>
 

*Księga gości *

Wpisz się
Przeczytaj




Jeżeli chcecie żebyśmy napisały coś o waszym ulubiony aktorze, aktorce bądz filmie napiszcie do nas!Wystarczy,że w notce napiszecie co byście chcieli ujżeć na naszym blogu






*Archiwum*
2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
 
~Marzenia innych~

..::Fajne blogi::..
*Oceny blogowe
*Blog Oli
*Blog mojej siorki
*Ocenki blogowe
Blog Ofci :)
*Ocenki blogów



...:::UbIeRaNkI i KrEaToRy:::...
*Polski Candy Maker
*Dużo ubieranek
*Przygotowujesz dziewczyne do zdjęcia *Robisz wymażony pokój
*Ubierz i umaluj sławną osobę
*Fajny do robienia grafiti *Ideał drugiej połówki
*Bawisz się w fryzjera *Ubierasz fajne laski
*Robisz pokoik




...:::TeStY i PsYcHoTeStY:::...
*Randka z wymażonym facetem
*Czy pasujecie do siebie? *Poznaj siebie
*Czy zależy Ci na sławie?
*Kim jesteś z Harrego Poterra?
*Ciasteczko prawde Ci powie




...:::GiErKi:::...

*Prowadzisz pijaczyne
*Strzelanka
*Motory
*Antyterrosysta Bush
*Internetowy przyjaciel
*Och Baby
*Aż milo popatrzeć
*I o co tyle hałasu?
*Piłkarskie sztuczki
*Jolanta w krainie czarów
*Z życia polityka
*Lotki
*Warcaby
*Kółko i krzyżyk
*Puzzle
*Golf
*Mario



...:::Ściągi, ściągawki:::...
*Dla maturzystów
*Dla studentów
*Ściągawa
*Szkoła net
Ściąga z interii



...:::Radia:::...
*Radio Eska
*Plus
*Radiostacja
*Radio Zet
*Kolor
*Pogoda



...:::Moda, ciuchy:::...
*Cucus
*Orsay
*Terranova
*Reebook
*Puma
*Galeria Centrum
*Atlantic
*Troll



...:::Firmy kosmetyczne:::...
*Joanna
*Mariza
*Avon
*Nivea
*Aa
*Fa



...:::Gazety:::...
*Gazeta Wyborcza
*Glamour
*Cosmopolitan
*Filipinka
*Viva
*Popcorn
*Bravo
*Gala



...:::Wyszukiwarki:::...
*Altavista
*Yahoo
*Szukacz
*Google
*Onet
*Wirtualna Polska
*Interia



...:::Programy TV:::...
*MTV
*Viva polska
*TVN
*TV4
*Canal+
*Cartoon Network
*FoxKids
*MTV Classic
*TVP1
*Romantica
*Club
*Hallmark
*Zig Zap

{linki}

~Szablon by 
Elannor
Image by Elannor~
for szablony4u  

 Link :: 01.06.2005 :: 07:16
Sława nie uderzy jej już do głowy

Eva Longoria cieszy się, że jej kariera aktorska nie rozwinęła się przed 30 rokiem życia, ponieważ wówczas sława mogłaby uderzyć jej do głowy.

Gwiazda serialu "Desperate Housewives" jest jedyną aktorką w obsadzie, która nie miała na swoim koncie żadnych znaczących osiągnięć zawodowych, jednak przyznaje, że w młodszym wieku mogłaby nie poradzić sobie z ciężarem popularności.

- Jako aktorka odniosłam sukces dopiero po 30-tce i bardzo się z tego cieszę, bo jeszcze 10 lat temu sława na pewno uderzyłaby mi do głowy i nie sądzę, abym wiedziała, jak sobie z tym poradzić - wyznaje kruczowłosa piękność.


JA TESH CHCE TAK WYGLĄDAĆ HLIP HLIP......


Komentuj(3)


Link :: 01.06.2005 :: 07:21
Paris Hilton zaręczyła się

Słynna dziedziczka fortuny hotelarzy, a także gwiazda reality show "The Simple Life" oraz horroru "Dom woskowych ciał" - Paris Hilton zaręczyła się.


Wybrankiem aktorki i modelki jest Grek Paris Latsis.

- Są szczęśliwi i podekscytowani - zdradził rzecznik prasowy Hilton, Rob Shuter.

27-letni Latsis oświadczył się 24-letniej Hilton w ubiegłą środę, po tym jak córka hotelarzy wróciła z trasy promującej film "Dom woskowych ciał".

- Jestem bardzo zakochana i wdzięczna, że udało mi się znaleźć tak uczciwego i lojalnego partnera - wyznała Hilton w rozmowie z magazynem "Us Weekly". - Wydaje mi się, że jesteśmy sobie przeznaczeni. Cieszę się, że znalazłam kogoś, z kim spędzę resztę życia.

W podobnych superlatywach wyraża się Latsis o swej narzeczonej. - To najpiękniejsza kobieta jaką kiedykolwiek spotkałem - wyznał. - Jestem najszczęśliwszym facetem na świecie.

Para spotyka się ze sobą od ośmiu miesięcy. O zaręczynach swe rodziny powiadomili w ubiegłą sobotę w czasie barbecue w domu na Wzgórzach Hollywood. Jak na razie data ślubu nie została jeszcze ustalona. Zarówno dla Hilton jak i Latsisa będzie to pierwsze małżeństwo.

Zobacz galerię zdjęć Paris Hilton!


Pffffffff obydwoje są beznadziejeni




Komentuj(2)


Link :: 04.06.2005 :: 09:24
Brad Pitt jak Angelina Jolie

Brad Pitt zamierza pójść za przykładem swojej przyjaciółki Angeliny Jolie i adoptować dziecko, ponieważ podczas swojej niedawnej podróży do Afryki zakochał się w tamtejszych sierotach.

Gwiazdor przyznaje, że zainspirowała go charytatywna działalność koleżanki i zapał z jakim wychowuje adoptowanego w Kambodży Maddoxa, więc zastanawia się, czy sam nie mógłby zostać przybranym ojcem.

- Nie wiem, czy potrafiłbym teraz zrezygnować z myśli o adopcji po tym wszystkim, co widziałem w Afryce. Adoptowanie sierot jest najbardziej sensowną rzeczą na świecie. Widząc te dzieci chciałbym móc zabrać je wszystkie i stworzyć im prawdziwy dom - stwierdził aktor.


hmm... niewierze w to jakos, robi to tylko pod publike albo żeby przypodobać się Angelinie Jolie! A wiecie kto na tym najbardziej ucierpi??DZIECI!!!




Komentuj(0)


Link :: 04.06.2005 :: 09:28
Gniazdko miłości Pitta i Aniston sprzedane


Ellen DeGeneres i Portia De Rossi kupiły hollywoodzką rezydencję Brada Pitta i Jennifer Aniston.

Dom, w którym słynna para mieszkała przez dwa lata po długotrwałej renowacji, został wystawiony na sprzedaż za 20 milionów dolarów wkrótce po tym, jak Pitt i Aniston podjęli decyzję o rozstaniu. Według gazety "New York Post", małżonkowie postanowili obniżyć cenę rezydencji, ponieważ ucieszyli się słysząc, że byłaby pierwszym wspólnym domem dla zakochanych pań.


O kobitki się szapneły na swoje gniazdko miłści

A oto te panie:




Komentuj(0)


Link :: 04.06.2005 :: 09:38
Dla Brada Pitta życie to wieczna zabawa

Brad Pitt kieruje się w swojej karierze najlepszą radą, jakiej kiedykolwiek udzielił mu ojciec: "Pamiętaj, że życie powinno być dobrą zabawą".

Jako nastolatek Brad miał dosyć porywczy charakter, a jego liberalni rodzice często powtarzali mu, że nie powinien robić rzeczy, które wywołują w nim uczucie frustracji. Kiedy podczas gry w tenisa młody Pitt wpadł we wściekłość, jego ojciec udzielił mu rady, którą gwiazdor z powodzeniem stosuje w swoim życiu do dziś.

- Mieliśmy osiedlowe rozgrywki tenisowe i mój przeciwnik mocno dawał mi w kość. W końcu cisnąłem rakietą o ziemię i zacząłem go wyzywać. Kiedy zobaczyłem zbliżającego się ojca, byłem pewien, że dostanę burę, ale on zapytał tylko, czy dobrze się bawię i powiedział, że nie powinienem robić rzeczy, które nie sprawiają mi frajdy. To była najlepsza rada, jakiej mi w życiu udzielił - wspomina aktor.

Ja tesh tak chce!!!!!!!!!!!




Komentuj(0)


Link :: 04.06.2005 :: 09:46
Penelope Cruz chce dużo dzieci

Penelope Cruz chciała adoptować dziecko, ale jej kandydatura została odrzucona.

Hiszpańska aktorka nie jest wcale pewna czy chce wyjść za mąż, wie natomiast, że będzie miała dużo dzieci. - Każdego dnia myślę o tym żeby adoptować dziecko - mówi Cruz. - Próbowałem 10 lat temu, ale mi się nie udało.

Kandydatura aktorki została odrzucona gdyż była wtedy zbyt młoda i niezamężna.

Cruz od kilku miesięcy spotyka się z Matthew McConaugheyem.


Co ci wszyscy aktorzy chcą adoptować dzieci?! To nie porodukt który można sobie kupić!te 9 miesięcy tesh jest pięknym przeżyciem, to jedne z cudowniejszych chwil kobiety, dlaczego wszyscy chcą z tego rezygnować?


To ich dwójka razem:





Komentuj(0)


Link :: 04.06.2005 :: 09:49
Renee Zellweger wreszcie po przeprowadzce


Renee Zellweger nareszcie przeniosła wszystkie swoje rzeczy z Los Angeles do Nowego Jorku, do którego przeprowadziła się 3 lata temu.

Aktorka, która poślubiła niedawno piosenkarza country Kenny’ego Chesneya, przeniosła się do Nowego Jorku niemal natychmiast po podjęciu takiej decyzji, jednak z powodu nadmiaru zajęć nie miała czasu na zorganizowanie prawdziwej przeprowadzki.

- Nareszcie miałam dosyć czasu, żeby wszystko spakować i naprawdę się wyprowadzić. Nie było mnie tutaj przez jakieś 3 lata - mówi gwiazda, która postanowiła wykorzystać okazję i przejechać ze swoimi rzeczami całą Amerykę. - Sprzedałam to, co miałam sprzedać, a resztę rzeczy wrzuciłam do samochodu i przejechałam z Los Angeles na Wschodnie Wybrzeże. Uwielbiam takie podróże. Nic tak dobrze nie oczyszcza umysłu. Po prostu wsadziłam kota do samochodu i wyruszyliśmy w drogę. Było fantastycznie.





Komentuj(0)


Link :: 04.06.2005 :: 09:59
Renee Zellweger nie ma czasu na miesiąc miodowy

Renee Zellweger i Kenny Chesney są zbyt zapracowani, aby pomyśleć o miodowym miesiącu.

Gwiazdor muzyki country odbywa trasę koncertową po Ameryce, która zakończy się dopiero w sierpniu, zaś jego młoda żona jest zajęta promowaniem swojego najnowszego filmu "Cinderella Man".

- Niestety musieliśmy przełożyć nasz miesiąc miodowy. Na razie mieliśmy króciutki miesiąc miodowy w Arkansas podczas mojego koncertu. Potem musiałem wrócić na trasę, więc odwiedziliśmy jeszcze Oklahomę, Dallas i San Antonio. Mam przed sobą 3,5-miesięczną trasę – 33 koncerty – i będę zajęty do 28 sierpnia, a Renee promuje teraz swój nowy film - mówi piosenkarz.

SZkoda że musieli przełżyć miodowy miesiącA to ona ze swoim mężem:





Komentuj(0)


Link :: 04.06.2005 :: 10:08
Denise Richards ma córkę

Denise Richards znowu została mamą. To drugie dziecko aktorki, którą ostatnio można było zobaczyć w fabularyzowanym dokumencie "Dziwka".

W środę aktorka urodziła córeczkę Lolę, której ojcem jest Charlie Sheen. Słynna para rozstała się kilka miesięcy temu i jest obecnie w trakcie procesu rozwodowego oraz walki o opiekę nad 15-miesięczną córką Sam. Mimo wzajemnych żali i pretensji, Sheen zjawił się w szpitalu, aby być przy swojej "wkrótce-już-byłej" małżonce w trakcie porodu.

Bardzo lubie tę aktorke i trzymam kciuki by dzieci zostały z nia!!A OTO ONA






A to oni razem:





A tu już są w trójke: ona, on i maleństwo w brzuszku




Komentuj(0)


Link :: 04.06.2005 :: 10:33
Hayden Christensen

Dodam ci jego biografie najciekawsze plotki, wiadomości onim jakie znajde i pare zdjątek:)

Podstawowe informacje:

Imię: Hayden
Nazwisko: Christensen
Data urodzenia: 19. kwietnia 1981
Miejsce urodzenia: Vancouver, British Columbia, Canada
Wzrost: 185cm
Kolor włosów: blondyn

Biografia
Hayden Christensen urodził się 19. kwietnia 1981 w miejscowości Vancouver. Kraj, którego jest obywatelem to Kanada. Ma 185cm wzrostu. Jego znakiem zodiaku jest Baran. Ostatnie filmy, w których grał Hayden Christensen to "Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith" (2005) gdzie grał Anakin Skywalker/Lord Darth Vader , "Less Than Kind" (2004) gdzie grał Gibson i "Shattered Glass" (2003) gdzie grał Stephen Glass. Hayden Christensen ma brata, który nazywa się Tove. Jego siostra to Hesja and Kaylen.

Filmografia
Tytuł (rok premiery)Postać

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) Anakin Skywalker/Lord Darth Vader
Less Than Kind (2004) Gibson
Shattered Glass (2003) Stephen Glass
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) Anakin Skywalker
Life as a House (2001) Sam Monroe
Trapped in a Purple Haze (2000) Orin Krieg
Higher Ground TV Series (2000) Scott Barringer
The Virgin Suicides (1999) Jake Hill Conley
Free Fall (1999) Patrick
Strike! (1998) Tinka's Date
No Greater Love (1996) Teddy Winfield
Street Law (1995) Young John Ryan
Harrison Bergeron (1995) Eric
Love and Betrayal: The Mia Farrow Story (1995) Fletcher #2
In the Mouth of Madness (1995) Paper Boy
Family Passions TV Series (1993) Skip McDeere


Bardzo dużo fajnych jego zdjęć wystarczy kliknąć tu i tu














Komentuj(1)


Link :: 04.06.2005 :: 10:51
Hayden Christensen

A tu masz kilka plotek o nim (miektóre mie są najnowsze:( ):

Hayden Christensen uwielbia całować Natalie Portman

Hayden Christensen doprowadzał do rozpaczy ekipę "Gwiezdnych wojen", gdyż zmuszał ich do ponownego kręcenia scen, podczas których całował się z piękną Natalie Portman.

Po zakończonym ujęciu aktor odwracał się bowiem do kamery z szerokim uśmiechem i podniesionymi do góry kciukami. Christensen wspomina: "Mówili mi: 'Hyden przestań! Teraz musimy kręcić całą scenę od początku', a ja im na to: 'No to świetnie'".
(wenn, NN/9 maja 2002 11:54)
----------------------------------------------------------------
Gdzie się podzieje Hayden Christensen?

Hayden Christensen i jego brat zostali wyrzuceni z zajmowanego przez nich domu w Hollywood ponieważ nie płacili czynszu w terminie.

Właściciel wartej 1,8 miliona dolarów nieruchomości, Vince Localio, przesłał Haydenowi i jego bratu Tove nakaz eksmisyjny. Po zakończeniu zdjęć do "Epizodu III Gwiezdnych Wojen" obaj będą musieli znaleźć sobie nowe lokum.

"Hayden jest dobrym aktorem ale złym lokatorem. Chcę, by jak najszybciej się wyprowadził" - mówi LoCalio.

Tymczasem lokatorzy sąsiednich posesji będą niepocieszeni, gdyż Christensenowie byli idealnymi sąsiadami. Jeden z nich wyjaśnia: "Tydzień po tym, jak się wprowadzili zorganizowali głośną imprezę, ale od tego czasu przez prawie trzy lata mieliśmy tu święty spokój."
(WENN, ds/6 września 2003 11:27)
----------------------------------------------------------------
Eksmisja aktora "Gwiezdnych wojen"

Znany z "Gwiezdnych wojen" Hayden Christensen wyśmiał doniesienia mówiące o tym, że eksmitowano go z domu, ponieważ jego zadaniem cały incydent był jedynie nieudanym chwytem reklamowym.

We wrześniu głośno było o tym, że właściciel domu w Hollywood Vince Localio wyrzucił 22-letniego aktora, ponieważ ten zalegał z czynszem i był "złym lokatorem". Teraz Christensen wyjaśnia, że to Localio zmyślił całą historię.
(Wenn, Gal/17 października 2003 06:51)
----------------------------------------------------------------
Najgorętsze gwiazdy przed 25-tką

Po raz ósmy amerykański magazyn "Teen People" przygotował zestawienie najgorętszych gwiazd, które nie ukończyły jeszcze 25 roku życia. W rankingu znalazły się zarówno sławy ze świata filmu, jak i muzyki.

Po raz pierwszy w przygotowywanym co roku zestawieniu znalazła się 24-letnia dziedziczka fortuny hotelarzy, Paris Hilton. Na liście można również znaleźć odtwórcę jednej z głównych ról w nowej trylogii "Gwiezdnych wojen", Haydena Christensena, znanego z filmowej adaptacji "Władcy Pierścieni" Elijah Wooda, a także raperkę Ciarę oraz zwyciężczynię programu "American Idol", Kelly Clarkson.

Na liście pojawiły się również nazwiska, które można było odnaleźć w poprzednich edycjach. Wśród "weteranów" najgorętszych młodych gwiazd znaleźli się: Britney Spears, jej były chłopak Justin Timberlake, Alicia Keys, Jessica Alba, członkinie tria Destiny's Child, Scarlett Johansson, Avril Lavigne, Kirsten Dunst, oraz 19-letnie bliźniaczki Olsen i Ashlee Simpson.

W rankingu zmieścili się również: Jesse McCartney, Jake Gyllenhaal, Lindsay Lohan, Natalie Portman, raper T.I. i obsada serialu "The O.C." bez Benjamina McKenzie, który skończył 26 lat.
(Ananova, Gal/6 maja 2005 10:39)
----------------------------------------------------------------
Niezgrabny Darth Vader

George Lucas polecił kostiumologom, aby strój Dartha Vadera był bardzo niewygodny, ponieważ chciał, aby ruchy tej postaci sprawiały wrażenie bardzo dziwacznych i niezgrabnych.

Reżyser postanowił, że kostium mrocznego Vadera będzie ciasny i bardzo ciężki, więc grający w filmie Vadera Hayden Christensen miał poważne problemy z poruszaniem się na planie.

- W ruchach Vadera jest coś dziwnego i niezgrabnego, ponieważ nie zdążył jeszcze zbyt dobrze poznać swojej nowej osobowości. Moim zdaniem to świetny pomysł, bo w ten sposób pokazaliśmy trudne początki tej postaci. Powiedziałem George'owi, że kostium jest bardzo niewygodny i sztywny, więc mam problemy z poruszaniem się , zwłaszcza ze względu na ciężkie koturny umieszczone w butach, które dodawały mi wzrostu. Początkowo obawiałem się, że nie będzie to dobrze wyglądać, ale George powiedział tylko -'Będziesz wyglądać, jakbyś nigdy wcześniej nie nosił czegoś takiego - właśnie taki efekt chcę osiągnąć' - wspomina Christensen.

Aktor mówi: "Słyszałam wiele dziwnych historii i to jest właśnie jedna z nich. Nie zostałem eksmitowany z domu. Wynajmowałem dom w Los Angeles i jego właściciel zdecydował, że go sprzeda. Nie byłem zainteresowany kupieniem tego domu, więc się wyprowadziłem. Tymczasem on doszedł do wniosku, że wiadomość o mojej eksmisji będzie dobrą reklamą dla domu i że być może uda mu się na tym zarobić kilka dolarów więcej. I tak to było. Nie rozmawiałem z nim od tego czasu".
(Wenn, Gal/17 maja 2005 13:58)
----------------------------------------------------------------
Hayden Christensen chce być architektem

Hayden Christensen nie wyklucza, ze w najbliższej przyszłości porzuci aktorstwo i zajmie się studiowaniem architektury.

Kanadyjski aktor, który obecnie kręci we Włoszech film "Dekameron", nie jest pewny, czy aktorstwo jest rzeczywiście jego powołaniem.

- Hollywood nie wydaje mi się interesujące, więc zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej, gdybym zaczął studiować architekturę. Film to produkt, więc żeby go sprzedać, aktor musi przede wszystkim sprzedać siebie. Nie można być aktorem jeżeli nie jest się gotowym na takie poświęcenie. Być może taki system pasuje takim aktorom, jak Orlando Bloom, ale ja chyba wysiadam – wyjaśnia aktor.
(Wenn, Gal/24 maja 2005 14:20)
----------------------------------------------------------------
THE END




Komentuj(0)


Link :: 04.06.2005 :: 21:24
The Ring-Krąg

Wśród japońskich nastolatków krąży legenda o tajemniczym i niepokojącym filmie wideo niosącym w ciągu tygodnia śmierć tym, którzy go oglądają. Trzy dziewczyny giną nagle w tydzień po wspólnym weekendzie w górach, spędzonym na oglądaniu filmów grozy. Dziennikarka telewizyjna Reiko (Nanako Matsushima) odwiedza domek w górach i znajduje dziwny, niepokojący film na kasecie wideo. Zwraca się o pomoc do swojego byłego męża, Ryuji (Hiroyuki Sanada), profesora matematyki. Ślady prowadzą ich na wyspę Oshima, gdzie dowiadują się o tajemniczej śmierci pewnej kobiety, słynącej ze swoich nadprzyrodzonych zdolności




The Ring- krąg 2

Motywem przewodnim opowieści jest tajemniczy film na kasecie wideo, który zabija swoich widzów. Bohaterowie pierwszej części "Kręgu" nie rozwiązali zagadki Sadako - młodej kobiety, która zza grobu mści się za dawne krzywdy. Dziennikarka Mai Takano decyduje się kontynuować walkę z przerażającym fatum. Napięcie budowane stopniowo w kolejnych scenach filmu prowadzi do ostatecznego poznania tajemnicy.


Komentuj(2)


Link :: 12.06.2005 :: 13:44
Szkoła uwodzenia

Dla twórców filmu inspiracją była książka Choderlasa de Laclosa "Niebezpieczne związki", o której Tadeusz Boy-Żeleński (niezrównany badacz literatury) napisał: "to nieporównany wyraz doby, w której powstała i którą maluje." Czy "Szkołę uwodzenia" można również nazwać "wyrazem doby", wyrazem XX wieku?

W filmie czuć atmosferę rozpusty XVIII-wiecznej Francji przeniesioną w realia współczesnej Ameryki. Stwierdzamy, że swoboda seksualna, miłość tylko w jej znaczeniu fizycznym, pewne okrucieństwo, cynizm i wyrachowanie w związku między dwojgiem ludzi, to z pewnością obraz zachowania współczesnego społeczeństwa. Ale trzeba przyznać, że nie jest to jakaś gwałtowna zmiana w mentalności, bo podobnie wyglądało życie towarzyskie w salonach paryskich, już dwa stulecia wstecz. Tak więc, fabuła i intrygi z "Niebezpiecznych związków" okazały się aktualne, a żeby przybliżyć je widzowi zmieniono właściwie tylko miejsce i czas akcji. Spotęgowało to moc, siłę wyrazu, podkreśliło powagę problemu - wciąż świeżego i to na przestrzeni wieków.

Pełna klasy - Sarah Michelle Gellar wciela się w rolę Catherine. Bezwzględna, wyrachowana, zimna, podła, sprytna, przebiegła, oschła, bezczelna - taki mógłby brzmieć wstęp do litanii pod jej adresem. To dziewczyna bez skrupułów, nie licząca się z cudzymi uczuciami. To wierne odbicie markizy de Merteuil, jej książkowej odpowiedniczki. A właściwie - jej XX-wieczne wydanie. Markiza to uosobienie kobiety swojej epoki - tak samo Catherine. To w pełni uświadamia mi, że ludzie zawsze byli tacy sami. Są i dobrzy, i źli. A ci źli mają te same sposoby i motywy postępowania, niezależnie od miejsca i czasu.

"Szkoła uwodzenia" wiele mi unaoczniła. Udowodniła mi, że zło jest dookoła i można z nim walczyć, a co najciekawsze (mimo że banalne) - walka często kończy się triumfem. Film przypomina, że niektórzy traktują miłość powierzchownie, jako pożądanie, chęć zdobywania, a co za tym idzie - pogrążania. Jednak daje nadzieję, że prawdziwa miłość też odnosi zwycięstwa.

Gellar, Phillipe, Whiterspoon to grono młodych i utalentowanych aktorów, ich gra była naturalna, choć momentami uderzała teatralność i sztuczność ich wypowiedzi. Nie zaważyło to jednak na ogólnym efekcie.

W filmie widać zaczątki humoru, który w pełni zaprezentował się w "American Pie",czyli dotyczący seksualności i różnych "niesmacznych" rzeczy. Jednak w tej dawce w jakiej go podano w "Szkole uwodzenia" jest do zniesienia i śmieszy (w przeciwieństwie do "American Pie").

Wracając do pytania z początku: czy "Szkoła uwodzenia" jest wyrazem XX wieku? Niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie oglądając film, a z pewnością warto.



Komentuj(1)


Link :: 13.06.2005 :: 14:23
44 piękności nago dla Eltona Johna

Siostry Paris i Nicky Hilton, Christina Aguilera, Rebecca Romijn - to tylko niektóre z pięknych kobiet, które zgodziły się pozować nago, aby wesprzeć fundację Eltona Johna do walki z AIDS.

Poza wymienioną czwórką w stroju Ewy pozowały też między innymi Elle MacPherson, Heidi Klum oraz Kimora Lee Simmons. Zdjęcia 44 rozebranych piękności znalazły się w okolicznościowym albumie, zatytułowanym "4 Inches".

Jak podały amerykańskie media, panie nie mają na sobie nic poza biżuterią od Cartiera oraz butami wyprodukowanymi przez Jimmy'ego Choo.

Dochód ze sprzedaży albumu zasili konto założonej przez Eltona Johna fundacji do walki z AIDS. Wydawnictwo w USA będzie można kupić od 14 czerwca.

Siostry Hilton:



Christina Aguilera



Rebecca Romijn



Elle MacPherson



Heidi Klum



Kimora Lee Simmons




Komentuj(1)


Link :: 13.06.2005 :: 14:28
Charlotte Church u boku Justina Timberlake'a

Charlotte Church chce robić karierę w Hollywood i liczy na pomoc Justina Timberlake'a.

Walijska piosenkarka ma już za sobą kilka doświadczeń aktorskich. W brytyjskim filmie "I'll Be There" zagrała owoc jednonocnego romansu starzejącego się piosenkarza. Wystąpiła także w epizodycznych rolach w kilku serialach. Teraz jednak zaczęła poważnie myśleć o karierze aktorskiej i nawet w tym celu podpisała umowę z jedną z agencji z Los Angeles. Dodatkowo Church liczy na pomoc Justina Timberlake'a.

- Znam się od dłuższego czasu z Justinem i wiem, że on mnie lubi - mówi Church. - Dlaczego nie miałabym więc skorzystać z jego pomocy.

Jak na razie nie wiadomo dokładnie o jaki projekt filmowy chodzi, poza tym, że ma być to komedia.

A oto ona




Komentuj(0)


Link :: 13.06.2005 :: 14:34
Charytatywni Pitt i Jolie

Brad Pitt prawdopodobnie poprowadzi jeden ze zbliżających się koncertów Live 8, podobnie jak jego przyjaciółka Angelina Jolie.

Gwiazdor otrzymał propozycję współprowadzenia koncertu w Filadelfii, podczas gdy Jolie będzie gospodynią jednego z koncertów w Europie. Gigantyczne przedsięwzięcie artystyczne zaplanowane na 2 lipca ma na celu zachęcenie przywódców najpotężniejszych krajów świata spotykających się w Szkocji na szczycie G8 do anulowania długów krajów Trzeciego Świata. Koncerty z udziałem największych gwiazd współczesnej muzyki rozrywkowej od będą się w Londynie, Paryżu, Berlinie, Rzymie i Filadelfii, zaś podczas samego szczytu część artystów wystąpi również w Edynburgu

A oto i oni:









Komentuj(0)


Link :: 17.06.2005 :: 23:54
Orlando Bloom

Imię: Orlando
Nazwisko: Bloom
Pseudonim(y): Orli
Data urodzenia: January 13th, 1977. stycznia 1977
Miejsce urodzenia: Canterbury, Kent, England, UK
Wzrost: 180cm
Kolor włosów: brunet
Zajęcie(a): aktor


Orlando Bloom (pseudonim Orli) urodził się January 13th, 1977. stycznia 1977 w miejscowości Canterbury. Kraj, którego jest obywatelem to Wielka Brytania. Jest to biały brunet, jego zawód to aktor. Ma 180cm wzrostu. Jego znakiem zodiaku jest Koziorożec. Ostatnie filmy, w których grał Orlando Bloom to "Elizabethtown" (2005) gdzie grał Drew Baylor , "Kingdom of Heaven" (2005) gdzie grał Balian of Ibelin i "Haven" (2004) gdzie grał Shy.





Komentuj(0)


Link :: 19.06.2005 :: 10:40
Orlando Bloom

najnowszy wywiad z nim:

"A One-boy man-bend"
Elle (Wielka Brytania), maj 2005r.
Tłumaczenie: Ginny

E: Co słychać u Ciebie?

O: W porządku, ostatnio jestem trochę zakręcony, właśnie skończyłem pracować z Cameronem Crowem przy jego najnowszym filmie Elizabethtown gdzie mówiłem z amerykańskim akcentem. Teraz przygotowuję się do drugiej części piratów i udzielam wywiadów w związku z premierą Kingdom Of Heaven.

E: Wygląda na to, że potrzebujesz przerwy.

O: Ostatnio pojechałem do Brazylii na cztery tygodnie, spędziłem tam święta i było na prawdę wspaniale. Nie planuje jeszcze przerwy, będę miał dużo czasu na odpoczynek kiedy będę stary. Byłbym głupcem gdybym zaprzepaścił szansę pracy z takimi ludźmi jak Cameron Crowe czy Ridley Scott.

E: W Elizabethtown grasz chłopaka na krawędzi samobójstwa. Nieoczekiwanie spotyka on dziewczynę która mogłaby uratować go.

O: Tak. To bardzo dobrze, że postać Drew różni się o tej którą gram w Kingdom Of Heaven.

E: Jesteś romantyczny?

O: Chciałbym powiedzieć, że jestem romantyczny. Ciężko pracuję a moja głowa jest zaprzątnięta pracą, wywiadami i podróżami, ale myślę, że mam zadatki na to aby być bardzo romantycznym.

E: Bardzo mi przykro z powodu twojego rozstania z Kate.

O: Dzięki. Jesteśmy z sobą w bardzo dobrych stosunkach. Oboje wiemy, że w najbliższym czasie spędzimy dużo czasu oddzielnie. Pomyśleliśmy , że moglibyśmy zostawić drzwi otwarte i zobaczymy co będzie dalej.

E: Więc na razie chcecie dać sobie trochę wolnego.

O: Dokładnie. Ale jesteśmy z sobą bardzo blisko a drzwi są otwarte.

E: Jak to jest być obiektem zainteresowania tylu kobiet?

O: [Jęk] Na prawdę, nie zabiegam o to.

E: Istnieje bardzo dużo stron internetowych poświęconych tobie.

O: Wolałbym raczej o tym nie wiedzieć. Chcę spotykać ludzi jako ludzi i chcę by czuli to samo wobec mnie. Jesteśmy ludzkimi istotami, ważne jest aby pamiętać skąd pochodzisz.

E: Tobie się to udaje?

O: Moja mama i siostra nie pozwalają mi bujać w obłokach. Moi przyjaciele również. Próbuje pamiętać, że wszyscy mają jakieś problemy w życiu przez które muszą przebrnąć.

E: Czy bycie sławnym utrudnia poznawanie nowych ludzi?

O: Miłe jest gdy ludzie z góry nie zakładają jakim jestem człowiekiem. Nagle odnajduje siebie wiecznie udowadniającego innym, że jestem normalnym facetem posiadającym serce i puls.

E: Ja Ci się układa z kobietami?

O: Mam nadzieję, że dobrze. W moim życiu są dwie silne kobiety: moja matka i siostra, zawsze staram się być z nimi blisko.

E: Co według Ciebie może być sexowne?

O: Podam Ci pewien przykład. Szedłem kiedyś ulicą w Brazylii i w półmroku zobaczyłem młodą, całującą się parę. Wiesz co było sexowne ? Nie chodziło o pocałunek tylko to w jaki dziewczyna trzymała stopę, opierała ją o chodnik palcem. To właśnie było sexowne [śmiech] może to być również sposób w jaki włosy opadały na jej twarz.

E: Chcesz się ożenić i mieć dzieci?

O: Oczywiście. Chcę mieć dużo dzieci. Czuję, że będę dobrym tatą, ale skończyłem dopiero 28 lat i musi zakończyć się pewien etap w moim życiu zanim rozpocznie się nowy.






Komentuj(1)


Link :: 19.06.2005 :: 18:14
Kilka nowych fotek Orlando Bloom'a

To są jedne z najnowszych jego fotek jakie widziałam. Miłego oglądania:) Są tu zdjęcia z magazynów najczęściej koło nazwy gazety jest kraj i rok wyprodukowania oraz zdjęcia z premiery.

8zine (Tajwan), maj 2005r

:) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) .

Cinemania (Meksyk), kwiecień 2005r.


:) , :) , :) , :) , :) , :) , :) .

Close Up (Szwajcaria), kwiecień 2005r.


:) , :) , :) , :) , :) , :) , :) .


Young (Niemcy), maj 2005r.

:) , :) .

Windscreen (Niemcy), maj 2005r.

:) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) .

Kingdom of Heaven - premiera (Japonia)


:) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) .

Kingdom of Heaven - konferencja prasowa (Japonia)


:) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) , :) .


No i jego fajna tapetka "TAPETKA"

Komentuj(0)


Link :: 19.06.2005 :: 18:19
Rozstanie "przyjaciół"

Matthew Perry, gwiazda serialu "Przyjaciele", rozstał się ze swoją dziewczyną, Rachel Dunn, też z resztą znaną z gry w tym sitcomie.

Związek pary trwał dwa lata. Według doniesień strony IOL.com rozstanie przebiegło w przyjaznej atmosferze.

Perry spotykał się wcześniej z Julią Roberts oraz Jennifer Capriati.

Matthew Perry



A to oni razem








Komentuj(0)


Link :: 19.06.2005 :: 18:22
Tom Cruise oświadczył się Katie Holmes!

Tom Cruise oświadczył się Katie Holmes. Hollywoodzki gwiazdor zrobił to w bardzo romantyczny sposób, pod wieżą Eiffela w Paryżu.

- Tak, oświadczyłem się - przyznał dzisiaj aktor. - Poprosiłem ją wczesnym rankiem, więc w ogóle nie spałem. To dla mnie wspaniały dzień! Zaręczyłem się ze wspaniałą kobietą.

Zapytany przez dziennikarzy dlaczego wybrał tak popularną lokalizację w Paryżu na miejsce oświadczył, zdradził, iż: "Nigdy wcześniej nie byłem pod wieżą Eiffela. To Paryż, piękne miasto, bardzo romantyczne."

Holmes nosi już pierścionek zaręczynowy z wielkim diamentem. Cruise poprosił gwiazdę serialu "Jezioro marzeń" po niespełna dwóch miesiącach znajomości.

Obecnie para przebywa we Francji, gdzie Cruise promuje najnowszy film ze swoim udziałem, "Wojna światów".

Przypomnijmy, że 42-letni Cruise wcześniej był żonaty z innymi aktorkami Mimi Rogers i Nicole Kidman, z którą rozstał się w 2001 roku. Następnie przez dwa lata spotykał się z Penelope Cruz. Dla 26-letniej Holmes będzie to pierwsze małżeństwo. Do niedawna zaręczona była z aktorem Chrisem Kleinem. Ich związek rozpadł się na początku tego roku.

Oni razem:




Komentuj(1)


Link :: 19.06.2005 :: 18:26
Victoria podbije Hollywood?

Tom Cruise chce powiększyć grono profesjonalnych aktorów o jeszcze jedną osobę. Ostatnio stwierdził, że Victoria Beckham doskonale by się nadawała do tego zawodu.

- Masz wielki potencjał by zostać gwiazdą Hollywood – miał powiedzieć Tom do Victorii.

Uważa on, że Victoria bez problemu będzie w stanie odnieść sukces w Hollywood. Ma dla niej zaaranżować kilka spotkań w branży filmowej oraz pomóc jej w początkach drogi do kariery.

Victoria jest podobno z tego powodu bardzo zadowolona i sama nie może uwierzyć, że jej marzenie jeszcze z lat dziecięcych wreszcie może się urzeczywistnić. Ma także pewne doświadczenie w tej branży. Jako mała dziewczynka uczęszczała do szkoły aktorskiej oraz grała w filmie "Spice World".

Hihihi ona i aktorka do tego trzeba mieć choć troche rozumu!





Komentuj(1)


Link :: 19.06.2005 :: 18:36
Lindsay Lohan uwielbia Jennifer Aniston

Lindsay Lohan twierdzi, że jej idolką jest Jennifer Aniston.

18-letnia Lindsay uważa gwiazdę serialu "Przyjaciele" za ucieleśnienie stylu i elegancji.

"Uwielbiam jej styl ubierania się. Jest bardzo szykowna, ale jednocześnie potrafi zachować wyluzowany i swobodny wygląd. Nigdy nie widziałam jej w źle dobranym stroju i bardzo ją za to podziwiam" - twierdzi Lohan.

Lindsay Lohan




Jennifer Aniston<--Nie lubie jej




Komentuj(2)


Link :: 19.06.2005 :: 18:40
Oferta dla Brada Pitta



Brad Pitt

Jeden z amerykańskich brukowców zaproponował przekazanie 10 tysięcy dolarów na cele charytatywne w zamian za ekskluzywną sesję zdjęciową z Bradem Pittem.

Redaktor naczelna tygodnika "Globe", Candace Trunzo napisała do rzeczniczki aktora oferując sporą kwotę dla głodujących dzieci w Etiopii, pod warunkiem, że Pitt zgodzi się pozować do zdjęć przeznaczonych wyłącznie dla jej czasopisma.

Trunzo twierdzi, że postanowiła zaproponować aktorowi taki układ po obejrzeniu jego rozmowy z dziennikarką Diane Sawyer, podczas której Brad wyznał, że jest zbulwersowany cenami, jakie paparazzi otrzymują za jego zdjęcia.

"Te pieniądze mogłyby zostać dużo lepiej wykorzystane. Gdybym wiedział, ile są warte moje zdjęcia, sam urządziłbym sobie taką sesję" - powiedział wówczas gwiazdor, który właśnie wrócił z wyprawy do Afryki i był głęboko poruszony losem głodujących dzieci.

Trunzo zapowiada, że w zamian za sesję zdjęciową przekaże 10 tysięcy dolarów organizacji charytatywnej "Save the Children" lub innej wskazanej przez Pitta fundacji.





Komentuj(0)


Link :: 19.06.2005 :: 18:51
Oficjalny chłopak Hilary Duff

Joel Madden i Hilary Duff oficjalnie potwierdzili, że od lipca 2004 roku są parą.

Wokalista grupy Good Charlotte i aktorka zamierzają oficjalnie wystąpić jako para podczas uroczystości rozdania MTV Video Music Awards w Miami, która odbędzie się 28 sierpnia, ponieważ wówczas Hilary pozostanie już tylko jeden miesiąc do ukończenia 18 roku życia.

Zdaniem mediów, para ukrywała dotąd swój romans, ponieważ 26-letni rockman mógłby zostać oskarżony o gwałt na nieletniej.

"Dla mnie nic się nie zmieni. Kiedy skończę 18 lat będę mogła robić dokładnie to samo, co robię teraz" - mówi butna nastolatka, dodając, że w porównaniu z jej dotychczasowymi partnerami, Madden jest ideałem. "Joel nie lubi imprezować, nie jest zwariowaną gwiazdą rocka, nie demoluje swojej garderoby. Poza tym oczywiście bardzo mi się podoba. Lubię oglądać go na scenie, jest wtedy bardzo seksowny. Pomaga mi w poznawaniu mrocznej strony mojej natury" - dodaje aktorka.

Razem



On



Ona




Komentuj(0)


Link :: 20.06.2005 :: 11:34
Britney Spears zrobi z męża gwiazdę


Britney Spears chce, by jej mąż Kevin Federline został gwiazdą filmową.

Piosenkarce tak bardzo zależy na wyciagnięciu ukochanego ze swojego cienia, że zaczęła ostatnio nagabywać nawet Madonnę. Spears liczy bowiem na to, że mąż starszej koleżanki po fachu, Guy Ritchie, znajdzie dobrą rolę dla Federline'a. 23-letnia artystka jest absolutnie przekonana, że Kevin ma wystarczający talent, by grać w filmach.

Przypomnijmy, że choć Britney Spears uważana jest za uzdolnioną wokalistkę, dotychczas nie udało się jej uzyskać podobnej opinii jako aktorce.

A to ona z mężem:




Komentuj(0)


Link :: 20.06.2005 :: 11:40

Carmen Electra liczy na zazdrość


Carmen Electra nie może zrozumieć, dlaczego jej mąż Dave Navarro nie jest o nią zazdrosny.

Modelka i aktorka uważa, że zazdrość jest swego rodzaju wyrazem miłości, dlatego dziwi ją, iż muzyk nie zwraca uwagi na setki fanów z wywieszonymi na jej widok językami.

- To ja mam jakiś problem, nie Dave – stwierdziła Electra. - Wydaje mi się, że mężczyzna powinien być zazdrosny. Tymczasem Dave jest bardzo otwarty i ma do mnie zaufanie. Więc na sceny zazdrości nie mam co liczyć.

Przypomnijmy, że Electra występowała z mężem w programie "Til Death Do Us Part: Carmen & Dave" telewizji MTV. Niedawno dołączyła do obsady komedii familijnej "Fałszywa dwunastka 2".

A to oni








Komentuj(0)


Link :: 20.06.2005 :: 11:45
Zawdzięcza jej rozkwit kariery

Bill Murray twierdzi, że ponowny rozkwit kariery aktorskiej zawdzięcza Sofii Coppoli, która dała mu rolę w swoim filmie "Między słowami".

Słynny komik dostał za występ w "Między słowami" Złoty Glob oraz nominację do Oscara i udowodnił, że z bardziej poważnymi rolami radzi sobie równie dobrze, jak z repertuarem komediowym, z którego dotychczas słynął.

- Uwielbiam ten film. Sofia Coppola jest świetnym reżyserem. Napisała doskonałą historię i nakręciła na jej podstawie uroczy film, który dla mnie stał się początkiem nowego etapu w życiu: zawsze wiedziałem, że potrafiłbym grac w tego typu filmach, ale nikt mnie do nich nie zapraszał – tłumaczy aktor.

On



Ona dawno dawno....




Komentuj(0)


Link :: 20.06.2005 :: 12:01
Dwa obiekty pożądania Lindsay Lohan

Lindsay Lohan gustuje w starszych panach.

Amerykańska aktorka i piosenkarka w przyszłym miesiącu skończy 19 lat, może wiec już pozwolić sobie na poważne wyznania miłosne. Okazuje się, że Lohan, która spotykała się dotąd m.in. z gwiazdą pop Aaronem Carterem oraz Wilmerem Valderramą z serialu "Różowe lata 70.", teraz myśli o znacznie starszych panach. Nastolatce marzy się 27-letni Ashton Kutcher lub ewentualnie 40-letni Johnny Depp.

- Niestety, Johnny Depp ma żonę, a Ashton Kutcher również jest zajęty - żałuje Lindsay.

Przypomnijmy, że wkrótce Lohan będzie można zobaczyć w filmie "Garbi - super bryka". Jej kolejne projekty to "Dramarama" oraz "Gossip Girl".

Lindsay Lohan



Aaron Carter



Wilmer Valderrama





Ashton Kutcher





Johnny Deep




Komentuj(0)


Link :: 20.06.2005 :: 12:03
Cruise i Holmes: Pierwsze dziecko już niedługo?

Bukmacherzy przewidują, iż w przyszłym roku Tom Cruise i Katie Holmes doczekają się pierwszego potomka.

Przypomnijmy, że para ogłosiła swe zaręczyny w ubiegły piątek. 42-letni Cruise poprosił 26-letnią Holmes o rękę na wieży Eiffela. Holmes otrzymała od Cruise'a pierścionek zaręczynowy z wielkim diamentem. Aktor poprosił gwiazdę serialu "Jezioro marzeń" po niespełna dwóch miesiącach znajomości.

Bukmacherzy przewidują, że para szybko założy rodzinę. Jeśli na świat pierwsza przyjdzie dziewczynka, hazardziści stawiają 8 do 1, że dziecku hollywoodzcy gwiazdorzy dadzą na imię... Paris, a 50 do 1, że... Nicole. Rozpoczęły się również zakłady o to, kiedy para się rozejdzie. Bukmacherzy stawiają 5 do 1, że dojdzie do tego jeszcze w przyszłym roku.

Przypomnijmy, że 42-letni Cruise wcześniej był żonaty z innymi aktorkami Mimi Rogers i Nicole Kidman, z którą rozstał się w 2001 roku. Następnie przez dwa lata spotykał się z Penelope Cruz. Dla 26-letniej Holmes będzie to pierwsze małżeństwo. Do niedawna zaręczona była z aktorem Chrisem Kleinem. Ich związek rozpadł się na początku tego roku.




Komentuj(1)


Link :: 20.06.2005 :: 12:05
Leonardo DiCaprio w szpitalu

Leonardo DiCaprio trafił do szpitala w Los Angeles po tym jak jakaś kobieta pocięła mu twarz rozbitą butelka po piwie.

Gwiazdor został zaatakowany w ubiegły piątek nad ranem po wyjściu z przyjęcia u producenta Ricka Salomona i cudem uniknął śmierci, ponieważ jeden z ciosów rozerwał dużą tętnicę koło ucha. Świadkiem napaści był aktor Jonah Blechman który natychmiast pospieszył koledze z pomocą. DiCaprio trafił do szpitala, gdzie założono mu 12 szwów. Napastniczka, która zmasakrowała twarz przystojnego gwiazdora, zaatakowała go poszukując swojego byłego przyjaciela, który wcześniej kilkakrotnie został przez nią pobity. Policja prowadzi śledztwo w sprawie napaści.


Ałaaaa to musi boleć...





Komentuj(3)


Link :: 29.06.2005 :: 16:37
Uwaga!!!!

Niestety na czas wakacji działalność bloga będzie zawieszona Alw mamy nadzieje że jak najszybciejej blog będzie jush normalnie funkcjonował!!! Życze miłych wakacji!! pappapa
Komentuj(17)