film - komentarze


Jest mała Affleck

Ben Affleck i Jennifer Garner zostali rodzicami.

Pierwsze dziecko niedawnych nowożeńców przyszło na świat w Los Angeles Area Hospital 1 grudnia. Aktorka trafiła do szpitala 30 listopada i wiadomo, że przy porodzie asystował Affleck. Co prawda przedstawiciele pary nie potwierdzili wiadomości, ale dziennikarze dowiedzieli się, że Garner urodziła córkę. Nieoficjalnie mówi się, iż rodzice nadali jej imię Violet.

Ben Affleck i Jennifer Garner pobrali się 29 czerwca na Karaibach. Poznali się na planie filmu "Daredevil" a zaczęli spotykać od lipca 2004 roku.

Ben Affleck i Jennifer Garner (oboje urodzeni w roku 1972) poznali się na planie filmu "Pearl Harbor" w 2001 roku. Dwa lata później wspólnie pracowali nad ekranizacją komiksu "Daredevil". Spotykać zaczęli się jednak dopiero w 2004 roku, po tym, jak Affleck rozstał się z J.Lo. Pobrali się 29 czerwca na Karaibach. Dla Garner to drugie małżeństwo - w marcu 2004 roku, po niemal czterech latach, rozwiodła z aktorem Scottem Foleyem.

Gdy scenarzyści serialu "Agentka o stu twarzach" dowiedzieli się, że ich główna aktorka jest w ciąży, wprowadzili taki wątek do fabuły w ostatnim sezonie produkcji. W maju przyszłego roku w telewizji amerykańskiej zostaną wyemitowane jej ostatnie odcinki.





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.03.2006 :: 18:34 :: acwg151.neoplus.adsl.tpnet.pl

filo

super sa!!!
10.02.2006 :: 20:40 :: host-62-141-243-194.tomaszow.mm.pl

Iga i przemek

iga Dla mnie jej styl jest niezbyt ładny i pierś jej wystaje z tego żajkietu Ale ogólnie zdjęcie mi się podoba nawet bardzo.
Przemek jego bluzka jest beznadzieja zdjęcie
mi się niepodoba.
Talk.pl :: Wróć