>
 

*Księga gości *

Wpisz się
Przeczytaj




Jeżeli chcecie żebyśmy napisały coś o waszym ulubiony aktorze, aktorce bądz filmie napiszcie do nas!Wystarczy,że w notce napiszecie co byście chcieli ujżeć na naszym blogu






*Archiwum*
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
 
~Marzenia innych~

..::Fajne blogi::..
*Oceny blogowe
*Blog Oli
*Blog mojej siorki
*Ocenki blogowe
Blog Ofci :)
*Ocenki blogów



...:::UbIeRaNkI i KrEaToRy:::...
*Polski Candy Maker
*Dużo ubieranek
*Przygotowujesz dziewczyne do zdjęcia *Robisz wymażony pokój
*Ubierz i umaluj sławną osobę
*Fajny do robienia grafiti *Ideał drugiej połówki
*Bawisz się w fryzjera *Ubierasz fajne laski
*Robisz pokoik




...:::TeStY i PsYcHoTeStY:::...
*Randka z wymażonym facetem
*Czy pasujecie do siebie? *Poznaj siebie
*Czy zależy Ci na sławie?
*Kim jesteś z Harrego Poterra?
*Ciasteczko prawde Ci powie




...:::GiErKi:::...

*Prowadzisz pijaczyne
*Strzelanka
*Motory
*Antyterrosysta Bush
*Internetowy przyjaciel
*Och Baby
*Aż milo popatrzeć
*I o co tyle hałasu?
*Piłkarskie sztuczki
*Jolanta w krainie czarów
*Z życia polityka
*Lotki
*Warcaby
*Kółko i krzyżyk
*Puzzle
*Golf
*Mario



...:::Ściągi, ściągawki:::...
*Dla maturzystów
*Dla studentów
*Ściągawa
*Szkoła net
Ściąga z interii



...:::Radia:::...
*Radio Eska
*Plus
*Radiostacja
*Radio Zet
*Kolor
*Pogoda



...:::Moda, ciuchy:::...
*Cucus
*Orsay
*Terranova
*Reebook
*Puma
*Galeria Centrum
*Atlantic
*Troll



...:::Firmy kosmetyczne:::...
*Joanna
*Mariza
*Avon
*Nivea
*Aa
*Fa



...:::Gazety:::...
*Gazeta Wyborcza
*Glamour
*Cosmopolitan
*Filipinka
*Viva
*Popcorn
*Bravo
*Gala



...:::Wyszukiwarki:::...
*Altavista
*Yahoo
*Szukacz
*Google
*Onet
*Wirtualna Polska
*Interia



...:::Programy TV:::...
*MTV
*Viva polska
*TVN
*TV4
*Canal+
*Cartoon Network
*FoxKids
*MTV Classic
*TVP1
*Romantica
*Club
*Hallmark
*Zig Zap

{linki}

~Szablon by 
Elannor
Image by Elannor~
for szablony4u  

 Link :: 03.04.2005 :: 13:12
Program na cały tydzień

Hej podam wam teraz program na ten tydzień.Oczywiście będą to wybrane filmy, te które według mnie warto oglądnąć.

NIEDZIELA

Igraszki losu
Serendipity (USA, 2001)
Komedia romantyczna
Reżyseria: Peter Chelsom
Scenariusz: Marc Klein
czas 90 min.

Pewnego grudniowego dnia 1990 r. dwoje Jonathan Trager (John Cusack) spotyka przypadkowo Sarę Thomas (Kate Beckinsale). Drogi tych obcych sobie ludzi nagle się krzyżują, jakby prowadziło je coś więcej niż tylko zwykły przypadek. Spędzają ze sobą uroczy wieczór. Jonathan jest oczarowany Sarą i proponuje, żeby wymienili się numerami telefonów. Sara podsuwa jednak szalony pomysł, oddając ich przyszłe spotkanie przeznaczeniu. Numer Jonathana zostaje zapisany na banknocie pięciodolarowym, który natychmiast wydaje. Jej telefon jest natomiast w książce, krążącej wśród ludzi. Jonathan szukając tej powieści odwiedzi, tuż przed swoim ślubem, każdą księgarnię na Manhattanie. Parę lat później nasi bohaterowie decydują się na małżeństwo ze swoimi partnerami. Nadchodzi dla nich ostatni moment, żeby zaspokoić swoją ciekawość i odszukać się nawzajem. Oboje bowiem wierzą, że można spotkać swoją drugą połówkę, a zdarza się to tylko raz w życiu.

Polecam Ja osobiście będe to oglądać.Zapowida się świetnie


Komentuj(0)


Link :: 03.04.2005 :: 13:19
Program na tydzień część II

NIEDZIELA


"Dzień świra" Polska 2002,
reż. Marek Koterski
Gatunek: komedia obyczajowa
Czas trwania: 90 min
Obsada: Marek Kondrat, Piotr Machalica, Michał Koterski, Monika Donner-Trelińska, Anna Przybylska, Zbigniew Buczkowski, Maria Ciunelis, Krystyna Czubówna, Bożena Dykiel, Piotr Fronczewski, Andrzej Mastalerz

"Dzień Świra" jest gorzką komedią, opowiadającą o Adasiu Miauczyńskim, człowieku, dla którego prawdziwym piekłem jest najbliższe pięć minut życia. Mężczyzna ten uwikłany jest w natręctwa życia codziennego. Jest numeromanem, ablutomanem, nie akceptuje siebie i choć marzy o wielkiej miłości, ucieka od wszystkiego, co pachnie stałym związkiem. Na dodatek codzienne kontakty z ludźmi wywołują w nim agresję. W ciągu jednej doby, w czasie której rozgrywa się akcja "Dnia Świra", skoncentrowane zostały wszelkie możliwe uciążliwości.



Komentuj(0)


Link :: 03.04.2005 :: 13:29
Progaram na cały tydzień część III

PONIEDZIAŁEK

"Podziemny krąg"
Fight Club (USA, 1999)
Thriller
czas 135 min., dozw. od 18 lat
Reżyseria: David Fincher
Scenariusz: Jim Uhls
Na podstawie książki: Chuck Palahniuk

Celem ich życia stają się cotygodniowe walki na pięści, które przyciągają coraz to nowych zwolenników. Wkrótce zainicjowany przez nich "Podziemny krąg" rośnie w siłę i obejmuje swym zasięgiem cały kraj, a jego członkowie wyżywają się w kolejnych aktach anarchii, wandalizmu i terroryzmu zagrażającym porządkowi publicznemu
Gra tu Brad Pitt



"Zapomnij o Paryżu"[Forget Paris] (1995)
produkcja: USA
gatunek: Komedia romantyczna
reżyseria: Billy Crystal
czas trwania: 101 min.
Mickey jest trenerem koszykówki. Na ostatnie życzenie zmarłego ojce jedzie go pochować do Francji. W wyniku zagubienia trumny z ciałem Mickey poznaje Ellen - pracowniczkę linii lotniczych - tak zaczyna się ich pełna perypetii znajomość...



PS.więcej filmów na przyszły tydzień dodam póżniej
Komentuj(0)


Link :: 04.04.2005 :: 17:46

Komentuj(1)


Link :: 05.04.2005 :: 17:27
Harry Potter

Jak obiecywałam dodaje troche newsów z hp :)
Mam dla Was ładną wyrazistą fotke Emmy z HPiCo:

Co sądzicie o tej fotce??KOMENTUJCIE!!!!
Znalazłam nowe fotki z czwartej części HP z gazety Premiere:



Komentuj(0)


Link :: 05.04.2005 :: 17:33
Harry Potter
nowe scany z Magic Academy Magazine:


Komentuj(0)


Link :: 05.04.2005 :: 17:39
Następna część zdjątek

Co o nich sądzicie komentujcie!
Komentuj(1)


Link :: 05.04.2005 :: 17:45
Ciekawostki o hp

Wydawnictwo Scholastic zaprojektowało zakładkę do szóstej części "Harry Potter i Książę Półkrwi", którą księgarnie będą rozdawać pięćdziesiąt dni przed ukazaniem się książki (narazie w wydaniu amerykańskim i angielskim). Czy to samo nas będzie czekać w Polsce? Pewnie tak, ale dopiero za grubo ponad pół roku...



Aż 10,8 milionów kopii książki "Harry Potter i Książe Półkrwi zostanie wydrukowanych przez Scholastic do 16 lipca. Jest to liczba o ponad 4 miliona większa niż druk "Zakonu Feniksa" i jest to najwyższa liczba w historii. Barbara Marcus, dyrektor Scholastic, powiedziała, że liczba jest tak wysoka ze względu na zapotrzebowanie fanów. Chcemy aby zaraz po premierze każde dziecko i każda rodzina mogła dostać książkę.

Komentuj(0)


Link :: 05.04.2005 :: 21:47
Ślub Sarah Michelle Gellar&Freddie Prinze Jr.
Gwiazda serialu "Buffy - pogromca wampirów", Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr. pobrali się.Ceremonia odbyła się w miasteczku Jalisco w Meksyku. Na uroczystości obecna była rodzina, a także najbliżsi przyjaciele młodej pary.


Komentuj(2)


Link :: 07.04.2005 :: 19:10
Karykatury gwiazd
Pamela Anderson
Tom Cruise
Jim Carrey
Cameron Diaz
Brad Pitt
Keanu Reeves
Julia Roberts
Komentuj(0)


Link :: 07.04.2005 :: 20:47
Karykatura Keanu Reeves

Ze wszystkich karykatur które umieściłam pozniżej najbardziej spodobała mi sie ta Co o niej sądzicie?Wyraźcie swoje zdanie w komentach



Komentuj(2)


Link :: 12.04.2005 :: 13:20
Lindsay Lohan

Oto kilka małych jej zdjątek:




A to Jedno większe.Ocencie jak wyszła :]



Komentuj(1)


Link :: 12.04.2005 :: 13:28
lindsay lohan
Młoda aktorka Lindsay Lohan zyskała sławę w 1998 roku dzięki roli sióstr z filmu "Nie wierzcie bliźniaczkom". Urodzona w Nowym Jorku Lohan zaczęła "pracować" już w wieku trzech lat. Po występach w licznych reklamach telewizyjnych, Lindsay rozpoczęła karierę w serialu "Another World", gdzie występowała w latach 1996-1997. Do 2003 roku można było ją oglądać jedynie w produkcjach telewizyjnych, wtedy zagrała u boku Jamie Lee Curtis w nowej wersji klasycznej komedi ze studia Walta Disneya. "Zakręcony piątek" zdobył duże uznanie nastolatków w USA, a Lindsay otrzymała nagrodę za "Najlepszą rolę przełomową" na ceremoni MTV Movie Award. Aktorka podpisała kontrakt na wydanie albumu muzycznego.
Grała w filmie mean girls oglądałam go bardzo mi sie podobał:)



NA TYM ZDJĘCIU ŚLICZNIE WYSZŁA, JEŚLI CHCESZ JE LOOKNAĆ KLIKNIJ tu i tu też
Komentuj(0)


Link :: 12.04.2005 :: 17:52
TO CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI ZGOTOWAŁ TAKI LOS!!!!!!

Chyba pierwszy raz będe pisać na blogu tak intymne, głębokie przemyślenia,te myśli kłębiom mi się już od dłuższego czasu, lecz niewiem, może nie miałam odwagi lub nie wiedziałam jak je przelać, zamienić w słowa! Jestem nastolatką, której zaniedługo stuknie 18!No i co dalej? Gdzie mi przyjdzie żyć za kilka lat??w jakim świecie?co moge powiedziec ten nasz dzisieszy swiat przypomina piekło!Jest pełne nienawisci,żalu, smutku, biedy, cierpienia,strachu, bólu a gdzie tu miejsce na miłość??Hmmmmmm.......NIEMA!Wystarczy oglądnąc byle wiadomości dziennik lub przeczytać gazete!!WIECIE co nie wstydze sie tego ze jestem polką ponieważ moi przodkowie walczyli, oddawali życie bym byla wolna!ALE WTYDZE SIE ZE MIESZKAM W POLSCE!W TYM PIEKLE NA ZIEMI!
Nikt tu nie szanuje nikogo, polityka to jedno wielko gówno!Pełne kretaczy, złodzieji, morderców, bandytów, ludzi skorumpowanych, bez skrupółów i żadnych poztywnych uczuć!Tylko umieja okradac nas, nakladaja podatki za byle pierdołe, takie że niekiedy ludzie sie zastanawiaja czy warto życ,jak sobie poradzimy, co wsadzimy do garnka jutro,pojutrze za miesiac??TAKIE LUDZIE ZADAJA PYTANIA a to dlatego by taki jeden pan z drugim mieli 10 mercedesów, słóżby tysiące, wille, pałace!!A gdzie my jesteśmy w tym świecie?Nikt nie przewidział dla nas miejsca, zostalismy strąceni na same dno!TYLKO WIECIE DZIWNE JEST ZE TAKI JEDEN PAN Z DRUGIM NIE ZAUWAŻYLI ZE NA TYM DNIE ZNAJDUJE SIĘ PONAD 90% LOUDZI!!!!!A dlaczego my sie tak dalejmy ponizac, hambić nie wiem?nie mamy chyba odwagi czegoś zmienić, jak byłam mała zastanawiałam się dlaczego my polacy nie możemy zrobić jakiejś rewolucji,powstania, no czegoś takiego by było lepiej zebysmy byli traktowani jak ludzie a nie zwierzęta!No bo w mojej malutkiej głowce kłebiły sie takie pytania: hmmmm ucze sie o tych powstaniach o tej calej historii polski!po co by ten cały bagaż doświadczeń wyżucić w błoto!Dlaczego oni umieli walczyć dlaczgeo my tak samo nie możemy??Wiecie ten świat dla nas polaków jest okrutny!ludzie stojący nad nami niszcza nas!a dlaczego?by jego lub jej córka mogła kupić sobie następny samochów za sumke z wiloma zeramiiiiii?!?!Umarł jeden z naszych rodaków i to była chyba jedyna osoba która jeszcze szanowała jakieś wartości, nie miała nas ludzi gdzies głęboko!Jan Paweł II był człowiekiem któremu nie były obce słowa miłość, dobroć, szacunek, troska, Wiele z nas nie było by godnych całować jego stopy!LUDZIE TO MY JESTESMY WIEKSZOSCIA TO OD NAS ZALEZY JAK BEDZIEMY ZYC!My najpierw musimy się zmienić, musi zapłonąc w naszych sercach płomyk miłosierdzia!JEZELI MY BEDZIEMY DLA SIEBIE BRACMI NIKT NAS NIE ZNISZCZY!ALE JEZELI MY NIE BEDZIEMY SIE SZANOWAC NIKT TEGO NIE ZROBI!WIECIE DLACZEGO JEST TYLE PRZETĘPCZOSCI,ZWYRODNIENIA,PATOLOGI?To przez biede i bezrobocie!to własnie to sprawia ze człowiek zamienia się w zwierze, obojętne jest temu człowiekowi co się stanie z nim samym, a jezeli nawet nie obchodzi go własna osoba to myslicie ze bedzie obchodzić go ktoś inny!Ja mam naszczęscie normalny kochajcy dom!ale nie wszyscy tak mają!Niwiem co będzie za kilka lat, jak będe żyć kiedy będe zakładać własny dom!Wy tez tego niewiecie!Pamietajcie w jedności siła.

Komentuj(1)


Link :: 13.04.2005 :: 09:18
Czym się różniła moda za naszych rodziców od tej dzisiejszej??

Lata 60-te i 70-te







Komentuj(2)


Link :: 15.04.2005 :: 18:34
Diego Luna
Zawód: Aktor
Data urodzenia: 29 grudnia 1979
Znak Zodiaku: Koziorożec
Miejsce urodzenia: Meksyk, Meksyk
Wzrost: 175 cm
Uważam że Diego nie jest wcale taki przystojny ale może jest naprawde dobrym aktorem ale to co najbardziej mnie w nim odpych ta jest ten wąsik:|


Komentuj(3)


Link :: 17.04.2005 :: 12:00
Dumb & Dumber

Ta notka jest specialnie for Marcel!Sorry za drobne opóżnienie:(



TYTUŁ POLSKI: Głupi i Głupszy
ROK PRODUKCJI: 1994
DYSTRYBUCJA W POLSCE: IMP
REŻYSERIA: Peter Farrelly, Bobby Farrelly
WYSTĄPILI:
-Jim Carrey
-Jeff Daniels
-Larry Holly
-Mike Starr
-Charles Rocket
-Karen Duffy
-Cam Neely

Lloyd, szofer limuzyny, marzy o kobiecie. Ma ona być taką, która by bez reszty podzielała jego poglądy. I oto pewnego dnia wiezie na lotnisko Mary, piękną kobietę z wyższych sfer. Juz podczas jazdy zwierza się swojej pasażerce z najskrytszych marzeń. Jest zdziwiony gdy zauważa, że ona słucha go z uwagą i milczy. I wtedy poczuł to... Lloyd jest przekonany, że trafił wreszcie na wymarzoną partnerkę. Gdy docierają na lotnisko, szofer z rozrzewnieniem śledzi każdy jej krok. Jego wysiłki zostały wynagrodzone - zauważa, że dziewczyna zostawia na lotnisku teczkę. Postanawia wykorzystać okazję. Nie wie, że w teczce znajduje się okup za porwanego męża Mary.


A tu jest pare innych zdjęć z tego filmu, wystarczy kliknąć na daną cyfre:):
1
2
3
4
5
6
7
8
Komentuj(0)


Link :: 17.04.2005 :: 18:08
Głupi i głupszy: Kiedy Harry spotkał Lloyda


Tu są zdjęcia wystarczy kliknąć na daną cyfre:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13


Komentuj(0)


Link :: 17.04.2005 :: 19:27
Kilka zdjątek Ruperta Grinta (Ron z Harry Potter)








Ale on urusł i wyprzystojniał:):)
Komentuj(1)


Link :: 17.04.2005 :: 19:29
Kilka ciekawostek o HP

*Magazyn "The Knight News" stworzyła liste najlepszych przyjaciół. Jak stwierdzili "dobra drugoplanowa postać potrafi zapisać się w historii kina". Lista obejmuje 100 osób, a Ron znalazł się na 37 miejscu: "Ron Weasley (Rupert Grint) - filmy o Harrym Potterze. Dlaczego on? Ponieważ ciężko jest żyć w cieniu Harrego, ale nie martw się Ron, przeczytaliśmy 5 książkęi Twój dzień nadchodzi."
*Warwick Davis (Prof. Flitwick) powiedział podczas wywiadu dla magazynu Sci-Fi, że już wkrótce jego marzenie się spełni. Chodzi tu o występ w filmie "Agent Jedna Druga". Jest on jeszcze w przedprodukcji ale pewna osoba (której nazwiska nie mógł wymienić) ma wyłożyć pieniądze a wtedy zaczną się zdjęcia. Davis powiedział, że chce zrobić ten film głównie dla dzieci, gdyż "one uwielbiają Bonda ale są za małe do odgrywania wysokich postaci. My idealnie do nich pasujemy "

Komentuj(0)


Link :: 17.04.2005 :: 19:45
Ciekawostki o aktorach z filmu ONE TREE HILL


-: Prywatnie Chad Michael Murray jest zaręczony z Sophią Bush
-: Pierwotny tytuł serialu to "Ravens"
-: W pierwotnej wersji, zanim serial został zaakceptowany przez stacje WB, najlepsza przyjaciółka Lucasa nazywała się Reagan i grała ja Samantha Shelton. Później zmieniono jej imię na Haley i zatrudniono Bethany.
-: Chad boi się... porcelanowych lalek. Twierdzi, że to uraz już z dzieciństwa. Kiedy był mały często jeździł do dziadków, którzy mieli właśnie kolekcję tych lalek i stwierdził, że mają one straszne twarze i dotąd go one przerażają ...
-: W każdym wywiadzie Chad podkreśla, ze w liceum nie był popularny i nie miał licznego grona znajomych. Nie był również na "studniówce", gdyż stwierdził, ze nie lubi takiego rodzaju imprez. Umawiał się tylko z dziewczynami z innych szkol, gdyż we własnej nie był zbyt lubiany, mimo iż grał w szkolnej drużynie.
-: Chad kiedyś pozował jako model.
-: Chad i Sophia są zaręczeni. Chad sam zaprojektował dla niej pierścionek zaręczynowy.

Komentuj(0)


Link :: 17.04.2005 :: 19:59
Opis aktorów z "One tree hill"

Jeśli nie wiecie kim jest Kto w One tree hill to looknijcie
Chad Michael Murray Jako: Lucas Scott

James Lafferty Jako: Nathan Scott
Hilarie Burton Jako: Peyton Sawyer

Bethany Joie Lenz Jako: Haley
Sophia Bush Jako: Brooke Davis

Komentuj(0)


Link :: 17.04.2005 :: 20:14
Ciekawostki o James'ie Lafferty

Wielką pasją Jamesa jest koszykówka. W przeciwieństwie do granej przez siebie postaci jest on z natury bardzo nieśmiały. Obok koszykówki jego drugą pasją jest gra na gitarze. W jego pokoju wisi plakat... Britney Spears, James gustuje w blondynkach i podobno chodzi tylko o jej urodę. W pokoju wiszą też plakaty innych b. Gustuje on w takich wykonawcach jak: Cake, Sublime, Eminem, 2pac, Kanye, Jack Johnson, Ludacris, Ben Harper.



Komentuj(0)


Link :: 20.04.2005 :: 07:47
Radio free roscoe



A oto inne zdjątka z tego wystarczy kliknąć na daną cyfre:


1
2
3
4
5
Komentuj(1)


Link :: 20.04.2005 :: 07:52
Radio free roscoe

To już druga część niezwykle popularnego serialu "Radiostacja Roscoe", opowiadającego o przygodach czwórki nastolatków, którzy założyli nielegalną rozgłośnię radiową.

Robbie, Ray, Lili i Travis nie mogli dłużej znieść dyktatury oficjalnego szkolnego radia Cougar, w którym nigdy nie mogli usłyszeć ulubionej muzyki, ani porozmawiać na interesujące ich tematy. Radiostacja Roscoe błyskawicznie zyskała fanów, a jej twórcy - choć wciąż starają się utrzymać swoje prawdziwe imiona w tajemnicy - szybko stali się idolami swoich rówieśników.

W drugiej części serialu będzie jeszcze więcej niezależnej muzyki, a młodzi DJe dalej będą rozmawiać na antenie o tym, co ich martwi, cieszy, interesuje i inspiruje. Pojawią się też nowi bohaterowie, jak przystojny BMOC, który bardzo zainteresuje się nieśmiałą gitarzystką Lily, czy szkolna piękność zakochana w Pytalskim, antenowym alter ego Robbiego.

"Radiostacja Roscoe" cieszy się ogromną popularnością we wszystkich krajach, w jakich była pokazywana. Także polscy widzowie oceniają serial bardzo wysoko. Młodzi aktorzy grający pierwszoplanowe role (a zwłaszcza Nathan Stephenson, czyli serialowy Robbie i Nathan Carter jako Travis) stali się idolami nie tylko kanadyjskiej młodzieży.ZIG ZAP -20.00

Komentuj(0)


Link :: 23.04.2005 :: 23:37
"Pacyfikator", "Miss Agent 2", "Be Cool" - idziemy do kina!

Amerykańska komedia sensacyjna "Pacyfikator" z Vinem Dieselem; "Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza", kolejny film o pięknej agentce FBI z Sandrą Bullock; "Be Cool" Johnem Travoltą i Umą Thurman; "13 dzielnica" - film Pierre`a Morela oparty na scenariuszu Luca Bessona; francuski dramat obyczajowy "5x2" o nieudanym małżeństwie pięknych i zamożnych ludzi oraz południowokoreański "R-Point" - to najnowsza oferta filmowa polskich kin.
Bohaterem "Pacyfikatora" jest Shane Wolfe (Vin Diesel - na zdjęciu w kadrze z filmu), agent tajnych służb. Otrzymuje on niezwykłe zadanie: ma chronić dzieci zaginionego naukowca, Plummera, który pracował nad tajnym projektem na potrzeby wojska. Musi także wykryć sprawców całego zamieszania, co jest jednak wysiłkiem niewielkim w porównaniu ze sprawdzeniem się w roli zastępczego ojca. Bo dzieciaki nieraz przyprawią go o ból głowy - Zoe przeżywa nastoletni bunt i problemy dojrzewania, czternastolatek Seth jest nie mniej kłopotliwy, podobnie jak ośmiolatka Lulu. A są jeszcze całkiem małe pędraki – Peter i Tyler.
Nieustępliwy twardziel stopniowo odkrywa w sobie ojcowskie talenty.
Film wyreżyserował Adam Shankman, twórca "Szkoły uczuć" i "Powiedz Tak".

Dla fanów Miss Agent przygotowana została "Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza" Johna Pasquina.
Załamana po skończonym romansie i sfrustrowana problemami w pracy, Gracie Hart (Sandra Bullock) po namowie szefa niechętnie zgadza się pracować dla FBI w jedyny w tej sytuacji możliwy sposób: ufryzowana i wystrojona na potrzeby serii "talk szołów" jako medialna "twarz FBI". Sława, choć początkowo przyjmowana z oporami, szybko zaczyna podobać się Gracie, która zaczyna trochę zbyt poważnie traktować swoją nową rolę. Ale gdy Cheryl, najlepsza przyjaciółka Gracie, zwyciężczyni wyborów miss zostanie porwana w Las Vegas, u Gracie znów włącza się instynkt policjantki.
Krytycy byli bezlitośni, co zrobią widzowie?

Dla widzów gotowych na wszystko jest na pewno "Be Cool".
Kontynuacja popularnej swego czasu komedii "Dorwać małego" mało kogo zachwyciła, i mimo świetnej obsady – John Travolta, Uma Thurman, Vince Vaughn – chyba już nie zachwyci.
Film nie doczekał się dobrej recenzji. "Be Cool" wyreżyserował Gary Gray.

"13 dzielnica" to specjalna strefa Paryża w roku 2013 otoczona murem. Gangi są tutaj jedyną władzą, nie obowiązują żadne prawa, żadne reguły poza tymi, które ustalają gangsterzy. Damien - znakomicie wyszkolony agent oddziału prewencji - w ciągu 24 godzin musi odzyskać bombę masowego rażenia skradzioną przez gang Tahy. Wraz z sojusznikiem Leito rozpoczynają śledztwo, by poznać prawdziwych sprawców i unieszkodliwić bombę.
Ten francuski film oparty na scenariuszu Luca Bessona wyreżyserował Pierre Morel, grają m.in. Cyril Raffaelli, David Belle i Tony D`Amario.

"5x2" (5x2 pięć razy we dwoje) to francuski dramat obyczajowy o pięknych i wykształconych przedstawicielach klasy średniej - Marion i Gilesie. Gdy widzimy ich pierwszy raz, podpisują w obecności prawnika akt rozwodu z rezygnacją wskazującą, iż na tę decyzję zanosiło się od dawna. Zanim jeszcze skończy się ta scena, w filmie nastąpi niespodziewany zwrot, każąc zwątpić czy niepowodzenie tego małżeństwa da się łatwo wytłumaczyć. Pozostała część filmu stara się zweryfikować to przypuszczenie, cofając się do coraz wcześniejszych wydarzeń, które ukazują bohaterów w zupełnie nowym świetle.
Film wyreżyserował Francois Ozon, grają m.in. Valeria Bruno-Tedeschi, Stephane Freiss, Francoise Fabian.

Ostatnią nowością w polskich kinach jest "R-Point" - południowokoreański horror wojenny w reżyserii Kong Su-changa. Treścią filmu jest wojna w Wietnamie, która w roku 1972 zmierza ku końcowi. Choi Tae-in dręczy poczucie winy za śmierć swoich towarzyszy, którzy zginęli w krwawej walce. Ocalał tylko on. Podczas rekonwalescencji myśli o powrocie do swojej jednostki. Jednak szef Wojskowego Biura Śledczego zleca mu dowództwo nad oddziałem zwiadowczym i przeprowadzenie operacji w głębi dżungli. Jednostka łączności przechwytuje tajemnicze komunikaty radiowe. Zostały one nadane przez żołnierzy, którzy zaginęli pół roku wcześniej i których uznano za poległych. Choi Tae-in i jego ludzie wyruszają na poszukiwanie zaginionego oddziału. Po dotarciu do granicy obszaru R-Point, oddział Choi Tae-in natrafia na płytę nagrobną ze złowróżbnie brzmiącym napisem - "Stąd nie ma powrotu: Ten kto przelewa krew innych, nigdy nie wróci".
Główne role zagrali Kam Woo-seong, Son Byung-ho, Tae-kyung Oh, Park Won-sang i Lee Seon-gyun.

Komentuj(1)


Link :: 25.04.2005 :: 14:17
Miłość

Chcecie coś ciekawego znaleść na temat miłości, poprosić o pomoc kogoś neutralnego, wyżalić sie lub pogadać??zajrzyj na stronke mojej znajomej wystarczy kliknąć >
Tu


Komentuj(1)


Link :: 25.04.2005 :: 14:50
Vin Diesel

Vin Diesel, który wcielił się w rolę Dominica, urodził się 18 lipca 1967r. w Nowym Jorku. Aktor w wieku 7 lat debiutował w teatrze "Theatre for the New City w Greenwich Village". Swoją naukę ukończył w Hunter College. Studiował literaturę angielską z rozszerzonym zakresem programu pisania scenariuszy do różnych sztuk. W 1994r. Filmowy Dominic wyreżyserował krótko metrażowy film pt. "Multifacial" Rok później film został wyświetlony na Festiwalu Filmowym w Cannes.




Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć wystraczy kliknąć na daną linczbe:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

Komentuj(1)


Link :: 25.04.2005 :: 15:12
Bill Cosby show

Chyba każdy pamięta serial naszej młodości(zabrzmiało to jakbym miała 8o latek) Bill Cosby Show!Zobaczmy jak się zmiła najłodsza pociecha Rudy Lillian Huxtable grana przez Keshia Knight Pulliam:

wtedy:



teraz:



Chcesz zobaczyć więcej jej zdjęć?Kliknij na daną cyfre:
1,2,3,4,5

Komentuj(0)


Link :: 25.04.2005 :: 16:10
Hilary Swank

Hilary Swank urodziła się 30. lipca 1974 w miejscowości Lincoln. Kraj, którego jest obywatelką to USA. Jej prawdziwe nazwisko to Hilary Ann Swank. Ma 170cm wzrostu. Jej znakiem zodiaku jest Lew. Ostatnie filmy, w których grała Hilary Swank to "Million Dollar Baby" (2004) gdzie grała Maggie Fitzgerald , "Red Dust" (2004) gdzie grała Sarah Barcant i "Iron Jawed Angels" (2004) gdzie grała Alice Paul. Jej mężem jest Chad Lowe.




Tu jest więcej jej notekwystarczy kliknąć na daną cyfre:
1,2,3,4,5,6,7( tu według mnie najładniej wyszła),8,9,10,11(tu tesh ślicznie wyszła),12,13(a tutaj chyba najładniej),14,15,16

Komentuj(0)


Link :: 29.04.2005 :: 15:09
Jason Biggs

Jeżeli nie kumacie tego gościa to powiem wam, że garł w chłpaki i dziewczyny z Freddie Prinze Jr. oraz w bardziej znanej komedi AMERICAN PIE!
Podstawowe informacje:
Imię: Jason
Nazwisko: Biggs
Data urodzenia: 12. maja 1978
Miejsce urodzenia: Pompton Plains, New Jersey, USA
Wzrost: 180cm
Kolor włosów: brunet
Zajęcie(a): aktor

Jason Biggs urodził się 12. maja 1978 w miejscowości Pompton Plains. Kraj, którego jest obywatelem to USA. Jego matką jest Angela Biggs. Jego ojcem jest Gary Biggs. Jest to biały brunet, jego zawód to aktor. Jego prawdziwe nazwisko to Jason M. Biggs. Ma 180cm wzrostu. Jego znakiem zodiaku jest Byk. Ostatnie filmy, w których grał Jason Biggs to "Guy X" (2005) gdzie grał Rudy Spruance , "Jersey Girl" (2004) gdzie grał Arthur Brickman i "Anything Else" (2003) gdzie grał Jerry Falk. Jego siostra to Chiara and Heather.

Dodam więcej jego zdjęć w notkach jeżeli ktoś będzie chciał, jeżeli chcecie napiszcie to w kometach.



Komentuj(0)


Link :: 29.04.2005 :: 15:40
Carly Pope

Carly Pope:
Carly w "Asach" gra Sam McPherson

Data urodzenia: 28 Sierpień 1980
Miejsce urodzenia: Vancouver, British Columbia, Canada
Rodzina: Ma dwójkę baraci, starszego - Krisa i młodszego...
Jak "to" się zaczęło? Studiowała aktorstwo na programie w szkole średniej. Jej agent ujrzał ją podczas jednego ze szkolnych przedstawień, co dało jej role w filmowym debiucie
Hobby: Spędzanie czasu z braćmi, długie spacery, pisanie poezji, czytanie
Ulubiony film: "Obywatel Kane"


Komentuj(0)


Link :: 29.04.2005 :: 16:05
Carly Pope

Troche jej zdęć:



Tu znajdziesz troche więcej jej zdjątekwystarczy kliknać.

1,
2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,
Komentuj(0)