>
 

*Księga gości *

Wpisz się
Przeczytaj




Jeżeli chcecie żebyśmy napisały coś o waszym ulubiony aktorze, aktorce bądz filmie napiszcie do nas!Wystarczy,że w notce napiszecie co byście chcieli ujżeć na naszym blogu






*Archiwum*
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
 
~Marzenia innych~

..::Fajne blogi::..
*Oceny blogowe
*Blog Oli
*Blog mojej siorki
*Ocenki blogowe
Blog Ofci :)
*Ocenki blogów



...:::UbIeRaNkI i KrEaToRy:::...
*Polski Candy Maker
*Dużo ubieranek
*Przygotowujesz dziewczyne do zdjęcia *Robisz wymażony pokój
*Ubierz i umaluj sławną osobę
*Fajny do robienia grafiti *Ideał drugiej połówki
*Bawisz się w fryzjera *Ubierasz fajne laski
*Robisz pokoik




...:::TeStY i PsYcHoTeStY:::...
*Randka z wymażonym facetem
*Czy pasujecie do siebie? *Poznaj siebie
*Czy zależy Ci na sławie?
*Kim jesteś z Harrego Poterra?
*Ciasteczko prawde Ci powie




...:::GiErKi:::...

*Prowadzisz pijaczyne
*Strzelanka
*Motory
*Antyterrosysta Bush
*Internetowy przyjaciel
*Och Baby
*Aż milo popatrzeć
*I o co tyle hałasu?
*Piłkarskie sztuczki
*Jolanta w krainie czarów
*Z życia polityka
*Lotki
*Warcaby
*Kółko i krzyżyk
*Puzzle
*Golf
*Mario



...:::Ściągi, ściągawki:::...
*Dla maturzystów
*Dla studentów
*Ściągawa
*Szkoła net
Ściąga z interii



...:::Radia:::...
*Radio Eska
*Plus
*Radiostacja
*Radio Zet
*Kolor
*Pogoda



...:::Moda, ciuchy:::...
*Cucus
*Orsay
*Terranova
*Reebook
*Puma
*Galeria Centrum
*Atlantic
*Troll



...:::Firmy kosmetyczne:::...
*Joanna
*Mariza
*Avon
*Nivea
*Aa
*Fa



...:::Gazety:::...
*Gazeta Wyborcza
*Glamour
*Cosmopolitan
*Filipinka
*Viva
*Popcorn
*Bravo
*Gala



...:::Wyszukiwarki:::...
*Altavista
*Yahoo
*Szukacz
*Google
*Onet
*Wirtualna Polska
*Interia



...:::Programy TV:::...
*MTV
*Viva polska
*TVN
*TV4
*Canal+
*Cartoon Network
*FoxKids
*MTV Classic
*TVP1
*Romantica
*Club
*Hallmark
*Zig Zap

{linki}

~Szablon by 
Elannor
Image by Elannor~
for szablony4u  

 Link :: 01.11.2005 :: 18:23
Charlize Theron i surowe wychowanie

Charlize Theron uważa, że surowe amerykańskie prawa, które nie pozwalają rodzicom na stosowanie fizycznych kar cielesnych, przyczyniają się do chuligaństwa wśród młodzieży.

Aktorka, która spędziła dzieciństwo w RPA, często była karana przez wychowującą ją matkę i przyznaje, że zasługiwała na każdego klapsa.

- Dzisiaj w Ameryce coś takiego byłoby nie do pomyślenia, ponieważ rodzic prawdopodobnie trafiłby do więzienia. Moim zdaniem to złe prawo, ponieważ wiem, że sama zawsze dostawałam lanie za coś, co zbroiłam. Nigdy nie myślałam sobie, że mama jest niesprawiedliwa i zawsze ją później przepraszałam, ponieważ wiedziałam, że postąpiłam niewłaściwie - wspomina aktorka.


Komentuj(0)


Link :: 01.11.2005 :: 18:25
J.Lo i Marc Anthony dla chorych na raka


Jennifer Loper i jej mąż Marc Anthony zebrali wspólnie ponad 100 tysięcy dolarów na rzecz dwóch klinik w Puerto Rico, w których leczeni są chorzy cierpiący na raka.

Małżonkowie odwiedzili wspólnie coroczną imprezę charytatywną Celebrity Cancer Golf Classic organizowaną w Coco Beach Golf+Country Club w Rio Grande.

Zebrane środki przekazane zostaną szpitalom Auxilo Mutuo Cancer Center oraz Sociedad America del Cancer.


Komentuj(0)


Link :: 01.11.2005 :: 18:28
Liczy na wątek miłosny

Emma Watson poprosiła Joanne K. Rowling, aby w następnej powieści o Harrym Potterze pojawił się wątek miłości między Hermioną Granger i Ronem Weasleyem, ponieważ jest zmęczona erotycznym napięciem pomiędzy ich bohaterami.

Postaci grane przez Watson i Ruperta Grinta łączy wyraźne uczucie, jednak wciąż pozostaje ono niewypowiedziane.

- Hermione i Ron muszą się w końcu zejść, to napięcie między nimi trwa zdecydowanie za długo. Mam nadzieję, że w następnych filmach coś się wreszcie wydarzy - mówi aktorka.




Komentuj(0)


Link :: 01.11.2005 :: 18:30
Zorro profesjonalnie wyszkolony

Antonio Banderas przygotowywał się do roli Zorro ćwicząc fechtunek z hiszpańską reprezentacją szermierzy.

Gwiazdor obawiał się, że nie będzie w stanie przygotować się do roli tajemniczego bohatera filmu "Maska Zorro" (199, jednak kiedy z projektu wycofał się Robert Rodriguez producenci przesunęli rozpoczęcie zdjęć o 4 miesiące.

- Kiedy Robert zrezygnował z funkcji reżysera, dostaliśmy więcej czasu na przygotowania, więc zacząłem trenować z olimpijską reprezentacją hiszpańskich szermierzy i nabyte wówczas umiejętności wykorzystałem później w filmie - wspomina aktor.

Przypomnijmy, że już w przyszłym tygodniu będzie można ponownie zobaczyć Bandersa w roli zamaskowanego obrońcy uciśnionych w filmie "Legenda Zorro".


Komentuj(0)


Link :: 01.11.2005 :: 18:41
Daniel Radcliffe pełen szacunku
>Daniel Radcliffe ma nietypowy zwyczaj tytułowania reżysera zwrotem "sir".

16-letni aktor, który zasłynął dzięki roli Harry’ego Pottera w filmowych adaptacjach powieści Joanne K. Rowling, podejrzewa, że jego pełne szacunku zachowanie jest przyzwyczajeniem wyniesionym ze szkoły.

- Nie jestem pewien, dlaczego tak mówię. Nie wywodzę się z rodziny o tradycjach wojskowych. Myślę, że wynika to po prostu z tego, że jestem młodszy od reżysera i zawsze traktuję go jak swojego kapitana lub dowódcę. W mojej szkole nauczyciele zawsze żądali, abyśmy używali wobec nich tego tytułu - wyjaśnia młody aktor.


Komentuj(0)


Link :: 01.11.2005 :: 18:44
Skradziono samochód Harry'ego Pottera

W Wielkiej Brytanii skradziono latający samochód Harry'ego Pottera.

Błękitny Ford Anglia, który można było oglądać w filmach o małym czarodzieju, zniknął ze studia filmowego w miejscowości Saint Agnes w południowo-zachodniej Anglii. Rzecznik tamtejszej policji powiedział, że samochód skradziono wczoraj albo przedwczoraj. Złodzieje mogli nie wiedzieć, że pojazd "grał" w filmach. Druga możliwość jest taka, że wóz ukradli fanatyczni miłośnicy Harry'ego Pottera.

W listopadzie na ekrany kin wejdzie czwarty film serii: "Harry Potter i Czara Ognia".



Komentuj(0)


Link :: 01.11.2005 :: 18:48
Madonna nie lubi się powtarzać

Madonna zapewnia, że nie zamierza występować w teatralnej wersji musicalu "Evita", ponieważ nie lubi się powtarzać.

Madonna wcieliła się w postać argentyńskiej prezydentowej Evity Peron w filmowym musicalu w reżyserii Alana Parkera z 1996 roku. Twórca musicalu Andrew Lloyd Webber pracuje obecnie nad wersją sceniczną, która zostanie wystawiona na londyńskim West Endzie, jednak Madonna twierdzi, że nie jest zainteresowana powrotem do roli Evity.

- Nawet nie wiedziałam, że powstaje taki projekt. Nie zamierzam w nim uczestniczyć. Jeden raz wystarczy - podkreśla gwiazda.




Komentuj(0)


Link :: 01.11.2005 :: 18:53
Niezadowolony z ciąży Gwyneth Paltrow

Reżyser John Madden z mieszanymi odczuciami przyjął wiadomość o drugiej ciąży Gwyneth Paltrow, ponieważ bardzo chciałby znowu zaprosić aktorkę do współpracy, ale obawia się, że po urodzeniu dziecka będzie musiał długo na nią czekać.

Matka Gwyneth Blythe Paltrow wyjawiła niedawno, że jej córka i Chris Martin oczekują narodzin drugiego dziecka. Madden, który reżyserował film "Zakochany Szekspir" z Gwyneth w roli głównej, cieszy się ze szczęścia koleżanki, ale przyznaje, że nie jest zachwycony perspektywą długiego oczekiwania na jej powrót do pracy.

- To wspaniała wiadomość, ale obawiam się, że upłynie dużo czasu, zanim znowu będę mógł reżyserować Gwyneth - mówi z żalem.


Komentuj(0)


Link :: 01.11.2005 :: 18:59
Perfekcyjny biust

Magazyn "In Touch Weekly" opublikował listę najgorętszych dekoltów w Hollywood. Na jej czele znalazły się Jessica Simpson, Salma Hayek i Carmen Electra.

Ranking powstał po podliczeniu głosów czytelników magazynu. Wybierano wśród modelek, aktorek, piosenkarek. Szanse miały także żony milionerów i innych sław. Nie miało znaczenia, czy biust jest naturalny, czy też jest dziełem chirurgów.

Ponad 30 procent swoich głosów czytelnicy oddali na piosenkarkę Jessikę Simpson. Magazyn docenił urodę skóry gwiazdy oraz "idealnego połączenia długiej szyi i gładkiego dekoltu z parą perfekcyjnych podwójnych D".

Jessica wyprzedziła ona takie piękności, jak Salma Hayek oraz Carmen Electra ("najpiękniejszy silikonowy biust świata"). W zestawieniu znalazła się także Susan Sarandon, jedyna "laureatka", która przekroczyła już 50-tkę.





Komentuj(1)


Link :: 01.11.2005 :: 19:06
Hilary Duff podziwia Natalie Portman

Hilary Duff szczerze podziwia Natalie Portman, która w odróżnieniu od większości gwiazd potrafi zachowywać prywatność.

Duff, która trafiła na okładki brukowców już w wieku 16 lat, kiedy zaczęła się spotykać z wokalista grupy Good Charlotte, Joelem Maddenem, chciałaby pójść w ślady starszej koleżanki i skoncentrować się na karierze, a nie sławie i związanych z nią komplikacjach.

- To okropne, że wszystko, co robię, prędzej czy później dociera do mediów. Natalie jest pod tym względem wyjątkowa, ponieważ udaje jej się zachować swoje prywatne sprawy w tajemnicy. Poza tym jest bardzo utalentowana i zajmuje się przede wszystkim swoją pracą, mówi 18-letnia gwiazdka.

Hilary:



Natalie:




Komentuj(0)


Link :: 06.11.2005 :: 14:55
Zainspirowała ją Renee Zellweger

Sarah Michelle Gellar marzy o roli w musicalu.

Gwiazda serialu "Buffy postrach wampirów" nigdy nie przypuszczała, że poradziłaby sobie w filmie muzycznym, jednak zainspirowała ją Renee Zellweger, która zaskakująco dobrze poradziła sobie z tańcem i śpiewem w musicalu "Chicago".

- Cieszę się, że producenci "Chicago" zaryzykowali i obsadzili Renee Zellweger, chociaż wiedzieli, że nie potrafi śpiewać, ani tańczyć. To oznacza, że ja również miałabym szansę - tłumaczy aktorka.



Komentuj(0)


Link :: 06.11.2005 :: 14:59
George Clooney marzy o prawdziwej miłości

George Clooney nie radzi sobie w stosunkach damsko-męskich, ale nie zamierza się poddawać, ponieważ ciągle marzy o takiej miłości, jak ta, która połączyła jego przyjaciela Brada Pitta z Angeliną Jolie.

44-letni aktor rozstał się w tym roku z brytyjską prezenterką telewizyjną Lisą Snowdon i prawdopodobnie krótko romansował z włoską dziedziczką Gianna Elvirą Cantatore, jednak teraz znowu jest sam i marzy o udanym związku.

- Ciągle nie tracę nadziei. Moi przyjaciele Angelina Jolie i Brad Pitt są w sobie bardzo zakochani, więc może nadeszła pora, żebym ja również znalazł kobietę mojego życia. Do tej pory nienajlepiej mi to wychodziło - wyznaje aktor.

Komentuj(0)


Link :: 06.11.2005 :: 15:00
Gwen Stefani odpiera zarzuty

Gwen Stefani, była wokalistka No Doubt, wyśmiała zarzuty Madonny o kopiowanie stylu sławnej Material Girl.

Madonna wytknęła swojej koleżance po fachu, że ta kopiuje jej wygląd oraz gust w wyborze mężów. - Obie miałyśmy wielu tych samych współpracowników, ona poślubiła Brytyjczyka, ma blond włosy i interesuje się modą. - wyliczała podobieństwa Madonna.

Stefani w odpowiedzi na zarzuty stwierdziła, że Madonna po prostu w czasie jej młodości była i nadal jest największą gwiazdą pop kultury. - Całe moje pokolenie doświadczyło jej wpływu - powiedziała piosenkarka. - Pokażcie mi dziewczynę w moim wieku, która jej nie naśladuje!

Nowy krążek Madonny - "Confessions On A Dancefloor" - ukaże się 14 listopada. Portal Onet.pl jest jednym z patronów medialnych tego wydawnictwa.


Komentuj(0)


Link :: 06.11.2005 :: 15:03
Nie spodziewała się romansu

Hilary Duff nie spodziewała się, że jej znajomość z Joelem Maddenem przerodzi się w prawdziwy związek, ponieważ podczas ich pierwszego spotkania dała mu swój numer telefonu "wyłącznie z grzeczności".

18-letnia aktorka spotyka się z wokalistą grupy Good Charlotte od 18 miesięcy, chociaż na początku znajomości była pewna, że nie zamierza wiązać się ze starszym o prawie 9 lat muzykiem.

- Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego i nie mogłam odmówić mu numeru telefonu, bo nie chciałam być niemiła. Joel zadzwonił do mnie tego samego wieczora, ale nie odebrałam. Kiedy zadzwonił znowu po kilku dniach, rozmawialiśmy przez godzinę, chociaż praktycznie go nie znałam! Widziałam jego zdjęcia w różnych magazynach i uważałam, że jest bardzo przystojny, natomiast nie sądziłam, że mu się podobam - wspomina gwiazda.


Komentuj(0)


Link :: 06.11.2005 :: 15:06
Niezniszczalny Tom Cruise

Tom Cruise doprowadza do białej gorączki producentów filmu "Mission: Impossible III" upierając się przy samodzielnym wykonywaniu wszystkich numerów kaskaderskich.

Gwiazdor nie zgodził się na zatrudnienie kaskadera do kilku scen niebezpiecznie długich upadków i nieustraszenie bierze udział we wszystkich ryzykownych sekwencjach, co niepokoi nawet szefa kaskaderów Vica Armstronga.

- W ubiegłym tygodniu Tom skoczył z wysokości 21 metrów. On jest po prostu niesamowity. Powtarzał tę scenę chyba z 7 razy. Jestem tym naprawdę przerażony - już sobie wyobrażam te nagłówki! Taki finał błyskotliwej kariery! - mówi Armstrong w wywiadzie dla magazynu "Total Film".


Komentuj(0)


Link :: 06.11.2005 :: 15:09
Charlie Sheen i Denise Richards oficjalnie pogodzeni

Charlie Sheen potwierdził w jednym z amerykańskich programów telewizyjnych, że pogodził się ze swoją żoną Denise Richards i wrócił na łono rodziny.

Aktor występujący w prowadzonym przez Craiga Fergusona programie "The Late Late Show" dumnie zaprezentował widzom obrączkę, którą przestał nosić w marcu, kiedy rozpadło się jego małżeństwo z oczekującą drugiego dziecka Richards. W ostatnich miesiącach słynna para podjęła próbę ratowania związku uczęszczając na małżeńską psychoterapię, która najwyraźniej przyniosła efekty.

- Nasza sytuacja uległa znacznej poprawie, ale zamiast wdawać się w szczegóły po prostu pokażę wam to - powiedział Sheen demonstrując do kamery lewą dłoń z obrączką.




Komentuj(0)


Link :: 06.11.2005 :: 15:14
Catherine Zeta-Jones nie pokłóciła się z Sharon Stone


Catherine Zeta-Jones zapewnia, że nie pokłóciła się z Sharon Stone o rolę w filmie "Stompanato".

Walijska gwiazda wcieli się w nowym filmie w postać legendarnej aktorki Lany Turner, chociaż o rolę tę ubiegała się podobno Stone. Catherine twierdzi, że nigdy nie rywalizowała z koleżanką o żadną rolę i nie jest z Sharon skłócona.

"Podobno bardzo zdenerwowałam Sharon odbierając jej rolę Lany. Ciekawe, nic mi o tym nie wiadomo, chociaż dobrze się znamy. Wiecie co? Ja też bardzo chciałam zagrać w »Nagim instynkcie 2«" – mówi Walijka.


Komentuj(0)


Link :: 06.11.2005 :: 15:16
Chciała zrezygnować z "Seksu w wielkim mieście"

Sarah Jessica Parker chciała zrezygnować z pracy po zakończeniu serialu "Seks w wielkim mieście", jednak szybko zrozumiała, że będzie jej brakować emocji związanych z aktorstwem.

Gwiazda, która dzięki granej przez siebie postaci pisarki Carrie Bradshaw stała się symbolem dobrego gustu i elegancji, uświadomiła sobie, że bez aktorstwa jej życie stanie się nudne i pozbawione celu.

"Pomyślałam sobie, że nigdy nie zrezygnuję z emocji, jakie towarzyszą pracy aktorskiej - tremy, wyzwania i możliwości pracy z wspaniałymi ludźmi" – mówi amerykańska aktorka.

Komentuj(0)


Link :: 06.11.2005 :: 15:23
Daniel Radcliffe nie ma romansu

Daniel Radcliffe zapewnia, że wbrew publikowanym przez brytyjską prasę plotkom, z 23-letnią charakteryzatorką łączy go jedynie przyjaźń.

16-letni gwiazdor filmów o Harry Potterze poznał Amy Byrne na planie swojego najnowszego filmu "Harry Potter i czara ognia" i od tamtej pory praktycznie się z nią nie rozstaje. Znajomość nastolatka ze starszą kobietą wzbudziła oczywiście niezdrowe zainteresowanie mediów, jednak rzecznik aktora zapewnia, że Daniel i Amy są "wyłącznie przyjaciółmi".

"Daniel ma wielu przyjaciół. Często ich odwiedza i spotyka się z nimi. Jego relacja z Amy opiera się wyłącznie na przyjaźni" – zapewnił rzecznik aktora.



Komentuj(0)


Link :: 06.11.2005 :: 15:43
Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne urodziła się w Napanee, małej, spokojnej miejscowości w Ontario (Kanada). Jej rodzina była bardzo wierząca, toteż Avril jako młoda dziewczynka śpiewała w kościelnym chórze. W dzieciństwie uwielbiała sport, grała w drużynie hokejowej (mając 10 lat), a w wolnym czasie szalała po Napanee na deskorolce, z chłopakami. Lavigne ma kochających rodziców, starszego brata-Matta i młodszą siostrę Michelle. Jej domowym ulubieńcem jast pies.


Avril zaczęła pisać teksty i muzykę w wieku 12 lat, początkowo występowała na weselach. Mając 16 lat wyjechała do Los Angeles, w poszukiwaniu sukcesu. I...jak wiadomo, udało jej się! Wypromowała swoją pierwszą płytę "Let Go" singlem "Comlicated". Młode dziewczyny na całym świecie pokochały muzykę Avril Lavigne, a także jej punkowy styl (krawaty, których już nie nosi, gdyż nie chce wprowdzać żadnej mody).


Nagrała wiele ciekawych lub mniej teledysków, szalała na niezliczonych koncertach. W tym zamieszaniu doszła do drugiego albumu "Under My Skin", który ukazał się w maju 2004 roku (w Polsce). Sądzę, że wszyscy dobrze znają takie kawałki jak "Don't Tell Me", "My Happy Ending", czy "Nobody's Home".


Avril jest wśród dziesięciu gwiazd najbardziej pomagających biednym i chorym, śpiewa piosenkę do serialu animowanego dla dzieci i zamierza zagrać główną rolę w filmie biograficznym o Courtney Love, którą wokalistka bardzo szanuje.

Kilka zdjątek:

Oto jak była mała:

















Prywatne:














Komentuj(1)


Link :: 08.11.2005 :: 16:39
Terapia rolami Jennifer Aniston


Jennifer Aniston wyznała, że role, które odtwarza, pomogły jej po rozstaniu z mężem, Bradem Pittem.

- Role wymagały ode mnie bycia seksowną, a sama nie potrafiłam taka być - stwierdziła aktorka. - Filmy, w których grałam ostatnio, były odbiciem tego, co naprawdę działo się w moim własnym życiu.

Bohaterka odtwarzana przez Aniston w "Derailed", wdaje się w romans z żonatym mężczyzną (Clive Owen), sama będąc mężatką. W "The Break Up" para będąca w trakcie rozwodu (Aniston i Vince Vaughn), w wyniku splotu okoliczności jest zmuszona do dalszego wspólnego życia.

Polska premiera "Derailed" odbędzie się w grudniu, natomiast w lutym będzie można obejrzeć "Rumor Has It" z Aniston w roli kobiety, odkrywającej, że losy jej rodziny posłużyły za kanwę powieści, a następnie filmu. Obraz "The Break Up" znajduje się w fazie post-produkcji.

Małżeństwo aktorki z Bradem Pittem zakończyło się rozwodem w październiku 2005, po 5 latach trwania. Według plotkarskiej prasy, Aniston związała się z Vaughnem, którego poznała na planie "The Break Up".


Komentuj(1)


Link :: 08.11.2005 :: 23:47
Gwiazda od zaraz!(Instant star)

Serial aktorski opowiadający o Jude Harrison - nastolatce, której największą pasją jest muzyka i która marzy o tym, aby zostać gwiazdą rocka. Gdy udaje jej się wygrać konkurs G Major dla przyszłych gwiazd, marzenia zaczynają się spełniać. Nagrodą jest kontrakt płytowy, więc Jude nagrywa debiutancki singiel!!! Wkracza w środowisko managerów, producentów, paparazzich, koncertów i usiłuje udowodnić, że też należy do tego świata.





Komentuj(0)


Link :: 09.11.2005 :: 00:08
Gwiazda od zaraz

Sadie(Laura Vandervoort)

Sadie jest starsza siostrą Jude, która jest chilliderka.Jude i Sady rywalizują o względy innych a także rodziców.Obie jednak zakochują sie w Tommy producencie Jude.








Komentuj(0)


Link :: 09.11.2005 :: 00:17
Tommy(Tim Rizon)

Tommy jest producentem płyty Jude a poźniej staje się także jej przyjacielem, ale czy na pewno tylko przyjacielem?.Kiedyś śpiewał w boysband ale sie rozpadł.Razem z Jude kochaja muzyke i chcą ją tworzyć jak najlepiej.














Komentuj(1)


Link :: 09.11.2005 :: 00:23
Katerina(Barbara Mamabolo)

Katerina jest najlepszą przyjaciółką Jude, która zawsze ja wspiera lecz skrycie kocha sie w przyjacielu Judie Jamie.








Komentuj(0)


Link :: 09.11.2005 :: 00:28
Jamie (Kristopher Turner)

Jamie już od podstawówki podkochuje sie w Jude lecz ona traktuje go jak przyjaciela.Jamie zawsze wspiera Judie.Jamie jednam spotyka sie z Kateriną swoja przyjaciółką.














Komentuj(1)


Link :: 09.11.2005 :: 00:40
Gwiazda od zaraz

Stuart Harrison(Simon Reynolds)- ojciec Jude i Sadie



Victoria Harrison (Jane Sowerby)-mama Jude i Sadie




Georgia Bevans (Tracy Waterhouse)


E.J.(Andrea Lui)


Komentuj(0)


Link :: 09.11.2005 :: 16:15
Brad Pitt i Jennifer Aniston ponownie na ślubnym kobiercu

Brad Pitt i Jennifer Aniston planują zawarcie związków małżeńskich - ze swoim nowymi partnerami życiowymi.

Według doniesień, Pitt zamierza z końcem roku poślubić Angelinę Jolie, podczas gdy jego eksmałżonka Aniston wkrótce po nim stanie przed ołtarzem z Vincem Vaughnem.

Pitt i Jolie związali się ze sobą po rozstaniu aktora z Aniston w styczniu. Na 1 grudnia zaplanowali ceremonię ślubną, na którą mieliby zostać zaproszeni jedynie członkowie rodziny i bliscy przyjaciele. - Brad uważa, że Angelina to jego bratnia dusza - zdradził prasie znajomy aktorskiej pary. - Długo zastanawiali się nad datą, w końcu wybrali dzień w środku tygodnia, bo chcą się pobrać bez nadmiernego zainteresowania.

Aktorzy poznali się na planie filmu "Pan i Pani Smith", a ich bliska przyjaźń była wymieniana jako jeden z powodów rozpadu małżeństwa Pitta i Aniston.

Aniston od czasu pracy na planie filmu "The Break Up" łączona jest z Vincem Vaughnem. Matka aktora, Sharon, zdradziła prasie, że para planuje się pobrać podczas świąt Bożego Narodzenia. Vaughn podobno oświadczył się Jennifer, po tym jak ta opowiedziała mu o swoim śnie, w którym odkryła, że Vince jest "tym jedynym".

- To najbardziej romantyczna historia, jaką usłyszałam. Jen opowiedziała mi, że obudziła się z płaczem, ale był to płacz radości - wyznała pani Vaughn. - Gdy opowiadała potem o swoim śnie mojemu synowi, nie wiedziała, że on tylko czekał na odpowiedni moment, aby móc się oświadczyć. A jaki moment mógłby być bardziej odpowiedni?






Komentuj(0)


Link :: 09.11.2005 :: 16:18
Daniel Radcliffe, seks, loteria i 16 urodziny

Daniel Radcliffe z radością powitał swoje 16 urodziny, które pozwalają mu na legalne uprawianie seksu.

Gwiazdor filmów o "Harrym Potterze" nie mógł się doczekać ważnej rocznicy, którą świętował 23 lipca tego roku, ponieważ mając 16 lat może nie tylko legalnie uprawiać seks, ale również grać na loterii.

- Moim zdaniem 16 urodziny to w Anglii ważne święto, ponieważ można od tej pory grać na loterii i uprawiać seks, a ja… po prostu nie mogłem się doczekać, kiedy kupię swój pierwszy los! - mówi aktor.


Komentuj(0)


Link :: 09.11.2005 :: 16:23
Brosnan chciałby poflirtować z Bellucci i Thurman

Pierce Brosnan ma jeden ważny powód, dla którego bardzo żałuje utraty roli Bonda - nie będzie miał możliwości romansowania z Monicą Bellucci i Umą Thurman.

Irlandzki gwiazdor czarował w roli przystojnego agenta takie piękności, jak Famke Janssen, Denise Richards, Teri Hatcher i Halle Berry, ale nie ukrywa, że zawsze miał nadzieję, iż pewnego dnia stanie przed kamerą w towarzystwie Thurman lub Bellucci.

- Monica Bellucci to oszałamiająca piękność - naprawdę wspaniała kobieta. Kiedyś ubiegała się o rolę dziewczyny Bonda, ale jacyś głupcy postanowili ją odrzucić. Z kolei o rolę, którą dostała Teri Hatcher, starała się kiedyś Uma Thurman, która również jest moim zdaniem pięknością i znakomitą aktorką - mówi aktor, który ciągle ma nadzieję, że spotka się ze swoimi muzami na planie innej produkcji, na przykład w sequelu do filmu "Afera Thomasa Crowna".

- Prowadzę ostatnio rozmowy na temat tego filmu i wiem, że tym razem nie zagra w nim Rene Russo, więc myślę o innych pięknych kandydatkach... - marzy sobie aktor.

Pierce Brosnan



Monica Bellucci



Uma Thurman


Komentuj(0)


Link :: 09.11.2005 :: 16:24
Jennifer Aniston apeluje do fotoreporterów

Jennifer Aniston postanowiła zawiesić wojnę, którą wytoczyła paparazzim i poprosiła fotoreporterów, aby uszanowali fakt, że poza pracą jest osobą prywatną.

Od rozstania z Bradem Pittem aktorka toczy nieustanną wojnę o prywatność, jednak ostatnio postanowiła skapitulować i zaapelowała do paparazzich, aby śledzili ją jedynie podczas pracy. - Uważam, że powinny istnieć bardziej wyraźne granice. Każdy z nas wykonuje jakąś pracę. Kiedy jestem w domu, chcę mieć spokój. Kiedy idę z przyjaciółmi na kolację, nie chcę być prześladowana. Dlaczego nie możecie tego zrozumieć? - apeluje aktorka.




Komentuj(0)


Link :: 09.11.2005 :: 16:27
Joanna Koroniewska dumną posiadaczką prawa jazdy

W piątek Joanna Koroniewska została posiadaczką prawa jazdy, zdając egzamin za pierwszym razem.

Aktorka pochwaliła się swoim osiągnięciem partnerom z serialu "M jak miłość", w tym Kacprowi Kuszewskiemu i Steffenowi Moellerowi. Nie omieszkała powiadomić o tym również Ilonę Łepkowską oraz narzeczonego, Macieja Dowbora.



Komentuj(2)


Link :: 10.11.2005 :: 15:23
Naturalnie piękna Cameron Diaz

Cameron Diaz nie rozumie kobiet, które decydują się na operacje plastyczne i rezygnują z naturalności.

Aktorka wierzy, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza kobiety i nie można go osiągnąć przez lifting twarzy i korekcję nosa.

- Dlaczego kobiety niszczą swój wyjątkowy charakter? Moim zdaniem, to po prostu chore. Mój nos był złamany cztery razy, ale nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy, aby poddawać się operacji, ponieważ taki nos jest częścią mnie. Im szybciej uświadomimy sobie, że wszystkie będziemy się starzeć i umrzemy, tym bogatsze będzie nasze życie. Naciąganie skóry twarzy nie zmieni naszej przyszłości. Wolę mieć świadomość, że mogę swobodnie mrugać powiekami, bez obawy, że rozpadnie mi się twarz - podkreśla z przekonaniem gwiazda.


Komentuj(0)


Link :: 10.11.2005 :: 15:27
Gilliam nie chce mieć nic do czynienia z Potterem

Terry Gilliam nigdy nie wyreżyseruje filmu o przygodach "Harry'ego Pottera".

Brytyjski filmowiec był bardzo zainteresowany reżyserowaniem filmów "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" oraz "Harry Potter i Czara Ognia", jednak producenci w obu przypadkach zdecydowali się na innych twórców, więc urażony reżyser postanowił, że już nigdy nie będzie miał nic wspólnego z nastoletnim czarodziejem.

- Producenci dali plamę. Następnym razem mogą o mnie zapomnieć. Nie jestem pewien, jaki będzie mój następny projekt, ale mogę zagwarantować, że nie będzie to film o Harrym Potterze - wygraża Gilliam.







Komentuj(0)


Link :: 10.11.2005 :: 15:31
Cameron Diaz i Justin Timberlake aż do śmierci

Cameron Diaz zdradziła, że chciałaby, aby jej małżeństwo z Justinem Timberlake było długie i szczęśliwe.

Diaz pragnie się wzorować na małżeństwie rodziców. - Moi rodzice żyją już wspólnie 34 lata - powiedziała aktorka. - Stanowią dla mnie ogromną inspirację. Ich związek jest bardzo silny. Zawsze marzyłam, aby doświadczyć czegoś podobnego.

Diaz i Timberlake są parą od dwóch lat. Mają również wspólne plany zawodowe - oboje będą pracować nad trzecią częścią przygód zielonego ogra. Diaz, podobnie jak w poprzednich filmach, wcieli się w księżniczkę Fionę, natomiast Timberlake - w postać młodego króla Artura.




Komentuj(0)


Link :: 13.11.2005 :: 10:06
Jessica Alba nie chce już wyzywających ról

Gorąca gwiazda Hollywood Jessica Alba obawia się przypisania do ról dziwek.

Aktorka twierdzi, że dostaje wyłącznie propozycje wystąpienia w rolach dziwek, seksownych panienek albo odzianych w skórę kociaków na motocyklach. Alba zazdrości Natalie Portman, która, według niej, "nie dostaje scenariuszy zaczynających się od słów: Tawnya jest pod prysznicem. Woda spływa po jej nagich, jędrnych piersiach".




Komentuj(0)


Link :: 13.11.2005 :: 10:09
Paris Hilton świadkiem porwania

Paris Hilton została powołana jako świadek w sprawie o włamanie, kradzież i porwanie.

Do zdarzenia doszło dwa lata temu. Na samej Hilton nie ciążą żadne zarzuty. Oskarżonym w sprawie jest 28-letni mężczyzna, Darnell Riley, którego aresztowano pod koniec stycznia 2004 roku za włamanie do domu twórcy "Girls Gone Wild", Joe Francisa oraz próbę jego uprowadzenia.

Paris Hilton w 2003 roku krótko spotykała się z Francisem, podobno zna również oskarżonego. Wezwanie do sądu zostało jej doręczone w posiadłości w Hollywood Hills. Według rzecznika prasowego, Hilton postąpi zgodnie z prawem, choć nie rozumie, w jaki sposób mogłaby pomóc w rozwiązaniu sprawy.

Oskarżony nie przyznaje się do winy. Najbliższą rozprawę wyznaczono na 21 listopada.


Komentuj(0)


Link :: 13.11.2005 :: 10:11
W telewizji brakuje dobrych seriali

Jennifer Aniston uważa, że po zakończeniu sitcomu "Przyjaciele" w telewizji brakuje dobrych seriali.

Aktorka, która w kultowym sitcomie wcieliła się w postać Rachel Green, bardzo żałuje, że do tej pory nie pojawił się godny następca "Przyjaciół", a ich miejsce zajęły programy typu reality show.

- Gdzie się podziały wszystkie sitcomy? Skąd ta obsesja na punkcie reality show? Moim zdaniem telewizja po prostu nie umie tworzyć dobrych seriali komediowych... - mówi gwiazda.


Komentuj(0)


Link :: 13.11.2005 :: 10:14
Zrzuciła sporą część nadwagi tańcząc

Kirstie Alley zrzuciła sporą część swojej nadwagi tańcząc z choreografami takich gwiazd, jak Madonna i Usher.

Gwiazda, która jeszcze niedawno ważyła prawie 100 kilogramów, twierdzi, że dzięki treningom z instruktorami hollywoodzkiego studia Rich & Fly zrzuciła aż 25 kilogramów.

- Bardzo się cieszę, że udało mi się schudnąć. Ci faceci są po prostu niesamowici. To oni przygotowują choreografię dla J.Lo i Ushera. Pokochałam taniec. Tańcząc czuję się, jakbym nieustannie coś świętowała - mówi gwiazda, która obecnie pracuje ze swoimi instruktorami nad kasetą wideo dla pragnących ćwiczyć taniec grubasów i zapowiada, że w najbliższych miesiącach zrzuci kolejne 11-16 kilogramów




Komentuj(0)


Link :: 13.11.2005 :: 10:16
Pamela Anderson dobrą wokalistką

Tommy Lee nie miał pojęcia, że jego była żona Pamela Anderson jest taką dobrą wokalistką.

Perkusista grupy Motley Crue zaniemówił ze zdumienia, kiedy usłyszał duet gwiazdy serialu "Słoneczny patrol" z Bryanem Adamsem w piosence "When You
Komentuj(0)


Link :: 13.11.2005 :: 10:22
Złote rady Catherine Zety-Jones

Catherine Zeta-Jones poradziła swojej rodaczce Charlotte Church, aby pozbyła się walijskiego akcentu, jeżeli planuje karierę aktorską.

Gwiazda musicalu "Chicago" daremnie zabiegała o role filmowe w Hollywood, dopóki nie przestała mówić z silnym walijskim akcentem, więc teraz radzi młodej wokalistce zastosowanie takiego samego zabiegu.

- Jeżeli Charlotte chce grać w filmach, powinna nauczyć się ukrywać swój akcent, bo niewiele jest ról dla rdzennych Walijek. Kiedy zaczynałam karierę, akcent był jednym z moich największych problemów - tłumaczy gwiazda filmu "Legenda Zorro".



Charlotte Church


Komentuj(0)


Link :: 13.11.2005 :: 10:23
Paris Hilton miała wypadek samochodowy

9 listopada, Paris Hilton wzięła udział w drobnej stłuczce samochodowej. Dziedziczce fortuny hotelarzy udało się wyjść z wypadku bez obrażeń.

Jak podaje rzecznik Hilton, Jack Ketsoyan, do stłuczki doszło we wczesnych godzinach rannych, kiedy aktorka wracała z zabawy w klubie w Hollywood. Hilton była pasażerką srebrnego Bentleya, którego kierowca wjechał na tył ciężarówki, zarysowując maskę samochodu. Wypadek został zarejestrowany na taśmie wideo i wyemitowany w telewizji i w Internecie.

Policjant Michael Lopez powiedział, że nikt nie został wezwany na komisariat. Nazwisko kierowcy nie zostało jeszcze podane. Lopez dodał, że uczestnicy wypadku odjechali z miejsca zdarzenia ze względu na obecność paparazzich. Kiedy Bentley zatrzymał się tam ponownie, policja kazała im się oddalić. Na taśmie widać, jak Hilton przesyła policjantom całusa.



Komentuj(0)


Link :: 13.11.2005 :: 10:25
Leonardo DiCaprio znów do wzięcia


Oficjalnie wiadomo, że Leonardo DiCaprio jest znów wolny i samotny.

Aktor rozstał się po pięciu latach burzliwego związku ze swoją dziewczyną, modelką Gisele Bundchen. Plotki, jakoby brazylijska piękność spotykała się teraz z surferem Kellym Slaterem, są nieprawdziwe.

- Gisele i Leo nie są już razem, ale Gisele nie jest osobą, która po zakończeniu jednego związku od razu rzuca się w następny. Ona pracuje jak szalona - powiedział rzecznik modelki


Komentuj(0)


Link :: 13.11.2005 :: 10:31
Harry Potter kradnie życie Danielowi Radcliffe'owi

Odtwórca roli Harry'ego Pottera Daniel Radcliffe obawia się, że fikcyjny czarodziej rządzi jego życiem.

Szesnastoletni aktor zaczyna wierzyć w istnienie bohatera stworzonego przez Joanne K. Rowling, którego gra od jedenastego roku życia. Radcliffe lubi swój status młodocianej gwiazdy Hollywood, ale przyznaje, że jego alter ego przyćmiewa jego własną osobowość.

- Zacząłem mówić o Harrym jako o żyjącej osobie, którą znam, jak o swoim przyjacielu. To mnie niepokoi - wyznaje. - A ludzie, którzy znają mnie od pięciu lat, nazywają mnie teraz Harry - dodaje aktor.

Najnowsza część przygód młodego czarodzieja "Harry Potter i Czara Ognia" wejdzie do polskich kin 25 listopada.


Komentuj(1)


Link :: 13.11.2005 :: 10:32
Spóźnialska Cameron Diaz

Cameron Diaz jest spóźnialska, ponieważ urodziła się trzy tygodnie po terminie.

Aktorka, która niedawno nie zdążyła dotrzeć na londyńską premierę swojego najnowszego filmu "In Her Shoes" (7 listopada 2005 r.), uważa, że punktualność świadczy o złych manierach.

"Ja żyję w zupełnie innym wymiarze czasowym, w którym wszystko dzieje się o 15 minut później. Nigdy nie spóźniam się bardziej, niż o kwadrans. Moim zdaniem, przychodzenie na czas jest niegrzeczne. Sama urodziłam się trzy tygodnie po terminie. Bez względu na to, jak wcześnie wstanę i jak szybko przygotuję się do wyjścia – zawsze muszę być spóźniona.



Komentuj(0)


Link :: 14.11.2005 :: 14:56
Eminem krytykuje Richarda Gere

Kolejna gwiazda została skrytykowana przez Eminema. Po Britney Spears, Spice Girls i Mobym przeszedł czas na Richarda Gere.

Raper właśnie nagrał piosenkę zatytułowaną "Richard Gere". - Eminem ma swoje zdanie na temat aktora i nie zamierza się z nim kryć - mówi informator dziennika "Daily Mirror". - Warto będzie wsłuchać się w słowa tej piosenki.

Utwór wzbogaci kompilację największych przebojów muzyka z Detroit. Składanka "Curtain Calls" trafi na sklepowe półki 5 grudnia.


Komentuj(0)


Link :: 14.11.2005 :: 14:58
Zachował sobie miecz Zorro

Antonio Banderas zachował na pamiątkę miecz, którego używał jako bohater filmu "Maska Zorro", aby straszyć nim nieproszonych gości lub chłopców zaczepiających jego 9-letnią córkę.

Gwiazdor trzyma miecz Zorro w bezpiecznym miejscu i przyznaje, że czuje się znacznie lepiej wiedząc o jego obecności.

- Chociaż pierwszy film o Zorro kręciliśmy 9 lat temu, do tej pory mam stary miecz. Nie powiem, gdzie go przechowuję, ale mogę powiedzieć, że to bardzo strategiczny punkt. Naprawdę współczuję włamywaczowi, który spróbuje wtargnąć do naszego domu! Zastanawiam się tylko, co mógłbym potem powiedzieć policjantom? "Panie władzo, ten facet próbował mnie okraść więc wyciąłem na nim wielkie Z!" Poza tym, jeżeli jakiś chłopiec zadrze kiedyś z moją córką, zaproszę go do siebie na małą pogawędkę i zdejmę ze ściany miecz… - tłumaczy aktor.

Banderasa w roli zamaskowanego obrońcy uciśnionych można zobaczyć w kinach w filmie "Legenda Zorro".



Komentuj(0)


Link :: 14.11.2005 :: 15:02
Cameron Diaz nie myśli o teatrze

Cameron Diaz zapewnia, że nigdy nie pójdzie w ślady gwiazd próbujących sił na deskach nowojorskich i londyńskich teatrów, ponieważ nie poradziłaby sobie z takim wyzwaniem.

Aktorka zdaje sobie sprawę z tego, że jej kiepska pamięć byłaby poważnym utrudnieniem w pracy na deskach teatralnych.

- Nie mogłabym grać w prawdziwym teatrze. Nigdy nie potrafię zapamiętać całego tekstu - wyjaśnia Diaz.




Komentuj(0)


Link :: 14.11.2005 :: 15:07
Sharon Stone doceniona przez gejów


Sharon Stone i Melissa Etheridge znalazły się na liście osób, mających wpływ na kulturę homoseksualistów.

Zestawienie gejowskich ikon przygotował magazyn "Out".

Stone otrzymała wyróżnienie "Straight Ally 2005", a Etheridge - nagrodę "Entertainer Of The Year".

Gubernator stanu Kalifornia i były odtwórca roli Terminatora Arnold Schwarzenegger trafił na listę "Hall Of Shame", zbierającą negatywne postaci dla środowiska homoseksualistów. Gwiazdor zasłużył sobie na to występując przeciwko gejowskim małżeństwom


Komentuj(1)


Link :: 15.11.2005 :: 22:38
Katie Holmes rzuca aktorstwo

Katie Holmes zamierza porzucić karierę aktorską, aby móc poświęcić się mającemu przyjść na świat dziecku.

Holmes spodziewa się pierwszego potomka na początku przyszłego roku. Ojcem dziecka jest Tom Cruise. Osoba z otoczenia aktorki przekazała mediom, że narzeczeni podjęli decyzję, że przyszła mama pozostanie w domu i zajmie się opieką nad Cruisem-juniorem.

Decyzja ta spowodowała spore zaskoczenie w Hollywood. Komentujący wydarzenie podkreślają, że aktorka stoi u progu bardzo obiecującej kariery, bowiem jest w idealnym wieku dla większości ról z współczesnych scenariuszy.

Holmes zagrała w filmach: "Burza lodowa", "Cudowni chłopcy", "Telefon" i "Batman - Początek". W październiku ze względu na ciążę wycofała się z projektu "Shame On You".



Komentuj(0)


Link :: 15.11.2005 :: 22:40
Beyoncé dziękuje babci

Beyoncé Knowles wyjawiła, iż nowa linia odzieży zaprojektowana przez jej dom mody, House Of Dereon, to hołd złożony babci.

Wokalistka wraz z matką, Tiną Knowles, zakładając firmę House of Dereon wkroczyły w świat mody. Nazwa domu wywodzi się od nazwiska babki słynnej piosenkarki - Agnes Dereon, której praca jako krawcowej była inspiracją dla dwóch pokoleń kobiet.

- Motywem przewodnim kolekcji jest przemienienie niczego w coś - wyjaśnia najmłodsza z pokolenia Knowles. - Tak przez całe życie pracowała moja babcia, wykorzystując najróżniejsze materiały. Ze wszystkiego potrafiła zrobić dzieło sztuki, podobnie jak moja matka.

Pierwsza linia ubrań firmowanych przez Beyoncé ukazała się jesienią tego roku.



Komentuj(0)


Link :: 15.11.2005 :: 22:43
Britney Spears w dobrej kondycji


Britney Spears z mężem

Britney Spears zapewnia, że po urodzeniu synka Seana Prestona wcale nie cierpiała na depresję, ani nie poddawała się korekcji brzucha.

Piosenkarka, która 14 września urodziła swoje pierwsze dziecko, twierdzi, że wbrew plotkom udało jej się odzyskać szczupłą figurę bez pomocy chirurgów plastycznych.

"Britney nie ma depresji i nie poddawała się operacji plastycznej. Jest 23-letnią mamą, która przed zajściem w ciążę była w doskonałej kondycji i dzięki temu po porodzie szybko wróciła do formy", mówi rzeczniczka gwiazdy Leslie Sloane.



Komentuj(0)


Link :: 15.11.2005 :: 22:48
Sceptyczny Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal nie traktuje poważnie entuzjastycznych komentarzy na temat zagranej przez niego postaci homoseksualnego kowboja w filmie "Brokeback Mountain", ponieważ wierzy, że bycie prawdziwym gejem wymaga znacznie większej odwagi.

24-letni aktor, który zagrał w nowym westernie Anga Lee razem z Heathem Ledgerem, uważa, że widzowie są znacznie bardziej otwarci na filmy o odmiennych orientacjach seksualnych, niż zakładają filmowcy.

- Myślę, że naprawdę odważni są ludzie, którzy zmagają się z takimi problemami w prawdziwym życiu. Prawdziwa intymność jest bardzo trudna. Moim zdaniem, ludzie są znacznie bardziej otwarci na tę tematykę, niż nam się wydaje. To ciekawy problem i myślę, że widzowie chcą się z nim zapoznać - mówi aktor.





Komentuj(0)


Link :: 15.11.2005 :: 22:54
Będzie wystrzałowym przebojem na DVD

Guy Ritchie przewidywał, że jego najnowszy film "Revolver" zrobi klapę w kinach, jednak nadal jest pewien, że wydanie na DVD okaże się strzałem w dziesiątkę.

Chociaż krytycy i widzowie zgodnie zademonstrowali swoją dezaprobatę dla filmu brytyjskiego reżysera, sam Ritchie oraz dystrybutorzy wierzą, że "Revolver" już wkrótce stanie się filmem kultowym.

- Stało się dokładnie tak, jak przewidywałem. Myślę, że taki film pozostawia wiele miejsca do dyskusji, a jako reżyser właśnie takie dzieła chciałbym tworzyć - mówi Ritchie.

- Z pewnością znajdą się widzowie, którym nie spodoba się ten film, ale większość – może 70% listów, jakie otrzymaliśmy – uważa, że to świetne kino… Ci widzowie naprawdę nie rozumieją, co nie podobało się krytykom - dodaje Zygi Kamasa z firmy dystrybucyjnej Rebus.


Komentuj(0)


Link :: 15.11.2005 :: 22:57
Poślubiła go z niewłaściwych powodów

Madonna poślubiła Guya Ritchie z niewłaściwych powodów, ale z czasem uświadomiła sobie, co jest najważniejsze w małżeństwie.

Piosenkarka przyznaje, że związała się z brytyjskim reżyserem z powodu pożądania i fascynacji, ale zupełnie zapomniała o najważniejszych sprawach, które na szczęście pojawiły się w ich związku z czasem.

- Zdecydowałam się na to małżeństwo mówiąc sobie, że Guy jest niesamowicie utalentowany, mądry i inteligentny, no i oczywiście bardzo seksowny i przystojny, a poza tym będę przy nim dobrze wyglądać. Oczywiście we wspólnym życiu żadna z tych cech nie jest specjalnie ważna, zwłaszcza w sprawach związanych z wychowaniem dzieci i finansami. Wtedy trzeba wrócić do fundamentów małżeństwa. Diane Sawyer powiedziała mi kiedyś, że dobre małżeństwo jest jak konkurs hojności – moim zdaniem to bardzo mądra myśl - wyjaśnia artystka.

Tymczasem Ritchie stwierdził, iż zdobył serce Madonny rozmawiając z nią na tematy związane z ewolucją życia na Ziemi. Piosenkarka przyznaje, że oczarował ją imponujący intelekt brytyjskiego reżysera, z którym do dziś uwielbia prowadzić dyskusje na poważne tematy.

- Kiedy się poznaliśmy, Guy bez przerwy coś czytał. Był zafascynowany kwestią darwinizm kontra kreacjonizm. Nigdy wcześniej nie rozmawiałam z nikim na takie tematy, więc byłam zachwycona naszymi dyskusjami. Guy nauczył mnie wielu rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałam i które teraz bardzo mnie fascynują - wspomina artystka.


Komentuj(0)


Link :: 15.11.2005 :: 23:05
Film dla kolegów męża

Reese Witherspoon jest dumna z roli w filmie o życiu Johnny'ego Casha, ponieważ nareszcie zagrała w produkcji, którą obejrzą koledzy jej męża.

Aktorka, której kreacja w filmie "Walk The Line" spotkała się z bardzo przychylnymi recenzjami, jest szczególnie dumna z tego, że film podoba się również przyjaciołom Ryana Philippe'a.

- Mój mąż powiedział mi niedawno, że wszyscy jego kumple zamierzają obejrzeć ten film, co jest wspaniałą wiadomością, bo wcześniej niespecjalnie interesowali się moimi filmami. Nic dziwnego - niewielu facetów przed 30-tką dobrowolnie wybiera się do kina na "Legalną blondynkę". W najlepszym wypadku wypożyczają to sobie na video - mówi gwiazda.


Komentuj(2)


Link :: 15.11.2005 :: 23:13
Czarodziejski sposób na fotoreporterów

Emma Watson skrytykowała gwiazdy, które celowo zwracają na siebie uwagę mediów, a później skarżą się na ich zainteresowanie.

Młodziutka gwiazda filmów o "Harrym Potterze" uważa, że znane osoby nie powinny protestować przeciwko zainteresowaniu paparazzich, skoro robią wszystko, aby to zainteresowanie wzbudzić.

- Jeżeli zakładacie olbrzymie ciemne okulary i wielki kapelusz, to nic dziwnego, że przyciągacie ludzkie spojrzenia. Spróbujcie ubierać się jak zwykli ludzie, wtedy nikt nie zwróci na was uwagi - radzi nastoletnia aktorka.
Przmądrzała pinda jush się uważa za gwiazde!!nie cierpie jej!!Niech sama najpierw zobaczy w lustro jak ona sie póżniej niech krytykuje innych!



Jak ona tu wygląda??wypryszczona i z aparatem??czy ja mam zwidy?!?!

Komentuj(1)


Link :: 15.11.2005 :: 23:17
Halle Berry zamiast Madonny

Halle Berry zastąpi Madonnę jako rzeczniczka koncernu Versace.

Czarnoskóra aktorka wystąpi w nowych reklamach sławnego domu mody. Berry odbyła już sesję zdjęciową, której autorem jest Mario Testino. Fotografie zostały zrobione w Los Angeles.

Berry zastąpi tym samym Madonnę, która jako ostatnia z wielkich gwiazd reklamowała produkty marki Versace.


Komentuj(0)


Link :: 15.11.2005 :: 23:20
Jude Law i Sienna Miller znowu razem

Sienna Miller potwierdziła plotki, iż znowu spotyka się z Judem Law.

Aktorka zerwała z Law po tym, jak okazało się, iż aktor zdradzał ją z nianią Daisy Wright. Od tamtej pory para utrzymywała ze sobą sporadyczny kontakt, ale próby pogodzenia się długo spełzały na niczym. W mediach pojawiły się nawet informacje, iż nowym obiektem uczuć 24-latki jest Daniel Craig, kolejny odtwórca roli Jamesa Bonda. W końcu jednak Angielka powiedziała, iż wróciła do Jude'a Law.

Pogodzona para pojawiła się wspólnie na hollywoodzkiej premierze najnowszego obrazu Sienny - "Casanova", opowieści o życiu legendarnego uwodziciela i pisarza z Wenecji.

- To wspaniałe uczucie mieć go znowu przy boku. Powoli rozwiązujemy pewne kwestie. Ostatnio nie było łatwo, ale on na zawsze pozostanie moim najbliższym przyjacielem, więc jest dobrze, nawet bardzo dobrze - mówiła gwiazda. Na pytanie, czy oznacza to, iż wróciła do Law, odpowiadała z uśmiechem na twarzy: - To chyba oczywiste


Komentuj(0)


Link :: 17.11.2005 :: 15:02
Bruce Willis chce łapać terrorystów

Bruce Willis zaoferował milion dolarów za informacje pomocne w schwytaniu przywódców Al-Kaidy.

Aktor wygłosił swój apel w amerykańskim programie telewizyjnym "Rita Cosby: Live And Direct". Bruce wyraził również swój sprzeciw wobec polityki mediów odnośnie wojny w Iraku. - Nie rozumiem dlaczego nie pokazuje się w mediach dobrych rzeczy, których mnóstwo widziałem w Iraku - zastanawiała się artysta.

Willis już wcześniej występował z podobnymi apelami. Identyczną sumę zaoferował za informacje o kryjówce Saddama Husseina.

Aktor znany z serii "Szklanych pułapek" ostatnio zagrał w filmie "Miasto grzechu". Na premierę czeka obraz "Alpha Dog".



Komentuj(0)


Link :: 17.11.2005 :: 15:05
Gwyneth Paltrow boi się zarazków

Gwyneth Paltrow, żona wokalisty Coldplay, Chrisa Martina, panicznie boi się wszelkich drobnoustrojów.

Jak donoszą plotkarskie media, Paltrow nie pozwala nikomu dotknąć córeczki Apple, jeśli wcześniej nie umyje rąk antybakteryjnym mydłem. Nie korzysta również z publicznych toalet, zabiera własną szczotkę do fryzjera i dokładnie sprząta łazienki w hotelach przed skorzystaniem z nich. Nie pozwala gościom wchodzić do domu w butach i nie wita się z przyjaciółmi poprzez uścisk dłoni.

- Zawsze zwracała dużą uwagę na czystość, ale ostatnio to osiągnęło całkowicie nowy poziom - zauważył bliski znajomy aktorki.

Rzecznik prasowy Paltrow potwierdził, że aktorka żąda od gości ściągania obuwia przed wejściem do domu oraz że panicznie bała się zarazków przynoszonych przez odwiedzające ją osoby tuż po narodzinach Apple.

Gwyneth Paltrow i Chris Martin są małżeństwem od grudnia 2003. Mają córkę Apple. W październiku Paltrow przyznała, że spodziewa się drugiego dziecka wokalisty Coldplay.



Komentuj(0)


Link :: 17.11.2005 :: 15:07
Nawet magia nie pomaga

Daniel Radcliffe podejrzewa, że mężczyźni identyfikują się z Harry Potterem, ponieważ tak samo jak on nie radzą sobie z kontaktach z kobietami.

Według 16-letniego aktora, jego nieudolne próby podbicia serca Hermiony w kolejnych filmach o nastoletnim czarodzieju są bardzo podobne do doświadczeń wielu młodych mężczyzn, którzy właśnie z tego powodu wyczuwają w Harrym bratnią duszę.

- W kontaktach z dziewczynami jestem naprawdę beznadziejny, więc pewnie budzę sympatię w każdym facecie, który kiedykolwiek znalazł się w niezręcznej sytuacji z kobietą. W rzeczywistości jestem trochę lepszy, niż Harry, ale naprawdę niewiele lepszy - wyznaje nastoletni aktor.



Komentuj(0)


Link :: 17.11.2005 :: 15:09
Sławny dzięki Potterowi

Ian Brown jest przekonany, że swoją obecną popularność zawdzięcza gościnnemu występowi w filmie o Harrym Potterze.

Były wokalista grupy Stone Roses, który pojawił się w małej rólce w filmie "Harry Potter i więzień Azkabanu", zauważył, że w ostatnim czasie jego solowe płyty cieszą się coraz większym powodzeniem.

Składanka z największymi przebojami "The Greatest" sprzedaje się błyskawicznie, a muzyką Browna zainteresowali się również wydawcy w Chinach i Australii.

- Rola w tym filmie bardzo pomogła mi w karierze. Jestem bardziej sławny i lepiej rozpoznawany. Udało mi się dotrzeć do słuchaczy, których w żaden inny sposób nie zdołałbym zainteresować - mówi z przekonaniem Brown.



Komentuj(0)


Link :: 17.11.2005 :: 15:13
Clooney remontuje dom sąsiadów

George Clooney sfinansował remont domu swoich włoskich sąsiadów.

Gwiazdor, który ma własną willę nad włoskim jeziorem Como, zaprzyjaźnił się z pewną miejscową rodziną i postanowił jej pomóc, kiedy w pobliżu jego posiadłości wystawiono na sprzedaż jeden z domów.

- Moi znajomi na razie mieszkają ze mną, ponieważ w ich przyszłym domu odbywa się remont. Ci ludzie są fantastycznymi kucharzami i mają 12-letniego syna, więc chciałem, żeby mieli wielki dom, do którego mogą zaprosić wszystkich swoich przyjaciół - mówi Clooney.




Komentuj(0)


Link :: 17.11.2005 :: 15:17
Madonna - gejem uwięzionym w ciele kobiety

Madonna podejrzewa, że jest gejem uwięzionym w ciele kobiety.

Piosenkarka, która cieszy się ogromną popularnością w środowiskach gejowskich, przyznaje, że odczuwa silną więź z ludźmi o odmiennej orientacji seksualnej.

"Być może po prostu jestem gejem uwięzionym w ciele kobiety", podejrzewa gwiazda.

Przypomnijmy, że najnowszy album Madonny "Confessions On A Dancefloor" ukazał się 14 listopada.


Komentuj(0)


Link :: 17.11.2005 :: 15:19
Gary Sinise pomaga Irakijczykom


Gary Sinise jest współzałożycielem organizacji, która pomaga w odbudowie systemu edukacyjnego w rozdartym wojną Iraku.

Podczas wizyty w Iraku gwiazdor z przerażeniem odkrył, że wiele tamtejszych dzieci chodzi do szkoły bez książek, zeszytów, a nawet przyborów do pisania i natychmiast po powrocie do kraju zajął się organizowaniem pomocy dla nich.

- W jednej ze szkół odbudowanej przez żołnierzy nie było wcześniej nawet podłóg. Tylko piasek i żadnych okien - wspomina aktor, którego organizacja Operation Iraqi Children wysłała do Iraku ponad 100 tysięcy wyprawek szkolnych. - Dla mnie ta działalność to po prostu sposób, w jaki mogę odwdzięczyć się światu za dobro, jakiego sam doznałem. Sposób, aby komuś pomóc - dodaje skromny gwiazdor.




Komentuj(0)


Link :: 17.11.2005 :: 15:34
Najgorętsze mamy z Hollywood

Była dziewczyna Bonda Denise Richards została uznana najseksowniejszą hollywoodzką matką. Aktorka pokonała... przyszłą dziewczynę Bonda, Angelinę Jolie.

W nowym rankingu przeprowadzonym przez amerykański magazyn "In Touch", żona Charlie'ego Sheena i matka jego dwójki dzieci, została uznana najseksowniejszą matką z Hollywood.

Oto pierwsza 10-tka zestawienia:

1. Denise Richards
2. Reese Witherspoon
3. Angelina Jolie
4. Kate Hudson
5. Britney Spears
6. Kelly Ripa
7. Heidi Klum
8. Courtney Cox
9. Gwyneth Paltrow
10. Sarah Jessica Parker






















Komentuj(0)


Link :: 17.11.2005 :: 15:39
Jak całuje Maciej Zakościelny?


Gdy komisarz Brodecki w końcu pocałował Basię, tysiące fanek jęknęły z zazdrości. A Magdalena Schejbal, po nakręceniu całej sceny, nogi miała jak z waty...

Dla Macieja Zakościelnego to była jednak tylko rozgrzewka. Prawdziwym mistrzem pocałunku okazał się w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj".

W najnowszym filmie Ryszarda Zatorskiego romantycznych scen nie brakuje. Bo gdy zbierze się razem trzy piękne panie (Agnieszka Dygant, Agnieszka Grochowska, Joasia Jabłczyńska) i trzech bardzo męskich facetów (Maciej Zakościelny, Marcin Bosak, Przemysław Sadowski), to ciekawych połączeń jest do wypróbowania co najmniej kilka.

Na pierwszy ogień poszła para Zakościelny-Grochowska. Na planie iskrzyło tym bardziej, że Macieja z filmową partnerką łączą romantyczne wspomnienia. Aktor poznał Agnieszkę jeszcze ma studiach w Akademii Teatralnej w Warszawie. On był "fuksem", a ona studentką III roku. Piękna koleżanka mogła mu więc do woli rozkazywać. Co prawda, tylko przez miesiąc - bo tyle trwa aktorska fuksówka – ale i tak na pewno zapamiętał ją na dłużej.

W "Tylko mnie kochaj" ich pierwszy pocałunek nie miał, niestety, scenerii zbyt romantycznej. W tle ekipa strażaków, a wokół kilkunastu techników z ekipy, którzy podtrzymywali gigantyczne deszczownice i... polewali aktorów zimną wodą. A wszystko dlatego, że w scenariuszu zapisano pocałunek w strugach deszczu. Deszczu, który pompowano właśnie z wozu strażackiego. Maciej Zakościelny problemu z tym jednak nie miał. Jego pocałunek z Agnieszką Grochowską trwał, i trwał, i trwał... Pożar zmysłów ugasił dopiero reżyser Ryszard Zatorski – pod koniec ujęcia. Nie przewidział tylko, że aktorzy, choć padł okrzyk "Kamery stop!", zechcą od razu poćwiczyć dubel.

Od tej sceny Maciej Zakościelny został na planie niepisanym mistrzem pocałunku, co szybko rozniosło się dalej. Teraz o wspólnej scenie miłosnej marzą już nawet aktorki z konkurencyjnych produkcji. Plotka głosi, że to właśnie dla niego Joasia Jabłczyńska (gwiazda z "Na Wspólnej") zdecydowała się na udział w "Tylko mnie kochaj". Ale o tym: sza! Kto by tam w plotki wierzył...





Komentuj(2)


Link :: 19.11.2005 :: 14:05
Nicole Kidman zaręczona z Keithem Urbanem



Nicole Kidman zaręczyła się z muzykiem country Keithem Urbanem. A w każdym razie na to wskazują dowody.

Zdaniem dziennikarzy magazyny "People" dowodem na powagę związku ma być zaręczynowy pierścionek, jaki aktorka miała na placu, gdy była widziana w Bostonie 11 listopada. Kidman spotyka się z Urbanem od lipca, ale do tej pory nikt oficjalnie nie potwierdził ich związku. Trudno więc spodziewać się, że pojawi się potwierdzenie oświadczyn.

- Jak na razie mamy do czynienia z plotką - mówi rzecznik Urbana, Paul Freundlich. - Jeśli oni będą chcieli podzielić się ze światem jakimiś wiadomościami z pewnością to zrobią.

Nicole Kidman na początku mówiła jedynie, że przyjaźni się z Urbanem. Po tym jednak jak jeździła z nim po Ameryce, gdy ten koncertował przestała w ogóle wypowiadać się na temat związku.

Rany ale on jest boski! Ale z niej szcześciara!poprostu ideał!zgadzacie się ze mną??






Komentuj(0)


Link :: 19.11.2005 :: 14:08
Orlando Bloom zapomniał oddać pieniądze

Orlando Bloom został podany do sądu przez agencję, która reprezentowała jego interesy od początku kariery.

Aktor od lipca jest reprezentowany przez Brillstein-Grey Entertainment. Wcześniej jednak przez wiele lat korzystał z usług agencji o nazwie The Firm. I to właśnie prawnicy tej firmy utrzymują, że 28-letni aktor jest jej dłużny 660 tysięcy dolarów prowizji za role w dwóch kolejnych częściach filmu "Piraci z Karaibów" oraz w "Elizabethtown". Udział Blooma w tych projektach został wynegocjowany w czasie, gdy aktor był jeszcze klientem starej agencji.



Komentuj(1)


Link :: 19.11.2005 :: 14:12
Intercyza Brada Pitta i Angeliny Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie przed zaplanowanym na grudzień ślubem podpisali umowę przedmałżeńską.

Według mediów, na podpisaniu umowy bardziej zależało Jolie. Aktorka chciała w ten sposób zabezpieczyć warunki materialne swoim dzieciom na wypadek rozwodu.

Aktorska para planuje pobrać się we włoskiej posiadłości George'a Clooneya 1 grudnia. W ten sposób Pitt zostanie ojcem dwójki adoptowanych dzieci aktorki, Maddoksa z Kambodży oraz Zahary z Etiopii. Pitt i Jolie planują wspólnie kolejną adopcję, chcą także mieć własne dzieci.

Osoba z otoczenia aktorów przyznała, że aktorka zamierza publicznie opowiedzieć o związku z gwiazdorem filmu "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra". - Angelina zastanawia się teraz nad wyborem programu telewizyjnego, w którym mogliby wyjaśnić wszelkie nieporozumienia wokół ich związku.

Aktorzy poznali się na planie filmu "Mr. & Mrs. Smith".




Komentuj(0)


Link :: 19.11.2005 :: 14:18
Rozbierane zdjęcia Jennifer Aniston

Jennifer Aniston wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "GQ". Akt aktorki trafił na okładkę czasopisma.

Magazyn "GQ" przyznał aktorce tytuł "Kobiety Roku" za niebywały wdzięk, dobry humor i postawę, jaką okazała po rozpadzie małżeństwa z Bradem Pittem.

- W ciągu dwóch ostatnich miesięcy więcej tańczyłam i bawiłam się, niż w ciągu ostatnich dziesięciu lat - stwierdziła Aniston w udzielonym magazynowi wywiadzie. - Wychodzę na prostą i bardzo się z tego cieszę.

Podczas sesji fotograficznej Aniston ubrana była jedynie w parę spodni.

Nie lubie jej i wcale nie widze w niej jakiego kolwiek wdzieku!Jeżeli uważa, że ma co pokazać, a przyokazji nie są to zdjęcia w całkowitym negliżu to czemu niee?? Nie mam nic przeciwko.


Komentuj(0)


Link :: 19.11.2005 :: 14:27
Leonardo DiCaprio i Kirsten Dunst mają się ku sobie




Leonardo DiCaprio i Kirsten Dunst zostali przyłapani na flirtowaniu w jednym z klubów w Los Angeles.

- Wyraźnie iskrzyło między nimi - stwierdził świadek. - Nie potrafili od siebie oderwać oczu.

DiCaprio zakończył ostatnio swój długoletni związek z modelką Gisele Bundchen. Dunst spotykała się m.in. z Jakiem Gyllenhaalem. Plotkarskie media sugerowały także, że na planie "Elizabethtown" flirtowała z Orlando Bloomem, czemu aktorka stanowczo zaprzeczała







Komentuj(0)


Link :: 19.11.2005 :: 14:36
Kate Winslet mniejsza o trzy rozmiary

Kate Winslet, kiedyś dumna ze swoich krągłości, wykreśliła z diety wszelkie produkty zbożowe i mleczne, aby stracić zbędne kilogramy.

- Kate jest sfrustrowana faktem, że szczuplejsze kobiety, choć często mniej utalentowane od niej, dostają lepsze role - przyznała osoba z otoczenia aktorki.

Na decyzję o podjęciu walki z nadwagą wpływ miał również mąż Winslet, Sam Mendes. Reżyser w przeszłości spotykał się z wieloma pięknymi i sławnymi kobietami, m.in. z Calistą Flockhart i Rachel Weisz.

- W sierpniu Sam i Kate oglądali program Davida Lettermana z udziałem Rachel i Sam przyznał, że pięknie wyglądała. To był decydujący moment dla Kate. Każda kobieta, której mąż mówi tak o swojej byłej dziewczynie, musi poczuć się zagrożona - opowiada znajomy aktorki. - Ten normalny stosunek do życia, który zawsze cechował Kate, był dla jej męża jak powiew świeżego powietrza po dusznym Hollywood. Ale w show biznesie nie ma miejsca na coś takiego. Sam jest ambitny - za siebie i za nią, a Kate zrobi wszystko, aby ich małżeństwo było szczęśliwe.

Kate Winslet i Sam Mendes są małżeństwem od maja 2003. Pierwszym mężem aktorki był James Threapleton.

To prawda w kolorowych magazynach, reklamach oraz telewizji widzimy same szczupłe, piękne z białym uśmiechem (często sztucznym) oraz wielkim biustem (też często sztucznym) plastkiowe laleczki. No w sumie podoba mi się jak ktoś ma śniezno biały uśmiech, ale jush powiększanie biustu do rozmiarów poduszek powietrznym to jush lekka przesada! Jak takie babki chodzą to zastanawiam się czy przypadkiem przez te dwa garby sprzodu nie wyjebią na twarz!?


Komentuj(0)


Link :: 19.11.2005 :: 14:43
Kosztowny prezent ślubny Toma Cruise'a

Tom Cruise kupił swojej narzeczonej Katie Holmes w prezencie ślubnym samolot za 20 milionów dolarów.

Jak podał amerykański tabloid "National Enquirer", hollywoodzki gwiazdor chciał wykazać się "najbardziej wyjątkowym prezentem ślubnym z możliwych". - Chciał podarować coś, co uczyni lepszym życie Katie, czego z całą pewnością nie zrobi pierścionek z diamentem na jej palcu - wyjaśnia znajomy aktora.

NO bez przesady!! Rozumiem pierścione, biżuterie, samochód, wille ale nie samolot! To istny przejaw próżności oraz płytkosci
8-O :?



Komentuj(0)


Link :: 19.11.2005 :: 14:47
Eva Longoria promuje Los Angeles

Eva Longoria została twarzą Los Angeles.

Gwiazda serialu "Gotowe na wszystko" będzie reklamować Miasto Aniołów na billboardach i w reklamach prasowych w ramach nowej kampanii "Zobacz Moje Los Angeles" (See My LA) zorganizowanej przez miejscową informację turystyczną.

- Los Angeles to fantastyczne miejsce, w którym można mieszkać, pracować i bawić się. Cieszę się, że mogę wziąć udział w jego promocji - mówi aktorka.

Wcześniej uroki Los Angeles reklamowały takie gwiazdy, jak Diane Keaton, Jamie Lee Curtis, Lionel Richie i bokser Oscar De La Hoya.





Komentuj(1)


Link :: 19.11.2005 :: 14:50
Najnowszy film J.Deppa nie dla dzieci


Dzieci Johnny'ego Deppa zobaczą jego najnowszy film "The Libertine" dopiero za 20 lat, ponieważ na razie są na niego za młode.

Gwiazdor, który wcielił się w postać rozpustnego XVII-wiecznego pisarza Lorda Rochestera, uważa, że 6-letnia Lily Rose i 3-letni Jack jeszcze długo nie powinni oglądać go w takiej roli.

"Chcę, żeby moje dzieci miały normalne, niewinne dzieciństwo tak długo, dopóki będzie to możliwe. Nie mam nic przeciwko temu, aby zobaczyły takie filmy, jak Charlie i fabryka czekolady", czy "Piraci z Karaibów", ale na "Libertyna" będą musiały poczekać jakieś 20 lat".



Komentuj(2)


Link :: 24.11.2005 :: 13:35
J.K. Rowling zadowolona z Pottera

Autorka literackiego pierwowzoru "Harry'ego Pottera" przychylnie ocenia czwarty film o swoim bohaterze.

O kinowej ekranizacji 'Harry Potter i Czara Ognia" J.K. Rowling mówi w samych superlatywach. Podoba jej się zarówno reżyserskie podejście Newella do tematu, jak i gra aktorów.

- Uwielbiam ten film i chciałabym pogratulować Mike'owi Newellowi za świetną robotę, a Danowi, Rupertowi i Emmie za coraz lepszy warsztat aktorski - mówi z entuzjazmem pisarka.



Dzięki Potterowi unika szkoły

Daniel Radcliffe zawdzięcza "Harry'emu Potterowi" znacznie więcej, niż tylko karierę aktorską, ponieważ praca w filmie pomogła mu unikać szkoły.

Nastoletni aktor zdaje sobie sprawę z tego, że jest nienajlepszym uczniem i prawdopodobnie nie radziłby sobie w tradycyjnej szkole. Na szczęście w związku z pracą aktorską, Daniel od 5 lat uczy się w trybie indywidualnym i ma doskonałe stopnie.

- Należę do ludzi, którzy nie radzą sobie w normalnej szkole. Kiedy chodziłem do szkoły, nie miałem zbyt dobrych ocen, ale teraz naprawdę lubię się uczyć i nigdy nie przestanę tego robić - mówi Radcliffe.

Oryginalne podejście reżysera "Harry'ego Pottera"

Mike Newell jest przekonany, że film "Harry Potter i czara ognia" jest tak dobry dzięki jego oryginalnemu podejściu do młodych aktorów.

Czwarta część przygód nastoletniego czarodzieja zbiera entuzjastyczne recenzje, co zdaniem Newella jest wynikiem jego dojrzałych relacji z nastoletnimi gwiazdami. "Jest taka scena, z której wyraźnie wynika, że Ron jest zakochany w Hermionie, nawet jeżeli sam jeszcze sobie tego nie uświadamia. Pomyślałem, że mogę im to wytłumaczyć owijając w bawełnę albo mogę powiedzieć wprost, że chodzi o seks. W końcu uznałem, że muszę potraktować ich jak dorosłych. Sam jestem ojcem i musiałem kiedyś dostrzec w moich dzieciach dorosłych ludzi" – tłumaczy Newell.

Daniel Radcliffe błaga J.K. Rowling

Daniel Radcliffe błaga J.K. Rowling, aby w następnych książkach o Harrym Potterze nie było scen gry w Quidditch, ponieważ znudziła mu się jazda na miotle.

16-letni aktor, który od kilku lat wciela się w postać kultowego czarodzieja, twierdzi, że sceny latania na miotłach przestały go bawić i stracił już ochotę na magiczną grę.

- Moim zdaniem, w kolejnych książkach nie trzeba już wspominać o grze w Quidditch. Sama pani Rowling przyznała kiedyś, że jej opisywanie jest bardzo męczące, więc dla nas obojga byłoby chyba lepiej, gdyby w przyszłości Harry nie grał już w Quidditch - wyjaśnia aktor.



Komentuj(0)


Link :: 24.11.2005 :: 13:40
Angelina Jolie dostała kambodżański paszport

Amerykańska aktorka Angelina Jolie otrzymała kambodżański paszport po tym, jak w sierpniu oficjalnie stała się obywatelką tego azjatyckiego kraju w uznaniu za jej działania charytatywne.

Jolie będzie mogła użyć paszportu następnym razem, kiedy wybierze się do rodzinnego kraju swojego adoptowanego syna Maddoksa.

Aktorka zainteresowała się Kambodżą, kiedy kręciła pierwszą część "Tomb Raidera". Przekazała m.in. 1,5 mln dolarów na założenie rezerwatu przyrody w tym kraju. Jej wysiłki zostały nagrodzone nadaniem obywatelstwa Kambodży.

Jolie, która obecnie związana jest z Bradem Pittem, ma jeszcze jedno adoptowane dziecko - etiopską sierotę Zaharę.

Angelina Jolie i Brad Pitt w Pakistanie

Angelina Jolie i Brad Pitt planują spędzić zbliżające się Święto Dziękczynienia w Pakistanie.

Hollywoodzka para zamierza złożyć wizytę ofiarom trzęsienia ziemi, które miało miejsce w ubiegłym miesiącu. Aktorka, która jest ambasadorem dobrej woli z ramienia ONZ-tu, jest przejęta losem 73 tysięcy osób, dotkniętych kataklizmem. W tym celu wraz z nowym partnerem zamierza odwiedzić Kaszmir. O swoich planach Jolie mówiła wczoraj w czasie pobytu w Genewie.

Brad Pitt i Angelina Jolie szukają domu

Brad Pitt i Angelina Jolie szukają wspólnego domu w Waszyngtonie.

Aktorka spędza dużo czasu w stolicy USA, gdzie wypełnia swe obowiązku jako ambasador dobrej woli przy ONZ. Niedawno przemawiała również przed Kongresem, poruszając problemy AIDS oraz biedy na świecie. Nic więc dziwnego, że szuka dla siebie jakiegoś lokum w Waszyngtonie. W znalezieniu odpowiedniego mieszkania pomaga jej partner z komedii sensacyjnej "Mr. & Mrs. Smith".

Jolie obecnie dzieli czas między wiejską posiadłością w Anglii a domem Pitta w Malibu (stan Kalifornia).







Komentuj(0)


Link :: 24.11.2005 :: 13:42
Lindsay Lohan dała się nabrać

Lindsay Lohan wdała się w SMS-owy flirt z mężczyzną podającym się za Jasona Lewisa.

Żartowniś nagrał wiadomość w hotelowej poczcie głosowej piosenkarki, w której podał się za aktora serialu "Seks w wielkim mieście". Zaprosił Lohan na drinka w hotelowym barze, lecz ta nie mogła z zaproszenia skorzystać. Para przez cały tydzień wysyłała do siebie wzajemnie wiadomości tekstowe.

Prawda wyszła na jaw, gdy Lohan zaprosiła mężczyznę na przyjęcie do nowojorskiego klubu Bungalow 8.

Lewis, poinformowany o wydarzeniu, uznał je za złośliwy żart. Aktor związany jest ze znaną z "Miasta grzechu", Rosario Dawson.

Lohan według mediów spotyka się z Jaredem Leto. 19-letnia aktorka i piosenkarka pracuje obecnie na planie filmu "Bobby".


Komentuj(0)


Link :: 24.11.2005 :: 13:46
Natalie Portman wróciła do Gaela Garcii Bernala

Natalie Portman ponoć znów spotyka się ze swoim byłym chłopakiem, meksykańskim gwiazdorem Gaelem Garcią Bernalem.

W czasie jednej z imprez w Londynie, aktor znany z ról w filmach "Dzienniki motocyklowe", "Zbrodnia Ojca Amaro" i "I twoją matkę też", ponownie zbliżył się do urodzonej w Izraelu gwiazdy. Jak podał informator dziennika "The Mirror", para cieszyła się swoim towarzystwem. - Nie wyglądali wcale jakby się rozstali - dodaje gazeta.



Komentuj(0)


Link :: 24.11.2005 :: 13:48
Tajemnicza Cameron Diaz

Cameron Diaz zapowiedziała, że nigdy nie podzieli się z prasą sekretami swojego związku z Justinem Timberlake.

Słynna para jest nieustannym obiektem zainteresowania wścibskich mediów, jednak Diaz zapewnia, że dziennikarze nigdy nie będą mieli wstępu do ich prywatnego życia.

- Justin i ja staramy się zachowywać dyskrecję, ponieważ w przeciwnym wypadku oszalelibyśmy. Zakochaliśmy się w sobie i nic nie mogliśmy na to poradzić. Nikt nie ma na to wpływu - podkreśla gwiazda.


Komentuj(0)


Link :: 24.11.2005 :: 13:49
Bielizna Justina Timberlake'a

Justin Timberlake wypuści własną linię bielizny oraz wody kolońskiej.

Piosenkarz wraz z przyjacielem Trace'em Ayalą latem założyli firmę odzieżową, "William Rast", której produkty są adresowane do osób lubiących "szykowne ubrania z ulicy". Pierwszymi wyrobami marki były koszulki i jeansy. Teraz przyszła pora na poszerzenie asortymentu, m.in. o włoskie garnitury. Panowie chcą też zająć się bielizną oraz wyrobami perfumeryjnymi.


Komentuj(2)


Link :: 24.11.2005 :: 13:53
Uwaga!!!
Nie wiem czy moje dalsze prowadzenie bloga ma jakiś sens skoro nikt nie komentuje moich notek, nawet nie wiem czy warto? czy to czytacie i co o nich sądzicie??!!
Komentuj(7)