09.11.2005 :: 16:15
Brad Pitt i Jennifer Aniston ponownie na ślubnym kobiercu Brad Pitt i Jennifer Aniston planują zawarcie związków małżeńskich - ze swoim nowymi partnerami życiowymi. Według doniesień, Pitt zamierza z końcem roku poślubić Angelinę Jolie, podczas gdy jego eksmałżonka Aniston wkrótce po nim stanie przed ołtarzem z Vincem Vaughnem. Pitt i Jolie związali się ze sobą po rozstaniu aktora z Aniston w styczniu. Na 1 grudnia zaplanowali ceremonię ślubną, na którą mieliby zostać zaproszeni jedynie członkowie rodziny i bliscy przyjaciele. - Brad uważa, że Angelina to jego bratnia dusza - zdradził prasie znajomy aktorskiej pary. - Długo zastanawiali się nad datą, w końcu wybrali dzień w środku tygodnia, bo chcą się pobrać bez nadmiernego zainteresowania. Aktorzy poznali się na planie filmu "Pan i Pani Smith", a ich bliska przyjaźń była wymieniana jako jeden z powodów rozpadu małżeństwa Pitta i Aniston. Aniston od czasu pracy na planie filmu "The Break Up" łączona jest z Vincem Vaughnem. Matka aktora, Sharon, zdradziła prasie, że para planuje się pobrać podczas świąt Bożego Narodzenia. Vaughn podobno oświadczył się Jennifer, po tym jak ta opowiedziała mu o swoim śnie, w którym odkryła, że Vince jest "tym jedynym". - To najbardziej romantyczna historia, jaką usłyszałam. Jen opowiedziała mi, że obudziła się z płaczem, ale był to płacz radości - wyznała pani Vaughn. - Gdy opowiadała potem o swoim śnie mojemu synowi, nie wiedziała, że on tylko czekał na odpowiedni moment, aby móc się oświadczyć. A jaki moment mógłby być bardziej odpowiedni?