.

Przypomnijmy, że wokalista podbija obecnie amerykańskie listy przebojów piosenkami "It's Like That" i "We Belong Together" z wydanego w kwietniu albumu "The Emancipation







Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.10.2005 :: 19:41 :: xdsl-2679.lubin.dialog.net.pl

anitka

Hejka!!Zajrzyj do mnie
http://anitka.talk.pl
16.10.2005 :: 14:24 :: clm179.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Witam. Cieszę się, że stronka znów działa. Dawno tu nie zaglądałam. Mam prośbę - zamieście jakieś informacje dotyczące produkcji Piratów z Karaibów 2, oki? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam - będę tu wpadać! Kwiat
14.10.2005 :: 16:29 :: talk.pl

serduszko

Witaj, chciałam cie zaprosic na reaktywacje stronki www.serduszko.talk.pl juz teraz inny właściciel bardziej wciagajace notki a co najwazniejsze inny pogląd na swiat. jezeli jestes przeciwny/przeciwna satanizmowi nie wchodz.
12.10.2005 :: 19:50 :: coo122.neoplus.adsl.tpnet.pl

laura

NAPISZ NOTKE O AVRI LAVIGNE JAK MOZESZ I JEJ FOTY. DZIEKI I WPADNIJ DO MNIE PLOSIE.

MUAAA =*
Talk.pl :: Wróć