>
 

*Księga gości *

Wpisz się
Przeczytaj




Jeżeli chcecie żebyśmy napisały coś o waszym ulubiony aktorze, aktorce bądz filmie napiszcie do nas!Wystarczy,że w notce napiszecie co byście chcieli ujżeć na naszym blogu






*Archiwum*
2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
 
~Marzenia innych~

..::Fajne blogi::..
*Oceny blogowe
*Blog Oli
*Blog mojej siorki
*Ocenki blogowe
Blog Ofci :)
*Ocenki blogów



...:::UbIeRaNkI i KrEaToRy:::...
*Polski Candy Maker
*Dużo ubieranek
*Przygotowujesz dziewczyne do zdjęcia *Robisz wymażony pokój
*Ubierz i umaluj sławną osobę
*Fajny do robienia grafiti *Ideał drugiej połówki
*Bawisz się w fryzjera *Ubierasz fajne laski
*Robisz pokoik




...:::TeStY i PsYcHoTeStY:::...
*Randka z wymażonym facetem
*Czy pasujecie do siebie? *Poznaj siebie
*Czy zależy Ci na sławie?
*Kim jesteś z Harrego Poterra?
*Ciasteczko prawde Ci powie




...:::GiErKi:::...

*Prowadzisz pijaczyne
*Strzelanka
*Motory
*Antyterrosysta Bush
*Internetowy przyjaciel
*Och Baby
*Aż milo popatrzeć
*I o co tyle hałasu?
*Piłkarskie sztuczki
*Jolanta w krainie czarów
*Z życia polityka
*Lotki
*Warcaby
*Kółko i krzyżyk
*Puzzle
*Golf
*Mario



...:::Ściągi, ściągawki:::...
*Dla maturzystów
*Dla studentów
*Ściągawa
*Szkoła net
Ściąga z interii



...:::Radia:::...
*Radio Eska
*Plus
*Radiostacja
*Radio Zet
*Kolor
*Pogoda



...:::Moda, ciuchy:::...
*Cucus
*Orsay
*Terranova
*Reebook
*Puma
*Galeria Centrum
*Atlantic
*Troll



...:::Firmy kosmetyczne:::...
*Joanna
*Mariza
*Avon
*Nivea
*Aa
*Fa



...:::Gazety:::...
*Gazeta Wyborcza
*Glamour
*Cosmopolitan
*Filipinka
*Viva
*Popcorn
*Bravo
*Gala



...:::Wyszukiwarki:::...
*Altavista
*Yahoo
*Szukacz
*Google
*Onet
*Wirtualna Polska
*Interia



...:::Programy TV:::...
*MTV
*Viva polska
*TVN
*TV4
*Canal+
*Cartoon Network
*FoxKids
*MTV Classic
*TVP1
*Romantica
*Club
*Hallmark
*Zig Zap

{linki}

~Szablon by 
Elannor
Image by Elannor~
for szablony4u  

 Link :: 23.09.2006 :: 18:21
Hayden Christensen: Plotki ciekawsze, niż rzeczywistość

Hayden Christensen z rozbawieniem śledzi spekulacje na temat swojej orientacji seksualnej i nie zamierza rozwiewać wątpliwości mediów.

25-letni aktor zapewnia, że nie przeszkadzają mu plotki dotyczące jego seksualności i czasami wręcz sam je podsyca.

- Dla mnie męskość to umiejętność flirtowania z kobiecością. Nie drażnią mnie spekulacje na temat mojej orientacji seksualnej, ponieważ uważam je za dosyć zabawne - mówi gwiazdor w wywiadzie dla magazynu "V Man", zręcznie wymigując się od odpowiedzi na pytanie wprost. - Ludzie, z którymi jestem blisko, wiedzą, jaka jest moja orientacja - dodaje.

W marcu gazety opublikowały zdjęcia namiętnego pocałunku gwiazdora "Gwiezdnych wojen" ze Sienną Miller, jednak Christensen do tej pory unika komentarzy na temat swojej znajomości z brytyjską aktorką. - Kiedy fotoreporterom udaje się sfotografować mnie ze Sienną, zaczynają snuć domysły, a ja im w tym nie przeszkadzam, bo wszyscy wiemy, że plotki są dużo ciekawsze, niż rzeczywistość.


Komentuj(0)


Link :: 23.09.2006 :: 18:25
Marcia Cross mamą bliźniąt

Marcia Cross i jej mąż Tom Mahoney zostaną rodzicami bliźniąt.

Słynna para, która pobrała się w czerwcu, ogłosiła niedawno, że Cross spodziewa się swojego pierwszego dziecka, tymczasem gazeta "US Weekly" donosi, że ciąża aktorki jest bliźniacza.

Termin porodu został wyznaczony na kwiecień przyszłego roku, czyli wkrótce po zakończeniu zdjęć do trzeciej serii popularnego serialu "Gotowe na wszystko". Na razie producenci nie zdecydowali jeszcze, czy ciąża aktorki zostanie uwzględniona w fabule.




Komentuj(0)


Link :: 23.09.2006 :: 18:31
Lindsay Lohan w gipsie

Lindsay Lohan przez sześć tygodni będzie musiała nosić gips, po tym jak złamała nadgarstek w dwóch miejscach.

Młoda piosenkarka i aktorka pośliznęła się, kiedy wraz z przyjaciółmi bawiła się na przyjęciu z okazji Tygodnia Mody w nowojorskim Milk Studios.

Mama gwiazdy, Dina, wyjawiła, że ogromnym wsparciem moralnym dla jej córki jest teraz jej chłopak Harry Morton, a także jego kuzyn, będący lekarzem.

Lohan wkrótce ma zagrać niewielką rolę w nowym projekcie Nancy Meyers, z którą pracowała już wcześniej przy okazji nad "Nie wierzcie bliźniaczkom". - Nie będzie tam wykonywać żadnych sztuczek akrobatycznych - podkreśliła matka gwiazdy. - A w razie czego zawsze może nosić bluzkę z długimi rękawami.

Najnowszy film z udziałem Lohan, "Friendly Fire", będzie miał amerykańską premierę 26 września.


Komentuj(0)


Link :: 23.09.2006 :: 18:38
Romanse Jessiki Simpson

Gwiazda serii filmów "Jackass" Bam Margera twierdzi, że miał romans z Jessiką Simpson, gdy ta była jeszcze żoną Nicka Lacheya.

Margera pojawił się niedawno w programie radiowym Howarda Sterna, gdzie pytano go o noc, którą miał spędzić w aktorką pracującą wówczas na planie obrazu "Diukowie Hazzardu" z Johnnym Knoxville, kolegą Bama z serii "Jackass". Margera podkreślił, że informacje o romansie są mocno przejaskrawione, ale rzeczywiście spędzili ze sobą noc.

Jak twierdzi Margera, para udała się do domu rodziców aktorki, gdzie pili drinki. Ostatecznie on sam wyszedł o ósmej rano. Na pytanie Sterna, czy aktorka dobrze wyglądała nago, Margera stwierdził, że owszem, miała bowiem osobistego trenera, który przygotowywał ją do roli w obrazie. - O tak, wyglądała nieźle, nie mogę zaprzeczyć - powiedział Margera.

Już w 2005 roku była narzeczona Bama, Jenn Rivell wspomniała w wywiadzie radiowym, że jej chłopak romansował z Simpson. Informację potwierdził ojciec Margery, który przyznał, że syn wspominał o takim wydarzeniu.

Jessika z mężem




Bam Margera


Komentuj(0)


Link :: 23.09.2006 :: 18:41
Szuka miłości w "Zagubionych"

Yunjin Kim marzy o tym, aby obsada serialu "Zagubieni" powiększyła się o kilku samotnych przystojniaków, ponieważ ma serdecznie dość żonatych kolegów.

Aktorka od dłuższego czasu błaga producentów o powiększenie obsady, ponieważ chciałaby znaleźć na planie partnera.

- Większość moich kolegów z obsady ma już dzieci albo przynajmniej żony, a wszystkie dziewczyny są samotne. Nie możemy się doczekać, kiedy dołączy do nas kilku nowych facetów. Potrzebujemy paru sympatycznych singli - mówi Kim przyznając, że potencjalny partner z "Zagubionych" byłby pierwszym aktorem, z jakim umówiłaby się na randkę. - Nigdy nie pociągali mnie faceci z branży. Myślę, że ludzie pracujący w innych zawodach są znacznie bardziej atrakcyjni - mówi gwiazda.


Komentuj(0)


Link :: 23.09.2006 :: 18:55
Lindsay Lohan z ręką w gipsie prowadzi samochód

Aby powiększyć kliknij na zdjęcie:


Komentuj(0)


Link :: 23.09.2006 :: 18:59
achel Stevens na lunchu z nowym chłopakiem (?)






Komentuj(0)


Link :: 23.09.2006 :: 19:17
Charlie Hunnam





Komentuj(0)


Link :: 23.09.2006 :: 19:26
Lerek






Komentuj(0)


Link :: 23.09.2006 :: 19:50
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek rozstała się z Marcinem Hakielem - ale jedynie chwilowo - czytamy na łamach "Super Expressu".


Marcin Hakiel pozostawił swoją partnerkę z parkietu i życia - Katarzynę Cichopek - samą w Warszawie. Tancerz wyjechał do Zakopanego, gdzie uruchomił letnią szkołę tańca. Studentka i telewizyjna aktorka, znana z serialu "M jak miłość", będzie do niego przyjeżdżać. Wspólnie będą prezentowali swoje najlepsze numery taneczne w specjalnych show dla turystów. Po wakacjach w Warszawie ruszy całoroczna szkoła tańca Marcina i Kasi.

- Czekam tylko na jeden podpis. Zajęcia powinny zacząć się we wrześniu - zapowiada Hakiel w rozmowie z "Super Expressem".

Przypomnijmy, iż Marcina Hakiela i Katarzynę Cichopek połączył wspólny udział w bijącym rekordy popularności show rozrywkowym telewizji TVN - "Taniec z gwiazdami". Para wspólnie wytańczyła główne trofeum programu - Kryształową Kulę. W czerwcu wszyscy miłośnicy tańca oraz fani programu i pary mogli ich oglądać na żywo w koncertach ogólnopolskiej trasy "Telewizyjne szaleństwo".

- Bardzo się z Marcinem uzupełniamy. Kiedy jakieś rzeczy zaczynają go przerastać, dla niego udaję twardziela. Ale kiedy ja łapię doła, zjawia się Marcin i dodaje wiary - zdradza Kasia Cichopek w rozmowie z "Kobietą", dodatkiem "Faktu". - W duecie czujemy się silniejsi. Już tak łatwo nam nikt nie powie: tacy młodzi, naiwni! - dodaje, mówiąc, iż rodzina serdecznie przyjęła jej zażyłość z Hakielem.

W mediach coraz częściej pojawiają się informacje o planowanym ślubie pary. Oni sami doniesień tych nie potwierdzają, ale równocześnie im nie zaprzeczają, przeciwnie, tajemniczo się uśmiechają.

Kasia Cichopek broni swej prywatności

Katarzyna Cichopek nie przyjęła propozycji reklamowania plastrów antykoncepcyjnych.

- Dla mnie to sprawa każdej pary. Ja nie chcę do tego nikogo nakłaniać - mówi zwyciężczyni drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". Uważa, że nie musi się obnosić z tym, co myśli na temat antykoncepcji. - To kwestia wyboru. Jest to zbyt intymne, żeby o tym mówić - stwierdza. Dodaje, że w Polsce ten temat jest bardzo kontrowersyjny, bo zahaczający o politykę. - Ja do polityki nie chcę się mieszać - mówi Kasia.

Cichopek nie ma jednak nic przeciwko temu, że plastry reklamują jej koleżanki. Twierdzi, że to ich sprawa, ale ona by tego nie zrobiła.

Reklamowanie plastrów antykoncepcyjnych jest ostatnio bardzo modne wśród młodych aktorek i piosenkarek. Są wśród nich Anna Mucha, Kaja Paschalska, Reni Jusis i Patrycja Markowska. Jak podaje dziennik "Fakt", Cichopek i jej chłopak Marcin Hakiel mogli by zarobić na tym nawet około 100 tysięcy złotych.


Zdjęci są min. z takich uroczystości:

Na przyjęciu dla Anny Dymnej



Na prezentacji książki "Szmnika w wielkim mieście"



Taniec z Gwiazdami III edycja - finał



Finał Serce masz tylko jedno



50 Najbardziej wpływowych kobiet



Pokaz mody RESERVED - kolekcja lato 2006


Komentuj(1)


Link :: 24.09.2006 :: 14:57
Troszke fotek naszego polskiego amanta Macieja zakościelnego


Komentuj(2)


Link :: 24.09.2006 :: 15:37
Torebki gwiazd i gwiazdeczek

Paula Abdul



Sharon Stone



Paris Hiltton



Jessica Alba



Sophia Bush



Lindsay Lohan



Hilary Duff



Denise Richards



Doda



Anna Mucha




Komentuj(0)


Link :: 25.09.2006 :: 09:56
Tajemnicza nieznajoma Rafała Mroczka

Rafał Mroczek spotyka się z nową dziewczyną.

Znany z serialu "M jak miłość" aktor niedawno rozstał się z Anetą Piotrowską, swoją partnerką z programu "Taniec z gwiazdami". Tymczasem dziennik "Fakt" podaje, że Mroczek ma nową sympatię. Został przyłapany na randce z piękną dziewczyną w modnej kawiarni na Placu Trzech Krzyży w Warszawie.

Nie wiadomo, kim jest nowy obiekt zainteresowania Rafała. Z zachowania pary można było jednak wywnioskować, że nie są sobie obojętni - nie brakowało bowiem między nimi czułości.

Zapytana przez gazetę, co o tym myśli, Piotrowska orzekła jedynie, że życzy swojemu byłemu chłopakowi szczęścia w miłości.


Komentuj(1)


Link :: 25.09.2006 :: 10:01
Żadnych ciąż w "Gotowych na wszystko"

Twórca serialu "Gotowe na wszystko" kategorycznie zabronił swoim aktorkom zachodzenia w ciążę w trakcie zdjęć do najnowszego sezonu.

Świeżo upieczona mężatka Marcia Cross wyjawiła niedawno, że jest w ciąży, więc producenci serialu zastanawiają się, czy jej stan będzie uwzględniony w fabule powstających odcinków serialu.

Koleżanka przyszłej mamy Eva Longoria wystąpiła w ubiegły piątek w programie "The Ellen Degeneres Show", gdzie wyjawiła, że Marc Cherry błagał pozostałe gwiazdy obsady, aby w najbliższych miesiącach postarały się nie zachodzić już w ciążę.

Na pytanie prowadzącej o plany małżeńskie i macierzyńskie, zaręczona z Tonym Parkerem Longoria odpowiedziała: - To na razie bardzo trudne, bo nasz grafik jest bardzo napięty. Poza tym teraz, kiedy Marcia Cross jest w ciąży, Marc Cherry pojawił się na planie i zapowiedział, że w tym roku nie powinno być więcej ciąż, ponieważ bardzo trudno jest je wpisać w scenariusz.

Longoria podkreśliła, że oboje z narzeczonym nie spieszą się na razie z założeniem rodziny i chcą poczekać na odpowiedni moment: - Kiedy będę mogła mieć tyle dzieci, ile Bóg da: dwoje, troje, czworo, pięcioro...


Komentuj(1)


Link :: 25.09.2006 :: 10:04
Madonna mamą bliźniąt
Madonna i jej mąż Guy Ritchie planują podobno adopcję bliźniąt z afrykańskiego sierocińca.

Słynna para wybiera się do Malawi na spotkanie z prezydentem Bingu Wa Mutharika oraz finalizację procedury adopcyjnej z tamtejszymi prawnikami. Piosenkarka i reżyser mają już dwójkę dzieci – wspólnego syna Rocco oraz Lourdes, córkę Madonny z poprzedniego związku.

- Początkowo Madonna i Guy chcieli adoptować tylko jedno dziecko, ale kiedy dowiedzieli się, że w ten sposób mogliby rozbić rodzinę, natychmiast zdecydowali się na adopcję rodzeństwa lub bliźniąt. Chcieli, żeby dzieci były jak najmłodsze, ale są gotowi przyjąć do swojej rodziny dzieci do 4 roku życia. Są również skłonni adoptować dziecko ze specjalnymi potrzebami wynikającymi z psychologicznego urazu, jaki wywołał pobyt w sierocińcu - cytuje za znajomym pary brytyjska gazeta "The People".



Komentuj(0)


Link :: 28.09.2006 :: 18:05
Faux pas Justina Timberlake'a

Justin Timberlake w programie telewizyjnym Jaya Leno po raz kolejny stroił sobie żarty z Cameron Diaz.

Wokalista i aktorka są razem od 3 lat i cieszą się nieustającą uwagą mediów. Co jakiś czas odżywa temat zaręczyn i ślubu pary. Tę kwestię poruszył także Jay Leno.

W programie Leno Timberlake promował swoją najnowsza płytę "Future Sex/Love Sounds", wydaną 11 września, która w dalszym ciągu jest numerem 1 w USA.

- Może jakieś plany małżeńskie? - zapytał gospodarz "Tonight Show". - Jak ci się układa z Cameron? Muzyk jednak nie potraktował pytania poważnie. - Małżeństwo?! - zdziwił się Timberlake. - Lubimy uprawiać seks. Dlaczego mielibyśmy psuć taką fajną sytuację i się pobierać?

Odpowiedź zdecydowanie nie przypadła do gustu zgromadzonej w studiu publiczności, która wygwizdała muzyka. - No dobra, to był zły żart - bronił się piosenkarz. - Nie będzie ci do śmiechu jak wrócisz do domu - zauważył Leno.

Jakiś czas temu, Timberlake pozwolił sobie na podobny żart w telewizyjnym programie "The Ellen DeGeneres Show". DeGeneres zadała muzykowi żartobliwe pytanie, czy powinna już zaopatrzyć się w sukienkę druhny. - Zarezerwuj sobie jakąś. Ale wtedy będziesz musiała utrzymać sylwetkę przez następnych 15 lat.- odpowiedział 25-letni Timberlake dodając. - Najzabawniejszą rzeczą w tym wszystkim jest to, że jednego dnia się zaręczamy, kolejnego zrywamy. Ja już nie potrafię za tym nadążyć. Nie jesteśmy zaręczeni. Cameron nie dała mi pierścionka. Czekałem, aż przyklęknie na kolano i zada mi to słynne pytanie, a tu nic


Komentuj(0)


Link :: 28.09.2006 :: 18:07
George Clooney znowu z Renee Zellweger?

George Clooney prawdopodobnie znowu spotyka się z Renee Zellweger.

45-letni Clooney i 37-letnia Zellweger romansowali ze sobą przez 2 miesiące w 2001 roku na krótko przed tym, jak Clooney ponownie związał się z dawną partnerką Kristą Allen.

Strona PageSix donosi, że dawni kochankowie spotkali się w niedzielę ubiegłą niedzielę w Los Angeles na romantycznej kolacji w restauracji Tower Bar w hotelu Sunset Tower Hotel. Świadkowie twierdzą, że aktorzy przytulali się do siebie i trzymali za ręce, a później tańczyli przy dźwiękach fortepianu. W grudniu ubiegłego roku Zellweger unieważniła swoje krótkie małżeństwo z gwiazdorem muzyki country Kennym Chesneyem.


Komentuj(0)


Link :: 28.09.2006 :: 18:11
Gwiazda "M jak miłość" w ciąży

Joanna Sydor, aktorka wcielająca się w postać Teresy w "M jak miłość", jest w ciąży. Nie wiadomo, jak wpłynie to na jej udział w serialu.

Dziecko aktorki, która ma już 6-letniego syna Stasia, urodzi się na wiosnę. Przyszła mama zastanawia się już, jak ta sytuacja zostanie rozwiązana w serialu. - Nie potrafię na razie powiedzieć, czy moja ciąża zostanie jakoś wpisana w postać Tereski, czy po prostu będę musiała na jakiś czas opuścić plan - zdradziła "Rewii". - To wszystko zależy od autorów scenariusza - dodała.

Póki co, Sydor cały czas uczestniczy w zdjęciach do serialu. - Brzuszek nie jest jeszcze taki duży, więc nie koliduje to z moją rolą - tłumaczyła. O tym, co stanie się z jej bohaterką, nikt z produkcji nie chce nic powiedzieć. Widzowie będą musieli poczekać trzy miesiące, by się o tym przekonać.

Aktorka czuje się bardzo dobrze. Obecnie jeździ po Polsce z promocją filmu Andrzeja Seweryna "Kto nigdy nie żył...", w którym zagrała główną postać kobiecą.


Komentuj(0)


Link :: 28.09.2006 :: 18:14
Magdalena Cielecka ma nowego adoratora

Fotoreporterzy "Faktu" podpatrzyli Magdalenę Cielecką, jak bawi się ze znanym dziennikarzem.

Doniesienia na temat związku Magdaleny Cieleckiej i Andrzeja Chyry są tematem numer jeden kolorowych pism. Para, która była razem trzy lata, rozstała w maju - aktorka porzuciła swojego partnera po tym, jak zobaczyła w jednym z pism zdjęcie, na którym całuje się on z obcą kobietą. Już miesiąc później jednak u jej boku zauważono muzyka Piotra Harasimiuka. Sierpień stał pod znakiem domysłów na temat tego, czy to, że aktorzy znów widywani są razem, oznacza, że do siebie wrócili, czy po prostu promują film "S@motność w sieci" oraz "Palimpsest". Z kolei na początku września spekulowano na temat tego, czy aby przyjaźń Cieleckiej i Piotra Adamczyka nie przerodziła się w miłość.

Tymczasem "Fakt" podpatrzył niedawno piękną aktorkę na randce z dziennikarzem Radia Zet, Rafałem Bryndalem. Spotkanie udało się sfotografować fotoreporterowi gazety kilka tygodni temu. Para spędziła ze sobą czas w jednej z warszawskich knajpek. Potem przenosiła się do kolejnych klubów. Jak donosi dziennik, Cielecka nie była zawstydzona czułymi gestami z jego strony - wręcz przeciwnie, "zachwycona włożyła mu rękę do tylnej kieszeni spodni i złożyła głowę na jego torsie". Para miała wyglądać na zakochaną.

Żadne z nich nie przyznaje się jednak do tego, że łączy ich coś więcej niż tylko znajomość.


Komentuj(0)